Co to jest miłość?

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
Jak chcesz zobaczyć posty, to sobie poszukaj, zamiast konfabulować na temat ich zawartości :]

PS. Konta mam 2, minusów i plusów nie stawiam, bo mam to w dvpie.

Kochasiu, nie da sie zobaczyc Twoich starych postow, bo masz wyczyszczona historie. Wklepalem jednakze sobie Ciebie w google wyskoczyly mi jakies profile na fotce, netlogu... Zakladam, ze nie masz 21 lat i na imie Paulina. Ale zaraz sobie dopisalem "forumowisko" i jest ! Znalazlem jeden Twoj temat z 2007 roku, a wnim przepiekne, krotkie opowiadanie. Tu sie nie zgrywam, jestes dobry, bo tamto stare mi sie podobalo - te wiersze tak niespecjalnie.

Ale rozwalilo mnie zupelnie Twoja rozmowa pod tematem, w ktorym prezentujesz swoje opowiadanie, a szczegolnie ten fragment:
Poza tym masz szansę przeczytać, jeśli nie czytałaś, moją parkę wierszy ;), one powstały jeszcze bardziej na kolanie, rzekłbym, że na łydce nawet :D

To taka liryka w wydaniu szczególnym, czyli moim własnym cyniczno-romantycznym :D.. wskakuj mi Jenndor w profil w trybie natychmiastowym!

Zeby nie bylo - ja sie nie wysmiewam, po prostu widze, ze albo teraz zgrywasz kogos, kim nie jestes i udajesz inna osobe w Tobie tylko znanym celu, albo... w ciagu tych 3 lat bardzo sie zdeprawowales i zmieniles - z romantyka w... Drada. No przeciez w tym opowiadaniu i w komentarzach pod nim widac, ze masz dusze romantyka, a tu nam sie prezentujesz jako zupelne przeciwienstwo tamtej osoby. No i po co to ?

Zeby nie bylo, pokazuje o jakie opowiadanie mi chodzi: http://www.forumowisko.pl/topic/49829-najlepszy-dzien-z-zycia/

Heh, kto by pomyslal, z jednej gliny nas ulepiono ;)

Edit: Jeszcze odkopalem jeden temat, w ktorym sie wypowiadales i tez zupelnie jak nie Ty. Tam jestes grzeczny i piszesz merytorycznie w sprawach sercowych. Jak sie to gryzie z terazniejszoscia, w ktorej wszystkich wyzywasz od kurevek i masturbantow :D
 
D

Drad

Guest
Kochasiu, nie da sie zobaczyc Twoich starych postow, bo masz wyczyszczona historie. Wklepalem jednakze sobie Ciebie w google wyskoczyly mi jakies profile na fotce, netlogu... Zakladam, ze nie masz 21 lat i na imie Paulina. Ale zaraz sobie dopisalem "forumowisko" i jest ! Znalazlem jeden Twoj temat z 2007 roku, a wnim przepiekne, krotkie opowiadanie. Tu sie nie zgrywam, jestes dobry, bo tamto stare mi sie podobalo - te wiersze tak niespecjalnie.

Ale rozwalilo mnie zupelnie Twoja rozmowa pod tematem, w ktorym prezentujesz swoje opowiadanie, a szczegolnie ten fragment:

Zeby nie bylo - ja sie nie wysmiewam, po prostu widze, ze albo teraz zgrywasz kogos, kim nie jestes i udajesz inna osobe w Tobie tylko znanym celu, albo... w ciagu tych 3 lat bardzo sie zdeprawowales i zmieniles - z romantyka w... Drada. No przeciez w tym opowiadaniu i w komentarzach pod nim widac, ze masz dusze romantyka, a tu nam sie prezentujesz jako zupelne przeciwienstwo tamtej osoby. No i po co to ?

Zeby nie bylo, pokazuje o jakie opowiadanie mi chodzi: http://www.forumowisko.pl/topic/49829-najlepszy-dzien-z-zycia/

Heh, kto by pomyslal, z jednej gliny nas ulepiono ;)
Nie mam żadnych profili na fotce i w netlogu - to raz. I w ogóle nie mam żadnych profili "drad" i "parys7" poza tym forum. Możesz odpuścić szukanie :]
Po drugie - sposób pisania nie ma nic do rzeczy. Jak poszukasz moich starych postów z tego działu, przekonasz się, że wyrażałem te same poglądy, a forma ich wyrażania samych poglądów nie zmienia. Zgadnij kto wpisał mi się jako Guest "dla bratniej duszy pod względem poglądów" na poprzednim koncie. Niejaka Mia, może ją jeszcze kojarzysz :]
Poza tym nie jestem romantykiem, ale mam głowę na karku i umiem stworzyć dowolny klimat... Umiejętność pisania w nastrojowy sposób nie zależy od tego, co kto myśli o laskach.
Ogólnie - jeżeli odniosłeś wrażenie, że coś tu się odkryło, albo zdemaskowało, to muszę Cię rozczarować - na poprzednim koncie mam parę wierszy, jakieś opowiadanie plus kilka dyskusji politycznych.. i dwie o podrywie w klimacie takim jak tu. 150 postów to zresztą niewiele.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
No to skoro zdajesz sobie sprawę, to jeszcze nic straconego.
Może kiedyś wspomnisz moje słowa ;) i uznasz, że ten typek z forum miał rację.

