Co sądzicie o kobietach grających w piłkę nożną

W

wiki9969

Guest
Ale ja to szanuję. :) Tyle tylko, że posiadam odmienne zdanie na ten temat. ;)
 
C

compton_style

Guest
Szanuję je jako sportsmenki, ale poziom piłki nożnej kobiecej jest dużo niższy niż męskiej, to fakt i nie ma co zaprzeczać. Mnie osobiście ich mecze nie interesowały za bardzo.
 

CitySport

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
97
Punkty reakcji
1
Jeżeli mam być szczery to bardzo podoba mi się to,że piłka nożna dociera niemal do każdej grupy odbiorców i do każdej płci,nawet tej żeńskiej:) Nie mam zupełnie nic przeciwko temu.
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Jako nastolatka sama dość często grywałam w nożną, więc temat nie jest mi obcy. Idolkę z tamtych czasów też jeszcze dość dobrze pamiętam, to Birgit Prinz :)
 

Guxinimod

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Mi to nie przeszkadza. Piłka to piękny sport i jeśli kobietom się podoba to jak najbardziej mogą sobie grać :p
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Dają sobie radę zupełnie dobrze, atoli ten sport nie rozwija ciała harmonijnie, a ciało kobiety powinno być piękne we wszystkich fragmentach.
Jako czasowe uprawianie ruchu i walki uważam futbol młodych niewiast za dopuszczalny, ale po zakończeniu panieństwa (mariaż) bym nie polecał
 

Bonid

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja też szanuje i podziwiam reprezentacje Polski kobiet nie zdziwiłbym się jakby wygrały z facetami
 

Cilsak

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2014
Posty
45
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Temat rzeka można by rzec ;) Jednak uważam, że to sprawa otwarta, sport jest dla wszystkich. Nie możemy patrzeć stereotypowo i zamykać jakiejkolwiek dyscypliny dla jednej, bądź drugiej płci. Jeśli jakaś dziewczyna kocha piłkę nożna i ma talent oraz zapał do gry to dlaczego nie...
 

thorin55

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja niezbyt lubię oglądać kobiecy football... Za mało grają, za dużo pozostałych elementów...
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Trochę amatorką zajeżdża kobiecy futbol, ale każdy grać może trochę lepiej, trochę gorzej. Szkoda, że wymiany koszulek nie ma :021:
 

Milmi

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
też grałam i powiem, że kobiety nie są gorsze od mężczyzn :wink:
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
Gressil napisał:
Ja absolutnie tak nie uważam. Powinny! Najlepszy jest moment w którym wymieniają się koszulkami
biggrin.gif

A tak na poważnie to wydaje mi się, że to taki stereotyp trochę który powinien być przełamany. Chociaż sam osobiście nie znam dziewczyny która wiedziałaby np. na kogo w świecie futbolu mawia się The Special One albo w ogóle takiej z którą można na temat piłki nożnej swobodnie porozmawiać.
A ja znam. Gra w drużynie dziewcząt w jednym z londynskich klubów. Mówią, że ma do tego talent.
 
Do góry