Co ten facebook wyprawia?!

Testarda

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Dzień dobry. Nie mogę wejść w żaden album na prowadzonych przeze mnie stronach na fb. Wyskakuje informacja: "Te materiały nie są teraz dostępne. Dzieje się tak zwykle, gdy właściciel udostępnił zawartość tylko małej grupie osób, zmienił jej widoczność lub ją usunął." Co za absurd! Nic nie robiłam, niczego nie zmieniałam, ani tym bardziej nie usuwałam, a nagle ni stąd, ni zowąd nie mogę wejść do własnych albumów, i to tak z mojego komputera, jak i z komputera mojego męża, z żadnej przeglądarki. Wysyłanie pytań i próśb do samego facebooka nic nie daje. Wszystkie zdjęcia widać po kolei jako ogólny zbiór zdjęć, ale już w poszczególne albumy nie da się wejść.
Czy u kogoś z Państwa też występuje ten problem?
 

Xiss

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2020
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ten sam problem u mnie występuje w dniu dzisiejszym. Nie mam bladego pojęcia co to spowodowało. Jakieś pomysły lub opcja pomocy?
 

Xiss

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2020
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dzień dobry. Nie mogę wejść w żaden album na prowadzonych przeze mnie stronach na fb. Wyskakuje informacja: "Te materiały nie są teraz dostępne. Dzieje się tak zwykle, gdy właściciel udostępnił zawartość tylko małej grupie osób, zmienił jej widoczność lub ją usunął." Co za absurd! Nic nie robiłam, niczego nie zmieniałam, ani tym bardziej nie usuwałam, a nagle ni stąd, ni zowąd nie mogę wejść do własnych albumów, i to tak z mojego komputera, jak i z komputera mojego męża, z żadnej przeglądarki. Wysyłanie pytań i próśb do samego facebooka nic nie daje. Wszystkie zdjęcia widać po kolei jako ogólny zbiór zdjęć, ale już w poszczególne albumy nie da się wejść.
Czy u kogoś z Państwa też występuje ten problem?
Rozmawiałem z supportem FB przed chwilą. Komunikat pojawia się na całym świecie od wczoraj. Walczę z naprawą
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Facebook generalnie ostatnimi dniami nawiedza fala błędów i usterek. Niestety my jako użytkownicy niewiele możemy zrobić. Pozostaje jedynie cierpliwie czekać aż się z tym uporają.
 

Testarda

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Dziś wszystko zostało odblokowane. Mówię "wszystko", ponieważ powiadomienia też nie działały.
Jeszcze raz dziękuję Państwu za wsparcie, bardzo mi ono pomogło.
 
Do góry