Dobranoc.


Hehe, moze moze. ;)

Dobranoc

Sorry za to wyżej - mam tu 2 konta, jedno sprzed 2 lat :]

Roman

Pewien reżyser skromnej postury
Trzymał się zasad polskiej kultury.
O wiek nie pytał żadnej niewiasty,
Frak mu zastąpi piżama w paski.

****

Wakacje bez Ciebie

Siadam bezmyślnie na krześle i spoglądam w dal:
Woda,
Ptaki,
Krzaki,
Nie ma Cię...
To trochę tak, jakbym zgubił sam siebie.
Pustka...
Czasem patrzyłem na Ciebie przez wiele minut,
Pięć,
Dziesięć,
Dwadzieścia,
Żeby podziwiać najbliższe sercu istnienie...
Zostawiłem Cię:
Teraz wiem, że zupełnie bezmyślnie.
Zostało tylko wspomnienie oraz ciągi pytań, które mogę rozważać...
Jesteś w tym samym miejscu..?
Czy ktoś Cię czasem bierze..?
I patrzy jak ja...
Ale nie widzi w Tobie piękna, które ja mogłem dostrzec.
Mija kolejny dzień...
Niczego.
Mając Cię blisko myślałem, że jest was wszędzie bez liku.
Bzdura.
Przejechać pięć kilometrów..?
Zapłacić..?
Absurd.
Miałbym Cię teraz przy sobie,
Gdybym tylko przewidział, że w całym domu letniskowym nie będzie innego lustra...


Wedlug mnie to troche takie biale rymy. Hyhy, nie wiedzialam, ze miales tu inne konto. Ja kiedys pisalam jakies wiersze, ale lepiej mi wychodza opowiadania.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Bo drugi jest całkiem bez rymów, w pierwszym są rymy normalne.

No tak . W pierwszym normalne, wiec szacun. Tez bym tak chciala, ale nie umiem rymowac. Zreszta jak przejrzalam moje wiersze sprzed kilku lat, to sa bez sensu i denne.

P.S Pierwszy wiersz zabawny, zapewne o naszym slynnym Romanie Polanskim
 
D

Drad

Guest
To jeszcze do rymu na koniec :]


Świnki K.

Dwa krągłe wieprzki o szpetnych licach
Skąpać się chciały w swych grzesznych chcicach
W następstwie tego zaplanowały
Żłób pełen paszy opróżnić cały

Taki się demon w ich głowy wkradł
Że dotąd żarły aż jeden padł
Drugi sam został a z tej rozpaczy
Iżby zapomnieć trunkiem się raczy
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
Umiejętność pisania w nastrojowy sposób nie zależy od tego, co kto myśli o laskach.

Tu sie zgodze. Ja tez potrafie sie dostosowac do roznych rol i takze przelac to w opowiadania, ktore czasem pisze. Ale na forum jestem soba. Tylko jaki cel miales w tym, by pisac tamte wiersze, opowiadania i publikowac je na forum ? Chciales wrazenie na kims zrobic ? Przeciez sam tutaj glosisz co chwila, ze masz w tylku to, co kto o Tobie mysli, i ze w ogole masz na wszystko wyj.ebane. Wiec po co sie podszywasz pod romantyka ? Liczyles, ze na forum kogos poderwiesz ? Jak dla mnie to cos tu sciemniasz, ale oczywiscie bedziesz sie odzegnywac tekstami, ze masz wszystko gdzies, bo to takie pasujace do roli Drada - zlego, cynicznego "zawodnika". A na tamtym koncie jakos inaczej wyglaszales swe mysli. Byles tam grzeczniejszy przede wszystkim.

I jeszcze raz Ci powtarzam, ze nie mam wgladu do historii Twojej tworczosci z tamtego konta. Jesli Ty masz dojscie do niej, to pochwal sie i udowodnij, ze tam rowniez byles tym chamskim Dradem, bo ja w to nie wierze.

Co do trudności pisania - nie ma specjalnej różnicy czy z rymami czy bez.

Ale z rymami trudniej jest napisac dobry wiersz. Wciaz trzeba kombinowac i dopasowywac rym do sensu slow. Kiedys jeden taki napisalem i nawet wyszedl nie najgorzej, ale generalnie to latwiej jest budowac wiersze bez koneicznosci doboru slow pasujacych do siebie rytmicznie.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Tu sie zgodze. Ja tez potrafie sie dostosowac do roznych rol i takze przelac to w opowiadania, ktore czasem pisze. Ale na forum jestem soba. Tylko jaki cel miales w tym, by pisac tamte wiersze, opowiadania i publikowac je na forum ? Chciales wrazenie na kims zrobic ? Przeciez sam tutaj glosisz co chwila, ze masz w tylku to, co kto o Tobie mysli, i ze w ogole masz na wszystko wyj.ebane. Wiec po co sie podszywasz pod romantyka ? Liczyles, ze na forum kogos poderwiesz ? Jak dla mnie to cos tu sciemniasz, ale oczywiscie bedziesz sie odzegnywac tekstami, ze masz wszystko gdzies, bo to takie pasujace do roli Drada - zlego, cynicznego "zawodnika". A na tamtym koncie jakos inaczej wyglaszales swe mysli. Byles tam grzeczniejszy przede wszystkim.

I jeszcze raz Ci powtarzam, ze nie mam wgladu do historii Twojej tworczosci z tamtego konta. Jesli Ty masz dojscie do niej, to pochwal sie i udowodnij, ze tam rowniez byles tam chamskim Dradem, bo ja w to nie wierze.



Ale z rymami trudniej jest napisac dobry wiersz. Wciaz trzeba kombinowac i dopasowywac rym do sensu slow. Kiedys jeden taki napisalem i nawet wyszedl nie najgorzej, ale generalnie to latwiej jest budowac wiersze bez koneicznosci doboru slow pasujacych do siebie rytmicznie.


Dokladnie. Ja to nie mam weny do tego i wychodzilo srednio. Raz wstawilam tu na forum wiersz. Ale jak pisalam te opowiadania to juz lepiej.
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
Dokladnie. Ja to nie mam weny do tego i wychodzilo srednio. Raz wstawilam tu na forum wiersz. Ale jak pisalam te opowiadania to juz lepiej.

Jak ja. W opowiadaniach mam wiecej wolnosci; moge w nich wyrazic co chce i jak chce.
 
D

Drad

Guest
Tu sie zgodze. Ja tez potrafie sie dostosowac do roznych rol i takze przelac to w opowiadania, ktore czasem pisze. Ale na forum jestem soba. Tylko jaki cel miales w tym, by pisac tamte wiersze, opowiadania i publikowac je na forum ? Chciales wrazenie na kims zrobic ? Przeciez sam tutaj glosisz co chwila, ze masz w tylku to, co kto o Tobie mysli, i ze w ogole masz na wszystko wyj.ebane. Wiec po co sie podszywasz pod romantyka ? Liczyles, ze na forum kogos poderwiesz ? Jak dla mnie to cos tu sciemniasz, ale oczywiscie bedziesz sie odzegnywac tekstami, ze masz wszystko gdzies, bo to takie pasujace do roli Drada - zlego, cynicznego "zawodnika". A na tamtym koncie jakos inaczej wyglaszales swe mysli. Byles tam grzeczniejszy przede wszystkim.

I jeszcze raz Ci powtarzam, ze nie mam wgladu do historii Twojej tworczosci z tamtego konta. Jesli Ty masz dojscie do niej, to pochwal sie i udowodnij, ze tam rowniez byles tym chamskim Dradem, bo ja w to nie wierze.
Jedyny fakt to że byłem "grzeczniejszy". Poglądy były te same. Niestety nie mogę wkleić Ci żadnych adresów, bo sam nie mam historii.

Co do celu publikowania czegokolwiek - rozrywka + weryfikowanie tego, czy ktoś będzie mnie czytał jak za to się wezmę poważniej.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Jak ja. W opowiadaniach mam wiecej wolnosci; moge w nich wyrazic co chce i jak chce.

No widzisz. Poza tym pisanie opowiadan daje mi wiecej przyjemnosci, czuje, ze rozwijam tak swoja wyobraznie i w ogole jakos wole. No ale lubie poczytac innych wiersze, pomijajac to, ze jak sa czasem bardzo artystyczne, to ich nie rozumiem.

