cos lepszego od omnii

rafal7267

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
58
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Kutno
gdzies za 3tyg zmieniam telefon i zastanawiam sie nad omnią
szukam telefonu z dotykowym ekranem czy wegług was jest lepszy
telefon od omnii(dodam tylko ze odpada iphone 3G i omnia HD)
byłbym wdzięczny za podanie modelu telefonu który wegług
was jest lepszy i opini o samsungu i900
 

reebokman

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
55
Punkty reakcji
0
Htc Touch HD?
Htc Touch Pro 2?
Htc Touch Diamond 2?

i8910, wai not?
Jest swietny, sam go zamawiam pod koniec miesiaca.
 

milusinka11

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
miasto z ludźmi.
NIE KUPUJ omnii. to nie jest dobry telefon. za to inwestycja w iphone w moim przypadku była dobrym posunięciem.

rób jak chcesz : )
 

reebokman

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
55
Punkty reakcji
0
Ekran Omnii jest beznadzxiejny. Slaba rozdzialka i bardzos slabo reaguje na dotyk.
Czy WM jest wymogiem?

Zaintersuj sie moze Androidem.
HTC Magic np. Swietnie wyglada, ma slabszy aparat od omnii ale za to ma swietny system i genialny wyswietacz w tej samej technologii co ekrany iphonow, czyli czule i precyzyjnie reaguje na dotyk.

UP:
Wychodzi OmniaII (800mhz+5mpix) oraz OmniaPRO (+fizyczna klawiatura+3,2mpix) oba na WM
 
W

wroneczki4

Guest
NIE KUPUJ omnii. to nie jest dobry telefon. za to inwestycja w iphone w moim przypadku była dobrym posunięciem.

rób jak chcesz : )
Może dlatego tak wiele osób jest źle do iPhone przekonanych chociaż go nie posiadają, bo tępa dzieciarnia, która chce być fajna, że zjedzie telefon pisząc: "taaa, ja go mam... nie ma MMS, BLUT z innymi fonami nie działą, aparat kiepski" itp. i ludzie w to wierzą? ;)
Ja też mojego iP na nic bym nie zamienił ;)


@topic
Nie mam opinii skoro iPhone odpada.
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Dotykowy ekran? Zdecydowanie produkty HTC.
Poczytaj, poszukaj, zobacz co najbardziej by Ci z ich oferty odpowiadało.
Pamiętaj też o tym, że często urządzenia tej firmy są różnie nazywane (np. w Erze znajdziesz kilka rodzajów mda, które są właśnie produktami tej firmy).
 
W

wroneczki4

Guest
Dotykowy ekran? Zdecydowanie produkty HTC.
Aby dawać rady jakie zdecydowanie produkty są najlepsze z dotykowym wyświetlaczem, trzeba je dobrze poznać. Jakoś moim zdaniem najlepszy jest dotykowy ekran w telefonach firmy apple, który jest podzielony na sekwencje i został dostosowany wyłącznie do palca. Mógłbym się kłócić co do tej kwestii ekranu... jednak sądzę, że HTC aż takich czułych nie mają.
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Aby dawać rady jakie zdecydowanie produkty są najlepsze z dotykowym wyświetlaczem, trzeba je dobrze poznać.
Miałem okazję poznać dziesiątki telefonów z dotykowym wyświetlaczem.
Zarówno te Apple, HTC, jak i innych firm, chociażby Samsung.

został dostosowany wyłącznie do palca
Co moim zdaniem jest głupotą w takich telefonach.
Jak dla mnie, dotykowy ekran to nie jest zwykły bajer, a rzecz, która otwiera nowe możliwości.
Chociażby znacznie rozszerza możliwości urządzenia, dając dostęp do wielu funkcji, które trudno byłoby obsługiwać korzystając ze zwykłej klawiaturki telefonu.
Ilość funkcji, które można obsługiwać palcem jest znacznie mniejsza, niż ta, którą można obsługiwać przy pomocy rysika.
Na przykład zwykłe rysowanie, czy pisanie odręcznie krótkich tekstów.

