Co sądzicie o koszykówce ?

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
moim zdaniem dobrze sie zapowiada. ma warunki, niech nabierze troche doswiadczenia i powinien grac na stale w pierwszej piatce, niekoniecznie w Orlando
 

Domcia2252

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Ja przedewszystkim lubię koszykówkę bo jest bardziej widowiskowa od innych sportów.Na boisku podczas meczu dużo sie dzieje :))jest wiele emocji i wgl :)) TO bardzo fajny sport ;)
 

allstar

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
emocje związane z NBA udzielają się każdemu kibicowi. zdarzają się nawet 3dogrywkowe mecze. dużo się dzieje, zawsze. cały czas trzeba biegać, pracować. dlatego lubię koszykówkę, przede wszystkim NBA
 
B

bone1906

Guest
A co sądzicie o polskiej koszykówce? Dla mnie stoi na gorszym poziomie, niż piłka nożna. Nie chodzi mi o grę naszych reprezentacji i klubów, tylko o zaplecze i trenowanie młodzieży. Mam dwóch kolegów, grali obaj w Cracovii, i przykro przyznać, że klub, któremu kibicuje, ma tak słaby sztab szkoleniowy. Obaj moi koledzy zrezygnowali, bo nie mieli warunków do trenowania, klub zalegał z wypłatami (śmiesznymi i tak), trenerzy handlowali na lewo ciuchami. Jeden z nich był wcześniej w Wiśle i tam też nie było super, trenerzy sadyści, sprzęt słaby i ogólnie zero perspektyw. Jak wy na to patrzycie?
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
jak widze mecze na sali gimnastycznej pooblepianej reklamami a w nazwie zespolow jest jakis zaklad miesny to mi sie odechcewa..


jeno NBA BB)
 

gochau

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
13
Punkty reakcji
0
koszykowka super sport tylko do czasu przetrenowania... jak to trener moze odebrac czlowiekowi wszystkie checi do tego sportu ktorym kiedys tak sie jarało.
 

ollka44

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Co jakiś czas lubię pograć w kosza z znajomymi Ostatnio miałam okazję porozmawiać z znanym koszykarzem Marcinem Gortat na portalu gwiazdyonline.pl ! Widać ze koleś kocha ten sport
 

daniel10_15

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2010
Posty
22
Punkty reakcji
1
Wiek
28
Miasto
Małopolska
Ja osobiście bardzo lubie grać w koszykówkę i oglądać ją w telewizji (a w szczególności NBA), ale dużo bardziej podoba mi się streetball, gdyż wykonują oni tam bardzo ciekawe triki, zabronione w koszykówce...
 

oski3234

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja zawsze sie stawie za koszykowką kocham ten sport.Uwielbiam oglądac rozne ligi a szczegolnie NBA POlacy no jak by sie postarali to moze nawet na podium by staneli ale jak widze jak oni grają to masakra :(
 

animal09

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
koszykówka to zaje....ty sport ;)....polecam każdemu tę dyscyplinę...bardzo kształtuje charakter i uczy pracy w zespole zresztą jak większość gier zespołowych;)...koszykówka to bardzo dynamiczna i widowiskowa gra...zapraszam na mojego bloga dopiero z nim startuje ale na pewno znajdziecie w nim kilka fajnych postów...niedługo wrzucę troche o streetballu także zapraszam zainteresowanych;)..miloscikoszykowka.blogspot.com
 

CombatArmer

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Siemano! Moim zdaniem koszykówka to najbardziej ekscytujący sport na świecie!!! Sam gram w klubie i idzie mi nawet dobrze ;] A wy co sądzicie o koszu?
 
T

Timorol

Guest
Dla mnie koszykówka to fajna gra zespołowa, w której trzeba trochę myśleć przy podaniach i mieć dobrego, wyćwiczonego cela. W szkole gram tylko na wu-efie, nie zbyt często, ale uznaję ją za fajną rozrywkę.
Strasznie podziwiam NBA. Ja się zastanawiam, czemu oni tak tam skaczą i robią wsady, a w Polskiej lidze ledwo nogę odrywają.
 

darkow

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Siemano! Moim zdaniem koszykówka to najbardziej ekscytujący sport na świecie!!! Sam gram w klubie i idzie mi nawet dobrze ;] A wy co sądzicie o koszu?
Siema;D sądze tak samo jak ty i też gram w klubie, mam nadzieje,że coś z tego w przyszłości będzie!!! bo bardzo poświęcam się temu sportowi i nigdy mi się on nie nudzi.
 

CombatArmer

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
kocham to koszykówka mogła bym grać całymi dniami..
nie wiem czego ale akurat wolę bardziej koszykówkę od siatkówki czy tam ręcznej..

Siema;D sądze tak samo jak ty i też gram w klubie, mam nadzieje,że coś z tego w przyszłości będzie!!! bo bardzo poświęcam się temu sportowi i nigdy mi się on nie nudzi.
Ja tez duzo poswiecam koszykowce, ciezko pracuje kazdego dnia. W jaki klubie grasz, ja w WKK Wroclaw? Obysmy sie spotkali kiedys na meczu, powodzenia w koszu :)
 

Hailie

Bywalec
Dołączył
17 Wrzesień 2010
Posty
475
Punkty reakcji
118
X lat temu coś tam kombinowałam w tej dziedzinie. Wysoki wzrost dawał mi swego rodzaju predyspozycje, jednak później jakoś to się rozeszło. Na pierwszym roku zagrałam kilka razy ze znajomymi a teraz mój aparat mięśniowo-więzadłowy zestarzał się i zesztywniał, niestety. Jednak brakuje mi trochę tej dynamiki.
 

CitySport

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
97
Punkty reakcji
1
Zdecydowanie mi się nie podoba,przede wszystkim nie bardzo widzę sens tej gry,uważam że jest tylko dla 'wybranych' i podobnie jak w siatkówce wzrost ma duze znaczenie,o ile nie największe.
 
Do góry