Co robić w Warszawie

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Tylko pamiętajcie mordeczki, że termin upływa jutro! Jak ktoś nie ma kaczuchy, to mogę swoją pożyczyć w stolicy. :p
 

Kamil1908

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Dobrawa napisał:
Zabawa z kaczkami była genialna. