Co założyć na festiwal?

J

julialuczak

Guest
Jak mam się ubrać na koncert? Chcę wyglądać fajnie i elegancko zarazem :)
 
L

lucjazielonka9

Guest
Fajnie będzie wyglądało jak pokażesz jaki masz styl, wtedy na pewno się wyróżnisz :) Możesz spróbować połączyć style takie jak boho, hippie, punk i rock’n’roll Nie zapomnij o krótkich szortach i kapeluszu, to hit :)
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Jak ja się ubierałam na festiwal to przede wszystkim myślałam o tym, żeby mi było ciepło, a nie elegancko itp. W nocy lansu nie widać ;)
 

martagit

Zbanowany
Dołączył
25 Czerwiec 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
Nic nie napisałaś jaki to festiwal. Ja gdybym się wybierala założyłabym jeansy np model Alan w niebieskim kolorze. Fason super slim ze średnim stanem i dopasowanymi nogawkami. Na górę biała koszula z domieszką lnu. Ze stójką i dekoltem w kształcie lit.v. Na stopy białe, wysokie za kostkę, wiązane tenisówki. Cholewkę mają wykończoną ściągaczem w paski. Lepiej nie zakładać szpilek bo stopy mogą nie wytrzymać .
 

Attachments

  • alan1.jpg
    alan1.jpg
    1,5 KB · Wyświetleń: 0
  • II2R4022 (1).jpg
    II2R4022 (1).jpg
    678 bytes · Wyświetleń: 0

fivanna

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2023
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja jestem wielką fanką boho, tak jak w modzie tak i we wnętrzach. A do tego według mnie taki styl pasuje praktycznie na każdy festiwal. Przykładowe stylówki znajdziesz na https://bestyle.pl/styl-boho-ubrania-dodatki-i-stylizacje. No i większość dużych festiwali odbywa się w sezonie letnim w dobrej pogodzie, także to kolejny argument, żeby właśnie na ten styl postawić :)
 
Do góry