Mógłbym się kłócić co do tej kwestii ekranu... jednak sądzę, że HTC aż takich czułych nie mają.
Moją ulubioną zabawkę - spv 3100 - obsługiwałem zarówno przy pomocy rysika jak i palców. Nie zauważyłem, aby były jakiekolwiek problemy z obsługą palcami, wszystko świetnie działało. W innych modelach zresztą też.
Ale jak to sam powiedziałeś - trzeba dobrze poznać te produkty.
 
W

wroneczki4

Guest
Miałem okazję poznać dziesiątki telefonów z dotykowym wyświetlaczem.
Zarówno te Apple, HTC, jak i innych firm, chociażby Samsung.
To witam w klubie...

Co moim zdaniem jest głupotą w takich telefonach.
Jak dla mnie, dotykowy ekran to nie jest zwykły bajer, a rzecz, która otwiera nowe możliwości.
Chociażby znacznie rozszerza możliwości urządzenia, dając dostęp do wielu funkcji, które trudno byłoby obsługiwać korzystając ze zwykłej klawiaturki telefonu.
Ilość funkcji, które można obsługiwać palcem jest znacznie mniejsza, niż ta, którą można obsługiwać przy pomocy rysika.
Na przykład zwykłe rysowanie, czy pisanie odręcznie krótkich tekstów.
A dla mnie jest bardzo dobre. Klawiatura w telefonie jest do obrócenia, a wtedy nie ma najmniejszych problemów z pisaniem sms, a wręcz przeciwnie, bo można pisać je szybciej niż na komie ze zwykłą klawiaturą( po przyzwyczajeniu).
Zacznę może od tego, że ilość funkcji jakie oferuje HTC jest znacznie mniejsza niż w iPhone( aplikacje). Chyba, że HTC też już ma ponad 30 000 aplikacji.
Haha... to kup sobie dodatkowy rysik do iPhone ze strony allegro.pl i będziesz rysował. Nie myślałem, że komuś telefon służy do rysowania, ale ok... każdy oczekuje czegoś innego, więc takowe rysiki dla dokładności są za 10zł.

Moją ulubioną zabawkę - spv 3100 - obsługiwałem zarówno przy pomocy rysika jak i palców. Nie zauważyłem, aby były jakiekolwiek problemy z obsługą palcami, wszystko świetnie działało. W innych modelach zresztą też.
Ale jak to sam powiedziałeś - trzeba dobrze poznać te produkty.
A moją ulubioną zabawką jest aktualnie iPhone 3G, ale niedługo będzie wiele szybszy i bijący na głowę w ramach oraz procku iPhone 3G S. Każdy telefon działa na rysik, ale do iPhone to żałość go mieć( chociaż 10zł nie zbawi skoro możesz mieć telefon za 1500...). Do czynienia z tym o czym mówisz nie miałem. Bawiłem się kilkoma HTC i wielkiej radości mi to nie sprawiło, ale każdy oczekuje czegoś innego.
Ja oczekiwałem 30 000 aplikacji, które ciągle dochodzą, a do tego aplikacje z cidi( około 100 000). Więc ja znajdę wszystko czego pragnę i jeszcze więcej. Może mam iPhone dla tego, że nie chcę nosić przy sobie PSP, iPod, Komórki i GPS.
Jak kto woli, ja poleciałem na dokładność, szybkość oraz aplikacje urządzenia.
Ty dałeś przykład rysowania i jakiegoś pisania ręcznego... no wiadome, że iPhone mający ekran sekwencyjny nie jest na tyle dokładny co ten nie skupiający się na danych polach do funkcji, ale tu chodzi o dokładność rysika... większość osób nie ma telefonu żeby sobie rysować, a rzeby był funkcjonalny i wygodny.

Zapewne gdybym musiał zrezygnować z firmy apple to przeskoczyłbym na HTC, a nie na wynalazki noki( bo ich telefony się tną... z mojego doświatczenia noki n95 8gb) i innych firm. Może kiedyś HTC będzie miało coś typu app store :D

PS: Dopiero teraz okaże się co to szybkość ;)
Znajdź sobie na youtube porównanie szybkości spv 3100 z iPhone 3G S( wiem, że dyskusja była o wyświetlaczy, ale ja teraz chcę zwrócić uwagę na szybkość)
 
Do góry