Co sądzicie o najnowszej PlayStation Classic?

majgiver

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
Pytanie do wszystkich fanów konsol i gier konsolowych. Może nie jest to łamiąca wiadomośc, ale co sądzicie o wydaniu tym nowym PlayStation Classic? Zdecydujecie się na zakup, czy wstrzymacie się?
 

WAD3R

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2015
Posty
24
Punkty reakcji
0
Póki co, jeszcze trochę się wstrzymam z zakupem, bo jestem ciekaw jaka będzie pełna lista gier. Chociaż już dla samego Tekkena 3 warto przemyśleć. Ile czasu się spędziłem razem z kolegami po nocach tocząc pojedynki :D
 

mrrowing

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2015
Posty
25
Punkty reakcji
0
Tekken 3 to jest klasa sama w sobie. Nie ważne, że grafika była pikselowata, ale to była po prostu świetna bijatyka! To była po prostu gra, w którą można było godzinami grać, chociażby w sam tryb arcade. Ale fakt, najlepsza zabawa była jak, z kim się pojedynkowało, zwłaszcza z osobą, która wcześniej nie grała. Znalazła na padzie jeden cios i całą walkę go wykorzystywała ;d Teraz zresztą jest podobnie... Chociaż ja i tak byłem, bardziej fanem drivera. A potem jak ukazał się driver 2 i możliwość wysiadania z samochodu i takie łaał. Już nie trzeba było jeździć tylko jednym samochodem ;D Jestem bardzo ciekaw jakie gry dodadzą do tego PlayStation Classic. Chociaż nie ważnie co by tam nie było, pewnie i tak wielu fanów PS'a zdecyduje się na zakup ;)
 

K0NGO

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Żeby tylko po nocach, czasem się szkołę opuszczało byle sobie pograć :p Ale co do tytułów, to ostatnio przecież ukazała się odświeżona wersja Spyro, czy nowy Spider-man. Nie powiem, te gry się świetnie prezentują pod względem graficznym i sama rozgrywka też jest spoko, ale no bądźmy szczerzy. Myślę, że wielu graczy pewnie chętnie by ponownie rozegrało partię w starsze gry. Ja tam nie czekałem na listę tytułów, tylko już zamówiłem na Matrix Media PlayStation Classic ;d
 

Kamilosh

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
17
Punkty reakcji
1
Ostatnio widziałem gry, które będą dostepne na konsolę, to wow. Przyznam, że o niektórych nawet nie pomyślałem. Ale będzie powrót chyba jednej z najlepszych bijatyk w historii gier :D Tekken 3 wraca do gry! ale to co prawda było do przewidzenia. Bardziej interesuje mnie powrót pierwszego GTA.
 

MIL0SZ

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Tekken był spoko. Chociaż, czasem można było dostać do głowy, jak ktoś używał tylko jednego ciosu i tak przez całą walkę. Mi się podoba, że będzie Rayman i gra, której zawsze zapominałem nazwy, czyli Oddworld: Abe's Oddysee
 

mroz_ek

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
Co do tamtego okresu, to ja jednak wolałem grać na GameBoy'u. Wieczorami na koloniach się grało i walka w pokoju o to, kto kiedy gra ;) Ostatnio zastanawiam się, czy by nie kupić. Na Matrix Media znalazłem Nintendo Switch w wersji Pikachu. Bądźmy szczerzy, Pokemony mimo upływa lat, dalej są fajne i to niezależnie od wieku :p zwłaszcza, że w przyszłym roku czeka nas premiera nowego filmu z Pikachu w roli głównej ;)
 

waflick

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
W sumie nawet nie myślę, o tym co będzie w przyszłym roku, bo ten jeszcze się nie skończył ;) Niby jeszcze tylko koło 2 tygodni, ale po drodze są jeszcze święta i sylwester ;P Jakie prezenty wymyśliliście? Co do mnie, to zastanawiam się własnie, nad którąś z konsol. Jak tak czytałem co piszecie, to PlayStation Classic wydaje mi się nawet dobrym pomysłem.
 

apaczko

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
Jesli chodzi o te konsole, to akurat całkiem fajny wybór. Na prezent na pewno w sam raz. Ja ją sobie kupiłem z okazji mikołaja. Na Matrix Media jest teraz za 449 zł.
 

jastarnyk

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2015
Posty
31
Punkty reakcji
0
Co do mnie, to sam bym chciał dostać taką konsolę na prezent :D Według mnie zestaw preinstalowanych gier jest na tyle fajny, że powinno każdego zaciekawić ;)
 

anhel

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
[SIZE=10pt]I co? Ma ktoś? Polecacie? Zastanawiam się właśnie nad zakupem, bo jest przeceniona w matrixmedia z 449 na 279[/SIZE]
 

dziu89kol

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2015
Posty
13
Punkty reakcji
0
[SIZE=10pt]Ja kupił zaraz po premierze i nie narzekam. Jest w co pograć, oczywiście najprzyjemniej gra sie w te tytuły, gdzie jest multi, ale single też czasem są odpalane ;) [/SIZE]
 

l3szek

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
[SIZE=10pt]Co by się nie rozpisywać. Konsolka, bo trudno mówić o konsoli, jest naprawdę malutka. Mieści się w dłoni. Co do rozgrywki, brakuje trochę gałek, ale pierwsza wersjja PS też ich nie posiadała ;) cała stylistka PS Classic nawiązują do tej pierwszej wersji wydanej na początku lat 90 ;)[/SIZE]
 
Do góry