Co zrobić z sufitem?

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Gust to jedynie umiejętność dopasowania kolorystyki wyposażenia pokoju do kolorów ścian i sufitu.
Gdybyśmy do pokoju wyżej wstawili takiego "komucha":

eb30bd_sprzedam-segment-pokojowy-zdjecia.jpg


to wyszła by TRAGEDIA...
 

whamy

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
Mój mąż chciał czarny sufit ale jakoś do mnei to nie przemówiło :eek:h: Poszliśmy na kompromis i wzięliśmy szary odcień duluxa z kolekcji kolorów świata, dokładniej mówiąc Grafitowy Zmierzch i też białą ramkę zrobiliśmy. Szczerze myślałam że będzie ponuro ale myliłam się. Jednak kolor na suficie tworzy jakiś taki niepowtarzalny efekt w odróżnieniu od zwykłej białej farby
 

WAD3R

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2015
Posty
24
Punkty reakcji
0
Nie no wiadomo, aranżacja musi być choć trochę spójna. Łączenie nowoczesnego stylu z PRL-em chyba nie może wyjść dobrze w mieszkaniu.
 

Ziutka54

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2019
Posty
9
Punkty reakcji
0
Z problemem sufitu nie pomogę, ale do remontu polecam sprzęt z wynajmu. Dla przykładu - nagrzewnicę elektryczną, dzięki której błyskawicznie osuszałam pomieszczenia remontowane - tynki, farba - wszystko schło bardzo szybko i równomiernie. To świetna opcja, bo nie trzeba kupować sprzętu, który jest potrzebny tylko raz na kilkanaście lat, a jest bardzo przydatny przy remontach. Warunki wynajmu bardzo korzystne, zapłaciłam za to właściwie grosze, nagrzewnica bardzo mobilna, intuicyjna w obsłudze i wydajna.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry