Co zrobić żeby włosy były bardziej podatne na układanie?

JOKER987

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam panie zadałem to pytanie u was bo sądzę że wy mi najlepiej pomożecie.Mam strasznie uparte włosy które nie są podatne na układanie prawie wcale co użyję gumy do włosów to po godzinie opadają.A chciałbym mieć taką fryzurę jak poniżej(nie ten kolor) i wiem że muszę mieć do takiej fryzury zapuszczone włosy.Będę bardzo wdzięczny jak napisałybyście czy są jakieś sposoby żeby te włosy się trzymały i były bardziej podatne na układanie czy przy odpowiedniej długości nie będzie już problemu.
Za każdą odpowiedź będę bardzo wdzięczny:)
 

Attachments

  • JOKER LETO x.jpg
    JOKER LETO x.jpg
    737 KB · Wyświetleń: 0

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Żel, guma, jedwab do włosów, lakier. Musisz sprawdzić który specyfik najlepiej będzie działał na twoje włosy.
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Dokładnie, tutaj jest żel nałożony i to pewnie jakiejś super jakości. Ale wiem o jaki efekt ci chodzi. Co prawda układanie fryzury u mężczyzny i u kobiety trochę się rozni... Ale ja mam włosy bardziej 'zbite' po uzywaniu olejku arganowego ( mam taki w buteleczce z Inoaru). Wtedy włosy są bardziej ujarzmione i nie muszę używac tony lakieru, żeby je ułozyć.
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
Ja przed myciem wlosow na godzine nakladam olej kokosowy, potem wlosy w recznik zawijam i po umyciu sa rewelacyjnie mieciutkie, blyszczace i bezproblemowo sie ukladaja.
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
Kasia_MG napisał:
Najlepiej używać odżywki, która dobrze zmiękcza włosy, wtedy będą się lepiej układały. Znajdź jakąś w naszej apce mojagazetka.com, bo mamy bazę najlepszych promocji :D
Nie zawsze miekkie wlosy dobrze sie ukladaja, tez zalezy od fryzury :)
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Mi pomaga olej arganowy- nakladam go na suche i rozczesane wlosy- w niewielkiej ilosci, kilka kropel. Lepiej się układają i do tego ładnie błyszczą :) mój olejek jest z inoaru- polecila mi go fryzjerka.
 

Kauda

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2021
Posty
48
Punkty reakcji
0
ja myję je jakiś czas przed snem żeby zdążyły się wysuszyć
 
Do góry