Co sądzicie o męskiej biżuterii?

M

MacaN

Guest
Moja opinia na ten temat jest taka, że dopuszczalny jest zegarek ( choć ja osobiście nie noszę absolutnie nic... Pewnie dlatego, że szkoda mi na niego wydawać pieniędzy :D ).

Ogólnie jeśli chodzi o biżuterię, nie ważne czy u mężczyzny, czy u kobiety - uważam to za coś zbędnego. To takie ciągotki z czasów kiedy nie różniliśmy się poziomem rozwoju od dzisiejszych murzynków w buszu ;)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
9macan5 napisał:
To takie ciągotki z czasów kiedy nie różniliśmy się poziomem rozwoju od dzisiejszych murzynków w buszu
Jeśli to męski punkt widzenia to rozumiem-kobiety widzą to inaczej.Piękna biżuteria jest czymś tak przyciągającym niczym narkotyk.Nie potrafię przejść obok jubilera tak,aby choć nie zerknąć na te cudeńka.

Męska biżuteria-hmm...-podoba mi się na gwiazdach rocka,ale czy własnego feceta chciałabym obwiesić?-raczej nie,bo to do niego nie pasuje.
 

rrabbit

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
33
Punkty reakcji
3
Podoba mi się, jeżeli mężczyzna nosi biżuterię. Musi być dobrze dobrana i oczywiście dla mężczyzn. Dobrze wygląda łaścuszek lub branzoletka z jakiegoś materiału, przykładowo właśnie ze skóry lub z metalu czy chociażby ze srebra. Nie podobają mi się sygnety. Jeszcze nigdy nie spotkałam ładnego. Obrączka ślubna wygląda za to nieźle. Mojemu mężowi zrobiłam krzyż wypalony z gliny i nosi go codziennie. Bardzo mu się spodobał i także pasuje do niego.
 

para_noir

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
10
Nie mam nic przeciwko, byleby nie był obwieszony jak choinka.
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
para_noir napisał:
Nie mam nic przeciwko, byleby nie był obwieszony jak choinka.
są bransolety, które służą raczej nie do ozdoby- np. 4 metrowy zapas linki asekuracyjnej tak powiązany, że mieści się na nadgarstku.
 

Tatiana100

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja też bardzo lubię jak mężczyzna nosi biżuterię. Nie wiem jak to opisać, ale jest to pociągające u mężczyzny :)
 

Descent

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
85
Punkty reakcji
0
Dopuszczam, ale raczej w formie obraczki, zegarka czy łańcuszka (ale nie takiego jak dla krów :) )
 

karolina_karolcia

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
Koszula na spinki wygląda zdecydowanie lepiej, i według mnie seksowniej niż zwykła na guziki, więc jestem zdecydowanie na TAK! Co do bransoletek to zależy jaki mężczyzna ma styl. Nie bardzo pasuje mi skórzana albo koralikowa bransoletka do eleganckiego mężczyzny chodzącego cały czas w garniturach. Ale już taki bardziej "rockowy" albo luźny styl to jak najbardziej. Jak szukasz jakiejś wyjątkowej biżuterii na prezent to polecam zajrzeć na zegarownia.pl. Mnie osobiście bransoletki Gemini i Tom Hope zachwyciły :)
 
Do góry