co sądzicie o doczepianych włosach ?

milena00112

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja doczepiam wlosy juz jakie 2 lata i zaluje ze wogole zaczelam teraz mam zniszczone wlosy i pourywane..normalnie marze o takich wlosach jakie mialam kiedys :(

//po co cytujesz siebie?
//rokicza
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Bardzo bym chciała mieć takie przedłużane włosy, ale naturalne to jak mieć cmentarz, bo są to włosy martwe i trzeba szczególnie się nimi zajmować, na co ja nie mam warunków. Dodatkowo muszę myć włosy codziennie (teraz mam bardzo krótkie). Prędzej bym się zdobyła na sztuczne, bo są i tańsze i nowe i można ze swoimi zafarbować, ale z kolei wszelka obróbka cieplna w stylu kręcenia/prostowania jest zabroniona. Niby można się bez tego obejść, ale z drugiej strony po to się chce mieć długie włosy żeby móc z nimi robić... emm... fajne rzeczy :D
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
Szczerze mówiąc, mnie to jakoś nie przekonuje... Wygląda to często bardzo sztucznie (zresztą no, jest sztuczne ;)), poza tym widac czasem te metalowe zaczepki, dziwnie to odstaje i jak wlosy odrastaja to niezbyt to wyglada. Mojej kolezance kiedys odpadlo to na randce wiec srednia sytuacja ;))
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Sama na szczęście nie potrzebuję takich metod, jednak jeżeli ktoś nie ma zbyt gęstych włosów, to ma przynajmniej szansę, żeby mieć takie włosy jakie mu się podobają. Oczywiście dobrze jest iść do sprawdzonego stylisty, który wszystko dobrze wykona, bo inaczej te doczepiane włosy mogą wyglądać jeszcze gorzej niż te nasze naturalne.
 

pawelde79

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Jeśli ktoś idzie po kosztach i doczepia sobie świecące syntetyki lub sztywne włosy azjatyckie, nie mówiąc juz o zbyt małej ilości pasemek to niech sobie daruje przedłużanie. W tej całej zabawie chodzi o to żeby nie było widac że włosy są przedłużone. Ja przedłużam włosy od 6 lat, sama nosze ok 7 i jest wszystko ok.Kolejny bład to źle dobrany kolor włosów. Bez urazy ale jak widze na ulicy szalone licealistki które mają tlenione blond włosy + wiszące doczepione strąki (bo nawet nie nazwe tego pasemkami) to az się prosi żeby to zdjąć. Najlepiej zainwestować we włosy europejskie lub rosyjskie/słowiańskie. Naturalnie wyglądają, są podatne na kręcenie, farbowanie itp. Najlepiej samemu kupowac włoski, bo nigdy nie wiadomo co stylistki nam wcisną.
 

shejker

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
35
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Osobiście bym się nie odważyła. Dlaczego? Wydaje mi sie że wymagają takie włosy specjalnej pielęgnacji i uwagi, słyszałam że obciążają włosy naturalne i powodują ich wypadanie.
 

karolina844

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2012
Posty
43
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Trzeba o nie dbac ale bez przesady. Opinie na forach sa troszeczke przesadzone. I szczerze mówiąc gdybym nie miała przedłużonych włosów, to po przeczytaniu wszystkich opinii na ten temat chyba bym sie nie zdecydowała. Mając przedłużone włosy należy się z nich cieszyć a nie trakktowac to jako chorobę. Wypowiedzi na forach apropo ciągłego czesania, mycia, odzywiania itd powodują że człowiek czytając to stwierdza że w życiu nic nie powinno sie robic tylko siedziec w domu i o włosy dbac. dziewczyny wyluzujcie:)
 

Sloneczko777

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
ale trzeba mieć bardzo mocne swoje włosy, jak ma się problemy z wypadaniem to dodatkowo obciąża to włosy.
 

xxmoniax

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
obciąża to fakt, ale jesli stosuje się metodę Clip on , to nie ma to zadnego wplywu na wlosy. Ja kupilam rok temu zestaw clipów na splendore i zakladam prawie codziennie, moje wlsoy są w takiej same kondycji, a te sztuczne ( choc z naturalnego wlosia to nie moje :p ) prostuje, kręce, farbowalam nawet - nie zniszczyly się i są caly czas do uzytku. Gdybym miala przedluzac wlsoy po to by spedzac codziennie godziny na ich pielegnacji i wydawac kupe kasy na kosmetyki to bym sobie darowala juz na początku :p
 

joolia

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdynia
Wiadomo coś kosztem czegoś. O własne, neturalne włosy też trzeba dbać. Podejrzewam, że niektórzy bardziej pielęgnują naturane włosy niż jest to wymagane przy doczepianych. Ważne tylko, żeby włosy doczepiał profesjonalista, a ryzyko poważnego zniszczenia włosów spadnie niemal do zera.
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem to zależy gdzie robimy i z jakich włosów. Moja koleżanka jedna zrobiła jakaś najtańszą formę to te włosy jej się zmechaciły a druga dała full kasy i były przepiękne.
 
Do góry