Co warto zobaczyć w Warszawie i okolicy?

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
41
Miasto
Gdańsk
Niedługo wybieram się do stolicy :)
Które miejsca są interesujące do zwiedzania, które kawiarnie warto byłoby odwiedzić i gdzie smasznie zjeść?
A może jakieś koncerty szykuja sie w połowie sierpnia w stolicy?
Z góry dzięki za wskazówki :)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
moze to ci pomoże :
tuu2
tuu1

Niewiem moze cos tam znajdziesz na tym ciekawego :eek:k:

i chyba mialo byc "smacznie" :)
 

fikumiku

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2006
Posty
259
Punkty reakcji
0
Chciałam tylko powiedzieć, że Trójmiasto fajniejsze i tak :p
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Warszawa to jedna wielka wiocha.O wiele lepiej jechać w jakieś ciekawsze miejsce.Dajmy na to w Sudety.
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
41
Miasto
Gdańsk
Gór nie lubię :p
Wiadomo, że Trójmiasto fajniejsze, ale ostatni raz w Wawie byłam w podstawówce i nie za wiele zobaczyłam :p
A na zagraniczne wycieczki mnie nie stać :)
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Wawa to super miasto, mieszkam dość niedaleko :) Polecam kino trójwymiarowe, łazienki, centra handlowe, pałac królewski, aquapark, eldorado, hehe :p co do kawiarenek to takie typu pizza hut.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Znając zycie to Carmen juz tam dawno jest albo była :D
 

fazja

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
co sądzicie o apartamentach w wawie www.magnolie.com.pl - wybieram się tam na kilka noclegów ale nie wiem jakie tam są warunki i ceny
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Cena około 150zł doba, komfort niebagatelny. W sumie jak dla mnie jedna doba w owych magnoliach to tydzień w normalnych warunkach u kogoś nie tyle 'renomowanego'.

Swoją drogą to teraz wszystko lepsze niż hotel Jan III Sobieski, pomalowali go na..kolorowo. Marriot straci konkurencje :D
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Swoją drogą to teraz wszystko lepsze niż hotel Jan III Sobieski, pomalowali go na..kolorowo. Marriot straci konkurencje :D
No sobieski wygląda jak przedszkole :lol:

A co do zobaczenia w Warszawie? Hmmm skoro już tu musisz jechać :D to
-->Pałac Kultury (z góry widok na panorame miasta), koniecznie Stare Miasto (warto pooglądać te wszystki kościoły i budynki :)) są na prawde ładne),centrum miasta kiedy już będzie ciemno (wygląda wtedy bardzo ładnie) :), proponuję też zobaczyć cud wariactwa czyli palmę na rondzie de Gaulle'a w centrum :D, może być jeszcze grób nieznanego żołnierza (jeśli interesuje cię taki obiekt...). A z parków to polecam: Wilanów (!), Łazienki, park Saski, park Skaryszewski.
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Wawa nie taka zła, chociaż na początku faktycznie może przerażać. To duże miasto, więc rozrywek i atrakcji nie brakuje. Starówka fajna i nowy świat fajny ze swoimi barakami i palma na de golu sie podoba i na basen można pójść i do kina i Złote Tarasy są, ul. Jana Pawła nie jest taka brzydka i Łazienki są przyjemne i w saskim kaczki można pokarmić itd. itd. itd.
smilefd8.gif
 

zefir

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2020
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja również lubie wpadać do Warszawy. wynajmuję sobie apartamenty warszawa centum HostingWarsaw to są bardzo fajne mieszkania umiejscowione w cichych spokojnych lokalizacjach, ładnie urządzone i bardzo wygodne. I potem idę sobie zwiedzać, odkrywać i poznawać ludzi. Za każdym razem Warszawa mnie zaskakuje czymś nowym i ciekawym.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Folwark Łochów niedaleko warszawy jest super - mają zwierzęta
 
Do góry