co sądzicie o doczepianych włosach ?

Siaśka

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z piekła rodem ? ]:->
jak w temacie. co o sądzicie o takich, doczepianych na 3 miesiące włosach(chodzi o przedłużanie).
coraz więcej dziewczyn dacyduje się na to.
a wy co sądzicie o przedłuzaniu włosów? moze któraś z was ma doczepiane?
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
moim zdaniem bardzo fajna sprawa sama bym sobie doczepiła szkoda tylko że takie drogie to jest xD
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
Jak dla mnie to u niektórych lasek wyglada to koszmarnie.Ale wszystko zależy od tego jak masz długie włosy i jak długie maja być te doczepiane.
Ogólnie to mi sie to nie podoba.......
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Ja bym sobie nigdy nie doczepiła włosów. Poza tym moja ciocia kiedyś sobie doczepiła to póżniej tak żałowała. źle się jej włosy rozczesywały i miała jakieś tam problemy z tym. Trzeba się cieszyć tym co się ma na głowie.

Ewentualnie jakiś jeden kosmyk czy coś ale nie więcej. Takie zabiegi to nie dla mnie.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Gdybym tylko miała kesz od razu bym to zrobiła, przedłużyć je tak prawie do pośladków, bosko !
Moja kumpela zrobiła sobie za 400 zł, po znajomości oczywiście, ale po czasie było widać ile zapłaciła, bo jej kosmyki odpadały.
Ale nie powiem, robiła laska imponujące wrażenie, zwłaszcza na facetach...
 

Siaśka

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z piekła rodem ? ]:->
nie ma co sie dziwic, że robiła wraznie. długie włosy zawsze były i są sexy ;))
ja jak narazie zapuszczam... ;) i raczej nie bede doczepiac, ostatnio kuzynka po doczepianiu (po 3 miseiacach jak nosila) musiala obciac swoje "na rihanne" (czyli krótko) bo miała mega zniszczone włosy od tego ;/
ale nie powiem, doczepiane włosy daja piekny efekt jesli są dobrze zrobione:)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
to zależy komu pasują..
ja tam nie potrzebuję doczepianych włosów mam swoje ładne długie :p
 

nielegalna17

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
220
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
ognisko domowe:)
niby są fajne , ale trzeba je z "głową" przypiąć ;p jak się źle przypnie to potem podczas spania lub wiązania włosów w kucyk może ciągnąc naturalne włosy.. no i faktycznie jest to drogie,chyba że ma się znajomości.. krótko mówiąc : mi się podobają :)
 

kogelmogel

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
a ja się dorobiłam pięknych włosów do pasa:) zakładam i zdejmuję w kilka minut a różnica w wyglądzie jest super:) tylko trzeba trafić na dobre włosy i nie iść "po kosztach". ja za woje zapłaciłam 285pln i są super:) polecam:) postaram się wrzucić jakąś fotkę
smile.gif
 
D

darkshine

Guest
Mnie sie też nie podoba. Czasami jak widzę doczepiane kolorowe warkoczyki, to masakra, tragicznie to wygląda. Niektóre osoby jaką po kosztach i z daleka widać, że mają doczepiane.

Katjo co do tipsów to ładnie wyglądają, przynajmniej dłoń jest zadbana. A nie jak widzę malowane ręcznie paznokcie z odpryśniętym lakierem, czy źle pokryte.
 

awaria

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
11
Punkty reakcji
0
najtrudniejsze jest chyba dobranie wlasiwego koloru, a najgorzej wyglada jak ktos sobie doczepia do mocno cieniowanych... tragedia!!
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Osobiście bardzo podobają mi się długie włosy (a komu nie? ;)) Sama takie miałam jeszcze niedawno, ale niestety obcięłam je o połowę i baaaardzo tego żałuję... Z tym, że jak na razie nie zamierzam doczepiać sobie włosów - nie wiem czy do końca mi się to podoba - dlatego po prostu dam im trochę czasu na to, żeby podrosły ;) Oby tylko nie trwało to za długo...
 

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
Doczepiałam dwa lata temu jako testerka i niestety miałam złą opinie na ten temat. Bardzo szybko mi wypadły mimo,że były to włosy naturalne , czesane specjalną szczotką, myte specjalnymi szamponami. Trzeba bardzo dbać o takie włosy!
Najgorsze,że moje naturalne przetłuszczały się codziennie wiec a doczepianych nie wolno myć tak często!
I całe szczęście że nie zapłaciłam za to ani złotówki!
 

sok_bananowy

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
73
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Eeee, doczepiane włosy zawsze wyglądają sztucznie. Lepiej dbać o swoje naturalne :)
 

ala0711

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
Mnie się bardzo podobają doczepiane włosy. Ja będę miała za kilka dni naturalne doczepiane:p Piękne blond do połowy pleców:D
 
Do góry