Coke Live Music Festiwal

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Krótkie info i tej imprezie :)

KIEDY, GDZIE?

22 i 23 SIERPNIA 2008
KRAKÓW, LOTNISKO - MUZEUM LOTNICTWA POLSKIEGO
JAK?

UWAGA! UWAGA! UWAGA!
Aby uniknąć oczekiwania w korkach komunikacyjnych i kolejkach do wejścia na bramkach, zaplanuj wczesny przyjazd na teren festiwalu: zapraszamy codziennie od godz. 16:00.

DOJAZD AUTOBUSOWY NA TEREN CLMF

przystanek Bora-Komorowskiego:
autobusy 159, 172, 501

przystanek k. Centrum Handlowego na ul. Dobrego Pasterza:
autobusy 125, 128, 129, 132, 138, 139, 152
autobusy nocne 604 i 608
BAZA TURYSTYCZNA

Praktycznie informacje znajdziesz na stronie:
www.krakow.pl/turystyka/?id=praktyczne/01.html
WAŻNE INFORMACJE

Uczestnik imprezy zobowiązany jest stosować się do postanowień Regulaminu Imprezy, którego pełna treść jest dostępna na stronie internetowej organizatora, w punktach sprzedaży biletów oraz w dniu imprezy w punktach informacyjnych.
Zapoznaj się z Regulaminem Imprezy ?

W punktach informacyjnych znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące naszego festiwalu.

Dla Twojej wygody na terenie festiwalu zorganizowaliśmy punkty depozytowe. Odpłatnie będziesz mógł w nich zostawić rzeczy do przechowania.

Nie zabieraj na teren festiwalu między innymi:
- aparatów cyfrowych powyżej 3,2 mln px
- profesjonalnych aparatów analogowych
- parasolek ze spiczastym zakończeniem
- własnych napojów i jedzenia
- niebezpiecznych przedmiotów (noży, ostrych narzędzi, gazu, broni, znaczników laserowych etc.)
- alkoholu, narkotyków
CAMPING

Pole namiotowe będzie czynne w dniach 21.08 od godziny 15.00 do 24.08 do godziny 15.00. Znajduje się na terenie festiwalu, 300 m od Sceny Głównej na wygrodzonym, strzeżonym terenie.
Wyposażone jest w toalety i kabiny prysznicowe.
Na polu namiotowym znajduje się całodobowy punkt gastronomiczny (waluta - kupony festiwalowe).
Udostępniamy Wam też punkt ładowania baterii telefonów komórkowych.

Źródło:http://www.clmf.pl

No to jak wybiera się ktoś może? A może już był ktoś w zeszłym roku na tej imprezie? Czekam na opinie ;)
Na stronce wyżej są informacje dot. wykonawców i innych ważnych rzeczy.
 

emilka0

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Jakbym mieszkała na południu,na pewno by mnie tam nie zabrakło ...22.08 ---> świetne koncerty!
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Nie idę ale słyszałem, że niezła afera jest z Timbalandem, bo w ten sam dzieńw który gra koncert na Coke Live ma swój koncert (trasa koncertowa) w Australii, a jeszcze niedawno się dowiedziałem, że ponoć jeszcze w jakimś kraju ma koncert... lol
Podobno wybrał Polskę, i jego fani zorganizwali jakiś masowy 'strajk' tzn. niszczą jego płyty i te rzeczy... Ciekawe czy przyjedzie do Krakowa :p
 

ffredka

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam:)
Planuje jechac na CLMF
Nie mam biletu i usilnie próbuje sie sie dowiedzieć czy na miejscu bede miała szanse dostać go????
Jestem z Legnicy i nie chciałabym w ciemno pojechać.....

Z góry dzieki za odpowiedz
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
No siemanko.
Wydaje mi się że jest taka możliwośc nawet jestem prawie pewny no ale najlepiej będzie jak wyślesz maila tym organizatorom imprezy.
Ja zamówiłem bilet w necie i mam nadzieje że już jutro będzie ;] Jade 23 sierpnia noclegu nie brałem bo starsi się czepiali że się upije.
Dojazd jako taki mam jadę z kuzynem i sie samochodem zabieramy.
 

ffredka

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Dzieki :)
Nie mogłam czekać na ostatnia chwilę...
Maila wysłałam z potwierdzeniem odbioru ale nikt nie raczył mnie oświecić więc kupiłam bilet elektroniczny i wydrukowałam sobie.
Hehe tak to jest ze starszymi...ja tez jade z synem :daibel2:
Po pierwsze mysle tak samo jak Twoi starsi a z drugiej strony chciałam zaliczyć CLMF.Nie zaliczam sie do sztywniaków :sexy:
Na koniec zycze.........................BAWMY SIE NA MAXA!!!!!!!!!! :yahoo:
 

malyy89

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
sprzedam 2 bilety (karnet 3 dniowy bez pola namiotowego) tanioo..... kont.gg 8602156
 

fluxx

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Ludziska piszcie, czy idziecie na CokeLiveFestiwal... Macie bilety & dojazd i nocleg?

Ja jadę bez biletu, ale za to nocleg zarezerwowany :] Trochę na opak, ale co tam. Na koncert jakoś się wbije, za to z noclegiem w Krk nie jest tak łatwo, więc wolałam zarezerwować :) A nocować bedę w Hostelu Aston na Długiej. Płacę 45 zł! Wbijajcie! Zrobimy after :D
 
Do góry