Co Sądzicie O Reggae?

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
To gratulujemy kolezance i zyczymy, aby sie rozwinela przez Habakuka do innych artystów :D
I oby tylko nie skończyło sie na Habakuku :)
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Szczerze mówiąc Habakuku nie zbyt przypadł mi do gustu. Wprawdzie 2-3 piosenki są całkiem, całkiem. Ale to nie moje klimaty :]
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
Mnie sie juz "przejadł" Habakuk, za długo go chyba słuchałam i tylko tego, zadnych urozmaiceń.
Teraz lubie sobie posłuchac czasem, ale odkryłam ze bezsensem jest ograniczanie sie tylko do jednego, dwóch zespołów.
Ale Habakuk na koncercie ... mmm ... :) Jak byłam to śpiewał jeszcze Muniek Staszczyk :D
 

Cinkers

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
36
ale odkryłam ze bezsensem jest ograniczanie sie tylko do jednego, dwóch zespołów.
I prawidlowo :D Trzeba sprobowac wszystkiego :] Uwierzcie mi, ze dobrze sie na tym wychodzi ;) Mi Habakuk sie nie przejadl i mam nadzieje, ze nie przeje ;) Co prawda nie slucham go non-stop ale dosc czesto. Pamietajcie, ze oprocz Habakuk'a jest jeszcze mnóstwo zespołów ktore tworza kawal dobrego brzmienia :)

Jak byłam to śpiewał jeszcze Muniek Staszczyk

Fakt, bo Muniek nagral z Habakukiem jeden kawalek :) Zreszta wedlug mnie bardzo dobry ;)
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
I prawidlowo :D Trzeba sprobowac wszystkiego :] Uwierzcie mi, ze dobrze sie na tym wychodzi ;) Mi Habakuk sie nie przejadl i mam nadzieje, ze nie przeje ;) Co prawda nie slucham go non-stop ale dosc czesto. Pamietajcie, ze oprocz Habakuk'a jest jeszcze mnóstwo zespołów ktore tworza kawal dobrego brzmienia :)
Fakt, bo Muniek nagral z Habakukiem jeden kawalek :) Zreszta wedlug mnie bardzo dobry ;)

No własnie, a ja ciagle i ciagle tego słuchałam :) Trza miec umiar :D

A Muniek to wogóle jest fajny, ale to nie dział o nim, wiec nie bede sie rozpisywac ;]
Ta piosenka nagrana z Habakukiem "Miasto" jest świetna, mnie tez sie bardzo podobie :D
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Mnie się podoba piosenka Habakuka " Rub Puls Serce".
Całkiem pozytywna :D Chociaż jak wcześniej wspomniałam nie przepadam za tym zespołem :]
 

Cinkers

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
36
veleda, a slyszalas "Familijną komitywę" Habakuk'a? Jezeli nie to polecam ;)
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Oj, nie. Jak posłucham to napiszę wrażenia :D
Pozdrawiam :)

Cholerka, nie mogę tego znaleźć na żadnym programie P2P : (
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
fajni ludzie ci rastmani ... chcialbym zostac jenym z nich, jestem gotow nawet zmienic religie (jezeli nie okaze sie to moja mlodziencza fantazja to zrobie to... przynajmniej takie mam zamiary) ... czekam az bede dorosly
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
fajni ludzie ci rastmani ... chcialbym zostac jenym z nich, jestem gotow nawet zmienic religie (jezeli nie okaze sie to moja mlodziencza fantazja to zrobie to... przynajmniej takie mam zamiary) ... czekam az bede dorosly
jakas ironia czy powaznie?
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
ja lubię Boba Marleya, Zigiego i kilku rasta :) fajny klimacik przy którym mozna :cenzura: sie zrelaksować... :)
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
fajni ludzie ci rastmani ... chcialbym zostac jenym z nich, jestem gotow nawet zmienic religie (jezeli nie okaze sie to moja mlodziencza fantazja to zrobie to... przynajmniej takie mam zamiary) ... czekam az bede dorosly

Ja tez o tym myslalam, ale narazie sie wstrzymam.

Kurcze i nie mamy działu o reggae <_< Jaka szkoda ;(
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Ja tam rege lubię...
I tez myślałam żeby zacząć "należeć do jakiejść kultury" jeśli tak to można nazwać...
Ale doszłam do wniosku, ze nawet jakbym chciała to mi to raczej nie wyjdzie...
Bo ja w każdym momęcie wolę posłuchać coś innego...
A rege nawet lubię...
Mam Vavamuffina - Bless i się właściwie ograniczam do tego...
Wolę coś bardzij rockowego...
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Tak, Habakuk rlz :)
Z początku nie "spasił" mi, ale jak przesłuchałam kilka razy ich utwory, to stwierdziłam, że to jest to :)
Oprócz tego, jak wspomniała już Severusa, Vavamuffin oraz Remont Duszy, Zabili mi żółwia. No i standard B.Marley i J.Cliff.
Ponury weź tego pedała z avatara :/ Dready ma fajne, ale oprócz tego nie dostrzegam w nim nic pociągającego :p
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
Jak juz tak wymieniamy ulubione piosenki Habakuka to rzeczywiscie "Rozczochrany Leb" jest super, ale i piosenke "Dzien" uwielbiam. A z tej najnowszej plyty to "Miasto" - piosenka o moim miescie :D

A jesli chodzi o Vavamuffin to lubie ich szczegolnie za teksty.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
on ma fajne dready? nie powiedziałbym - moim zdaniem mam lepsze. zobacz jakie to miękkie... normalnie dready jak są w kitce to nie wiszą luźno... ale to tak moje zdanie...

HABAKUK-Rasta_trans(2).mp3

ps. zabili mi żólwia byli na koncercie w sąsiednim miescie ;/ niestety przegapiłem :glupek:
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Widziałam Twoje dready Ponury :) Takie.. zadbane :D Ale chyba teraz masz dłuższe ?

Habakuk - Zostanę politykiem
 
Do góry