Co wolisz ?? dyskoteka czy "domówka" ??

KOZA-88

www.scinawka.xt.pl
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
647
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
..:: Dolnyśląsk ::..
no to widzę że bardziej lubimy domówki :D

wyszaleć się na disco - wypić na domówce :D

... i zawsze w swoim gronie !! to jest chyba najważniejsze :]
 

zielonooka23

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
zdecydowanie domowka!!! Chyba, ze mam ochote porzadnie sie wyszalec potanczyc to raczej disco :)
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
eee tammm :p impra lepsza... ale tak jak ktos juz wczesniej napisał, kazdy chodzi tam gdzie chce ;) Pzdr:*
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
to zlaeży jak jest wolna chata, to robi sie domowke, a jak nie to sie uderza do clubu :)
 

Hikaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
Domowka^^ Bo mozna sie wybawic z gronem najlepszych znajomych. Pozatym tylko domowki maja swietny i nie zapomniany Klimat!
 

Darkstar

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
319
Punkty reakcji
0
Ja również jestem za domówkami.Na dyskotekę może przyjść kto chce.A tak masz sprawdzonych znajomych,kameralną atmosferę,pijesz w spokoju,muzyka leci taka,jaką się samemu wybierze i na koniec możesz iść spać...Same zalety.
 

zaba1303

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
OLSZTYN
nodomóówkisa najlepsze na całą noc to już wogle i jest ekipa z zielonego dzipa i takma być a nie jakies speluny dickotieki głupie.
pozdro dla imprezowiczów
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
i to i to ma swoje uroki i plusy i minusy.... mnie to jest obojetne bo jak mam dobre towarzystwo to wszedzie potrafie sie dobrze bawic... :)
 

dagmarawww

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wiem ale nie powiem ;p
Domówka jest najlepsza na oblanie jakiegos święta itp impreza do wyszalenia sie i zgubienia kalorii w tańcu popieram to i to obie formy zabawy sa dobre gdy tylko mamy przyjaciół lub druga półówkę z która możemy sie bawić! :D
 
Do góry