Co zrobić aby przestać o niej myśleć

19pajak20

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice
3 dni temu rzuciła mnie dziewczyne po 9 miesącach bycia ze soboa powiedziałą to przy kolegach moich graliśmy w takie głupie gray i jak było dla niej pytanie czy mnie kocha to ona powidziała że nie ale to jest może jeszcze zmienić Kur*a fest mnie to wkurzyło jak mam przestać o niej myśleć <_<
 

kagan

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
89
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Sochaczew
"fest mnie to wkurzyło" łeee to wystarczą ziółka. Skoro tylko Cię wkurzyło. A może zabolało? Czy tylko wkurzony jesteś bo Ci obciachu narobiła? To może mała zemsta? Ale ja nic nie podpowiadam.
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Idź się ze znajomymi upić, pobaw się, znajdź sobie zajęcie i już.
Czy rzeczywiście zrywanie jest tak trudne, że wiele osób nie potrafi sobie samemu z nim poradzić?
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Widocznie tak. Ja po zerwaniu doszedłem dość szybko do siebie, bez żadnych porad, ale nie każdy ma jak ja...
 

lolita16

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
my lovely land ;]
Moze nie byla Cb warta...
zapomniec, to raczej szybko o niej nie zapomnisz...wiem cos o tym, ale mozesz znalezc sobie jakies hobby, albo zajecie, ktore pozwoli Ci uniknac myslenia o niej, chyba ze wszystko bedzie Ci przypominalo ja, no to nie wiem, ale najlepiej idz na jakas impreze, zabaw sie porzadnie i wszystko bedzie OK, powiedzmy...
 

zielonooka23

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
...a ja sobie myślę ze była nic nie wartą gówniarą, która nie umie porozmawiac otwarcie ze swoim facetem!!!

wybacz!! ale jak dla mnie ta dziewczyna była dzieckiem, ktore chyba jeszcze nie doroslo do związków...

moi poprzednicy mają rację, zajmij się czymś, co moze Cie zainteresować, a wtedy moze znajdzie się też kobieta, która bedzie podzielała Twoje pasje...tego Ci życzę... :)
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Lolita, przestań gadać bzdury.
Można łatwo o kimś zapomnieć. Wystarczy nie zastanawiać się co chwila co on/ona robi, jak się czuje, czy myśli.. trzeba się wziąć w garść i już.

Poza tym, śmiesznie wygląda Twój nick. Gdybyś chociaż wiedziała co znaczy słowo Lolita..
 

Kenryl

Zły Nocny Bombowiec
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
1 426
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Leone chyba nawet taki pustak jak ja wie co to jest lolita...Chill out dude to tylko nick a nawet JEŚLI coś więcej, to raczej nam nic do tego czyż nie? :)
 

rusalka1616

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Zależy od człowieka. Jaki jest. Czy potrafi machnąć na to ręką i iść dalej, czy szlochać po kątach..hmm jeśli już, to te hobby musi być bardzo ciekawe, żeby zapomnieć o Niej. Powiedz sobie, że jesteś silny i że dasz radę, w końcu nie Ona jedna jest na świecie. W przyszłości poznasz kobietkę właściwą. I dojrzałą.

Powodzenia
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
Rozłąka jest trudna. Najlepiej zapychać sobie czas jakimiś zajęciami tak zeby nie myśleć o niej o upokożeniu i fakcie odrzucenia o straconej miłości. 
 

moutza

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Jak ja sie rozstalem z dziewczyna to najgorsze byly pierwsze dwa dni bo nie moglem sobie miejsca znalezc w domq ale to pewnie dlatego ze mieszkalem z moja byla. We wtorek miaja mi dwa tygodnie od rozstania i bardzo sie dobrze trzymam dzieki przyjaciolom i temu ze znalazlem sobie zajecie. Tobie tez radze zebys sobie znalazl zajecie, spotykaj sie z ludzmi, jak lubisz gotowac to pogotuj. Wazne zeby nie siedziec w domq bezczynnie bo to jest najgorsze

Moze to nie jest na miejscu ale Powodzenia
 

justyna168

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
12
Punkty reakcji
0
nastepny facet ktory udal sie glupkiem! wydac tylko ze nie dorosl jeszcze do prawdziwego zwiazku!
 
H

Hiroes

Guest
też to przeżywam :/ nieciekawie, ale staram się zapomniec. kiedys ktoś mi powiedzial ze teraz to dziewczyny 'rządzą' a faceci cierpią, nie to co kiedyś :p i jest w tym dużo prawdy
 

Leszczyn

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
237
Punkty reakcji
8
też to przeżywam :/ nieciekawie, ale staram się zapomniec. kiedys ktoś mi powiedzial ze teraz to dziewczyny 'rządzą' a faceci cierpią, nie to co kiedyś :p i jest w tym dużo prawdy

...żyj dalej w tym przekonaniu, a będziesz przeżywał podobne chwile non stop...

...uhh...
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
też to przeżywam :/ nieciekawie, ale staram się zapomniec. kiedys ktoś mi powiedzial ze teraz to dziewczyny 'rządzą' a faceci cierpią, nie to co kiedyś :p i jest w tym dużo prawdy

Tak jest zawsze kiedy się jest mentalną p.izdą. Więc z tym tekstem, że kiedyś było inaczej to ściema. Bo tak mają tylko Ci, którzy boją się kobiet, a boja się zakompleksieni, nieśmiali z brakiem pewności siebie. A wystarczy się rozejrzeć dookoła. Jest wiele z.a.j.e.b.i.s.t.y.c.h d.u.p. Ale żeby si e o tym przekonać trzeba je poznawać, a nie samemu się ograniczać do "tej jedynej".

Kobieta ma być dla ciebie przyjemnością, a nie karą. Więc jak nie ta to inna.

J.B
 
Do góry