Drad , to w sumie dobrze, ze publikujesz. :eek:k:


Przypomnialo mi sie cos, tylko to nie jest aluzja do nikogo, moja dawna kolezanka o ktorej psize w w jednym moim temacie pisala niby wiersze :p No i kiedys czyta mi wiersz i mowi,. ze to jej, a okazalo sie , ze ten wiersz juz jest stary jak swiat.. a chciala sie pochwalic, ze to jej ;p
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
Jedyny fakt to że byłem "grzeczniejszy". Poglądy były te same. Niestety nie mogę wkleić Ci żadnych adresów, bo sam nie mam historii.

Co do celu publikowania czegokolwiek - rozrywka + weryfikowanie tego, czy ktoś będzie mnie czytał jak za to się wezmę poważniej.

No dobrze, nie mysl, ze ja Cie atakuje, czy cos, ja wrecz nawet Cie bardziej polubilem przez tego mr. Hyde'a, ktorego chowales w szafie, niz znielubilem. Mimo wszystko zastanow sie nad powrotem do dawnej formy, bo tamtego Ciebie lepiej sie chyba czyta i przede wszystkim, da sie z nim dyskutowac, bo Ty tutaj wrecz urywasz wszelkie dyskusje, narzucajac swoje zdanie i wykpiewajac kazdego z innym zdaniem. Poza tym nasmiewasz sie z kazdego czulego goscia, a sam nim potrafisz byc, wiec zdus ta hipokryzje w sobie i zacznij powaznie traktowac facetow, ktorzy przywiazuja uczucia do zwiazkow, a nie "byle przeleciec". Chyba nie piszesz przeciez wierszy, czy opowiadan o bzykaniu, prawda ?

Trzymaj sie, ksieciunio (zdaje sie, Twoj przydomek ;) )
 
D

Drad

Guest
Na forum wyrażam zdanie i żadnej hipokryzji w tym nie ma. A to, że nie mam żadnych "uczuć" jakoby, to sobie sam wkręciłeś.

Chyba nie piszesz przeciez wierszy, czy opowiadan o bzykaniu, prawda ?
Świat cały drży mi jak lic naszych dwoje
Gdy ku mojemu zbliża się Twoje..

Dla Ciebie Piękna usta rozchylam
Ty czyń co pragniesz, ja to wytrzymam!

Bólu zadajesz jak nikt inny w świecie
Lecz wracać muszę, czuję to przecie!

Tyś jest największą rączek artystką
Zostań na zawsze moją dentystką!
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Na forum wyrażam zdanie i żadnej hipokryzji w tym nie ma. A to, że nie mam żadnych "uczuć" jakoby, to sobie sam wkręciłeś.


Świat cały drży mi jak lic naszych dwoje
Gdy ku mojemu zbliża się Twoje..

Dla Ciebie Piękna usta rozchylam
Ty czyń co pragniesz, ja to wytrzymam!

Bólu zadajesz jak nikt inny w świecie
Lecz wracać muszę, czuję to przecie!

Tyś jest największą rączek artystką
Zostań na zawsze moją dentystką!


Hehehee :D
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
Świat cały drży mi jak lic naszych dwoje
Gdy ku mojemu zbliża się Twoje..

Dla Ciebie Piękna usta rozchylam
Ty czyń co pragniesz, ja to wytrzymam!

Bólu zadajesz jak nikt inny w świecie
Lecz wracać muszę, czuję to przecie!

Tyś jest największą rączek artystką
Zostań na zawsze moją dentystką!

Urocze. Szczegolnie ostatnia strofa.

Na forum wyrażam zdanie i żadnej hipokryzji w tym nie ma. A to, że nie mam żadnych "uczuć" jakoby, to sobie sam wkręciłeś.

No wybacz, ze ksiecia urazilem, posadzajac o brak uczuc, ale Ty sam sobie zapracowales na taka opinie. Z tym, co tutaj wyrazasz, to nie mam pojecia, jakim cudem tamta dziewczyna wpisala Ci w profil, zes jest jej bratnia dusza.

Do licha, umiesz byc czlowiekiem, wiec przestan pozorowac tego dupka, ktorym sie tu najczesciej objawiasz.
 

olivier01

gorzkniejacy romantyk
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
962
Punkty reakcji
109
Miasto
Lodz
Bo ona w sumie wyrażała to samo :]


Czyli, ze kim ona byla ? Bo niechce nikogo urazic, ale gdybym mial wyobrazic sobie Ciebie w wersji kobiecej, to musialby to byc typ osoby, ktorej Ty zwykle tutaj atakujesz. Slowo to padlo, chociazby w temacie, w ktorym nazywasz tak Aulelie. Ja nie uzyje go, bo to nieladnie wystosowywac je pod konkretny adres, ale sam wiesz o co chodzi. Ale wszystko wiadomo, ze rozbija sie o granie na uczuciach i dowartosciowywanie sie we flircie, co Ty ujales w jednym malo zgrabnym slowie.
 
Do góry