co zrobic by byc z koleżanka siostry ?

lukaj21

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam :) a wiec sprawa wygląda następująco :) kilka dni temu miałem 18nastke siostry , na której poznałem jej koleżanke . Jak zobaczyłem siostry koleżanke od razu pomyślałem sobie , ze jest to ta osoba której szukałem . Poznałem się z nią , pontanczyliśmy chwile , nastpenie poszliśmy na papierosa i pocałowalismy sie kilka razy . Proponowałem jej spotkanie lecz odmówiła bo miała juz plany , lecz sama zaproponowała jeszcze tego samego dnia spotkanie , na które pojechałem , porozmawialismy kilka dobrych minut , nastepnie odwiozłem ją do domu , i wtedy równiez sie całowalismy . Sama na koniec czekała a ją pocałuje . Ona zabrania mi mówic siostrze co wydarzyło się miedzy nami , a ja nie wiem co teraz mam robic ? Chciałbym ją lepiej poznac , a nawet byc z nią . Może ktoś da mi dobrą rade , jak mam postepowac dalej ? Czy mam z siostrą szczerze porozmawiac i przedstawic jak sprawa wygląda , czy sam wszystko załatwic ? Nie ukrywam ze chciałbym sie związac z koleżanką siostry ;) Ps, jest to najlepsza przyjaciółka mojej siostry .
 
M

MacaN

Guest
Twój problem jest zaiste fascynujący. W końcu siostra jak ksiądz u spowiedzi, trzeba jej mówić całą prawdę i tylko prawdę. Niezwłocznie.

Zastanowiłbym się jeszcze nad genezą problemu. Być może siostra i przyjaciółka kręcą ze sobą, ale przyjaciółkę kręcą więzi krwi ze swoją... wiesz, koleżanką. Ciekawe zagadnienie, nie sądzisz?
 
S

Spamerski

Guest
lukaj21 napisał:
Ona zabrania mi mówic siostrze co wydarzyło się miedzy nami
Słusznie. To jest sprawa wyłącznie między tobą a nią.



lukaj21 napisał:
Czy mam z siostrą szczerze porozmawiac i przedstawic jak sprawa wygląda , czy sam wszystko załatwic ?
Jak słusznie zauważył Macan, nie musisz spowiadać się siostrze. Według mnie lepiej to sam załatw.
 
Do góry