Co Robić?

misia0104

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Chełmno
Mam wspaniałego chłopaka i bardzo go kocham tak mi sie przynajmniej wydaje. Jesteśmy już razem prawie trzy lata. Zdarzyło nam sie zerwać dwa razy, ale był to tylko czas dwóch, trzech dni. W zeszłym roku w maju zrobił coś co mie bardzo zabolało. W czasie wyjazdu pod moją nieobecność całował się z moją kumpelą. Od razu po powrocie powiedział mi o tym tylko dlatego, że nie chciał aby ktoś inny go wyprzedził. Jak się o tym dowiedziałam nie wiedziałam co mam z tym zrobić. W końcu dałam mu tą szansę żeby wszystko odubować, zapomnieć wybaczyć. Przy nim udaje że wszystko jest w porządku ale jak sobie o tym przypomnę to mam takiego doła że szkoda gadać. Wczoraj znowu widziałam jak się na nia patrzył, oczywiście wyparł się tego. Ostatnio poprosił mnie żebym wyszła za niego i tu mam problem. Czy warto się wiązać na całe życie z takim człowiekiem?? Nie chce zyć cały czas w strachu pomóżcie prosze
 

mleczko

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2006
Posty
301
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z krainy marzeń :)
Jeżeli nie jesteś tego pewna w 100 % nie zgadzaj się za niego wychodzić. To jest zbyt poważna decyzja. Powiedz mu, że go bardzo kochasz, ale nie czujesz się jeszcze gotowa na małżeństwo, a w tym czasie zobaczysz jaki on jest w stosunku do Ciebie, a jeżeli zdrada się powtórzy nie ma się już nad czym zastanawiać. Wtedy będzie wiadome, że nie jest Ciebie wart. Wiem, że czasem trudno tak z własnego doświadczenia, ale lepiej cierpieć raz a dobrze niż cąłe życie po trochu i żyć w niepewności. Mam nadzieję, że podejmiesz prawidłową decyzję. Trzymam kciuki :)
 

adibak

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Niemce
Witam:) Wydaje mi ze to coś większego jak Cie poprosił zebyś za niego wyszła. A jak Ci to powiedział to jest szczery z Tobą i chce być z Tobą no to wynika. A ze przyglądał się jej to może Ci się zdaje bo jesteś zazdrosna o niego. Ale jak by naprawde było że na Twoją koleżanke patrzy to by chyba nie proponował Ci związku. Nie wiem po ile macie lat ale męzczyzna jak proponuje Ci zwiazek to jest tego pewien.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Skoro proponował Ci małżeństwo , zdaje sobie pewnie sprawe z tego jaką odpowiedzialoność bierze na swoje barki. I wie co robi. Ale skoro masz wątpliwości to nie rób tego ! Nie jesteś pewna czy tego chcesz teraz może warto jeszcze poczekać?
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja też myśle, że jak nie jesteś pewna w 100% to sie nie zgadzaj... ta decyzja musi być przemyślana, małżeństwa szybko odwołać nie idzie. Powiedz mu, że jeszcze nie jestes gotowa na małżeństwo, powinien zrozumieć jak Cie kocha.
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
każdy popełnia błędy.
jemu też się pewnie nie podobało wiele rzeczy jakie zrobiłaś, ale dalej cię kocha.

poprosił cię o ręke to znaczy, ze nie myśli o tamtej dziewczyni tylko o Tobie.
nie masz się czym przejmować.
jesli tak bardzo cię to rani to powiec mu, że źle ci jest jak sobie o tym przypominasz.
ulży ci, napewno.
jeśli jesteście ze soba 3 lata i dobrze ci jest to czemu miałabyś z nim nie wiązać swojej przyszłości??
na to pytanie musisz sobie sama odowiedzieć, czy kochasz go na tyle, zeby być z nim szczęśliwa.
jeśli tak jest to wybacz mu ten jeden błąd, napewno na to zasługuje.


każdy zasługuje na druga szanse...
 
Do góry