Co robicie na komputerach?

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Zawsze mnie zastanawiało, co każdy robi na swym komputerze stacjonarnym lub też laptopie. Niektórzy się nudzą, klikając po pulpicie, a inni za to mają słodkie rozmowy, robienie rożnych rzeczy ..

Co wy robicie na swoich sprzętach? Bo mi się nudzi :D
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Przede wszystkim jest to moje "narzędzie pracy". Zatem 80% temu właśnie służy. Pozostałe 20 %, to informacja, sprawy użytkowe, no i zabawa ( muzyka, forum i takie tam)
 

Lbubsazob

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
270
Punkty reakcji
27
Wiek
11
Głównie siedzę na FB i na różnych forach, w zasadzie jak nie mam neta, to nie mam po co włączać kompa.
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Najczęściej gram, siedzę na forum, fb, kwejku, słucham muzyki, oglądam teledyski i zapuszczam się w dziwną część yt, oglądam filmy/seriale ;)
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Słucham muzyki, pracuję, słucham muzyki, przeglądam neta, słucham muzyki, korzystam z komunikatorów i maila, słucham muzyki, wyszukuję informacje, słucham muzyki.... :crazy:
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Ja zazwyczaj gram, słucham muzyki bądz też oglądam filmy ale to rzadko. Bawię się także programami do obróbki grafiki.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
A ja dziś "bawię się" w porządkowanie. Dopiero zaczęłam, więc trochę to potrwa.
 

Pietro199022

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2012
Posty
77
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
Najczęściej przeglądam neta: wszelkiej masci fora, czytam wiadomości, komentarze. Często też sobie gram, głównie w strzelanki, a kiedy i to mi się nudzi tworzę muzykę, animacje, filmiki i animowane albumy zdjęć znajomym;) teraz bede się bral za tworzenie okladki mojej amatorskiej płyty:D

Nokia 6070 -> SE s313 -> LG GT540 -> HTC EVO 3D (Android 2.3.4)
 

calme

calmeriatka
Dołączył
19 Lipiec 2011
Posty
558
Punkty reakcji
219
Słucham muzyki, oglądam filmy, pracuję, siedzę na forum, czasami na fb i bawię się w programach graficznych ;)
 

Arianv5

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
0
Ja się denerwuje, pewnie większość z was tak ma że gra w np. nfs jedzie pierwszy a tu przed metą jakiś samochód w ciebie uderza. To dobija -_--_-:p

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
 

Igrys

Stały bywalec
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1 038
Punkty reakcji
167
Wiek
47
Miasto
.
ogladam filmy online, gram, forum, cos tam wydrukuje i draznia mnie rachunki...

:grymasi:
 

millada

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Słucham muzyki, ogladam filmy, przeglądam najrozniejsze stronki. Pomaga mi takze w pracy i w szkole :)
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
podczas wakacji nie robię nic konkretnego- przeglądam tysiące razy te same strony.
natomiast w roku akademickim niestety piszę jakieś durne sprawozdania na chemię bądź fizykę -.-
 
Do góry