coś na bezsenność

magdaapotex

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2014
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Te sposoby pewnie działają bardziej na naszą psychikę niż faktyczną chęć zaśnięcia. Choć nigdy do końca nie wiadomo, spróbować można zawsze.

Pozdrawiam,
Magda.
 

pinky_1

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2013
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kalisz
magdaapotex napisał:
Te sposoby pewnie działają bardziej na naszą psychikę niż faktyczną chęć zaśnięcia. Choć nigdy do końca nie wiadomo, spróbować można zawsze.

Pozdrawiam,
Magda.
Chyba jednak wolałabym zaufać czemuś sprawdzonemu, a takie gdybanie....
 

magdaapotex

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2014
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Sprawdzone jest przestrzeganie zasad higieny snu, to podstawa w walce z bezsennością. Jeśli chodzi o środki nasenne to zaleca się, aby stosować je doraźnie. Ważniejsze jest aby poznać przyczynę bezsenności i skutecznie ja pokonać.

Pozdrawiam,
Magda.
 

Joanna wiąder

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2013
Posty
165
Punkty reakcji
3
Ja mleka nie mogę pić a co do leków to właśnie nie dawno lekarz zmienił mi proszki na inne ale to nie pomaga.
 

magdaapotex

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2014
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
A czy stosujesz się do zasad higieny snu? Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak wielką rolę ona odgrywa. Bez niej nie można trwale pokonać bezsenności.

Pozdrawiam,
Magda.
 
N

Naxxramas

Guest
JoannaMila napisał:
Ja mleka nie mogę pić a co do leków to właśnie nie dawno lekarz zmienił mi proszki na inne ale to nie pomaga.
Zaraz Ci to pomoże, ale rozje**** nerki albo wątrobę xD
 

magdaapotex

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2014
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Takie preparaty działają tylko doraźnie, nie pokonują przyczyn bezsenności. Może powinnaś zwrócić się o pomoc do psychologa lub psychiatry? Tak będzie najłatwiej znaleźć przyczynę Twoich problemów.

Pozdrawiam,
Magda.
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Ja przed snem piję melisę lub mięte lub czytam książki i śpię jak dziecko:)
 

Natati

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2017
Posty
2
Punkty reakcji
1
Może medytacja? Branie melatoniny powinno się jednak skonsultować z lekarzem. Mi ułatwia zasypianie nervomix
 

jazow

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2017
Posty
15
Punkty reakcji
1
Melatonina lub ciepłe a najlepiej gorące mleko musi pomóc !
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
Natati napisał:
Może medytacja? Branie melatoniny powinno się jednak skonsultować z lekarzem. Mi ułatwia zasypianie nervomix
Też czasem łykam te tabletki :) Tzn. staram się w ogóle mało łykać tabletek i nie robię tego z byle powodu, ale czasem szef potrafi dać mi nieźle w kość, więc od razu pojawiają się problemy ze snem.
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
84
Punkty reakcji
2
Lepiej wybierać właśnie takie ziołowe, bo nie szkodzą i też nie uzależniają. Z tego co czytałam to coraz więcej Polaków cierpi na bezsenność i zazwyczaj jak rozmawiam ze znajomymi to każdy narzeka na stres w pracy, takie czasy chyba
 

Agnesbi

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mi pomaga dobrze zmęczyć się przed snem. To lepsza rada niż łykanie tabletek. Zostawcie to sobie na później, jeśli wyjdzie że metody naturalne nie działają.
 

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
Ale tabletki tez mogą mieć naturalny skład, ja biorę czasami nervomix control i on jest z melisą i magnezem, czyli to co naturalnie uspokaja, ta forma jest dla mnie wygodniejsza niż parzenie sobie saszetek z melisa, tym bardziej w pracy, jak mam spinę z szefem to moge sobie dyskretnie tabletki wziąć
 
Do góry