Co sądzicie o takim designie?

antracyt

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2013
Posty
51
Punkty reakcji
0
Teraz właściwie wszystko co się projektuje, to ma zaokrągolone kształty (samochody, sprzęt elektroniczny, itd) Ja wolałem niejednokrotnie kanaciaste kształty. Ostatnio napotkałem takie ciekawe baterie, właśnie wykończone kątami ostrymi. Podobają się wam takie projekty?
 

Attachments

  • l90_.jpg
    l90_.jpg
    161,8 KB · Wyświetleń: 12
  • l90_1.jpg
    l90_1.jpg
    236 KB · Wyświetleń: 12
  • l90_2.jpg
    l90_2.jpg
    170,5 KB · Wyświetleń: 12
  • l90_3.jpg
    l90_3.jpg
    243,2 KB · Wyświetleń: 12

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
W zasadzie jestem przyzwyczajona na zaokrąglonych baterii. Ale projekty, muszę przyznać wyglądają ciekawie, aczkolwiek nie umieściłabym owych u mnie w łazience :)
 

antracyt

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2013
Posty
51
Punkty reakcji
0
No właśnie, kupi się i klops. Odważne to projekty trzeba przyznać. Jeszcze tych baterii nie zdązyłem obejrzeć na żywo, wkrótce się wybieram aby obaczyć jak się na własne oczy mają i czy ogólnie są wysokiej jakości.
 

zgrzana

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Bateria prysznicowa bardzo mi się podoba. Nie wiesz gdzie można taką kupić? Chcę trochę się wziąć za moją łazienkę i zacząć ją delikatnie unowocześniać ;)
 

antracyt

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2013
Posty
51
Punkty reakcji
0
Poszukaj sobie na porównywarkach, ona się nazywa Roca L-90

To jest właśnie ta bateria. Ogólnie ceny między różnymi sklepami w przypadku artykułów łazienkowych mogą być bardzo duże, więc warto szukać na porównywarkach.
 

zgrzana

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
A orientujesz się czy ona ma już taką najnowszą opcję eco? Tzn chodzi mi o to, że kiedy się podnosi rączkę to ona w pewnym momencie delikatnie się blokuje żeby ograniczyć przepływ wody. Albo raczej żeby przypomnieć o tym żeby bez sensu tej wody nie marnować. Ponoć można nawet na tym oszczędzić.
 

antracyt

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2013
Posty
51
Punkty reakcji
0
Tak, jest tam taki system. Jak się człowiek trochę oswoi z tą baterią to właśnie podobno samemu nie będzie jej rozkręcał do maksymalnego poziomu, tylko właśnie poprzestanie na tym pośrednim. Nie wiem czy dużo wody się tym sposobem oszczędza, ale na pewno coś tam tej wody nie przepłynie bez sensu, więc myślę, że zainwestowanie w takie rozwiązanie szybko powinno się zwrócić.
 
Do góry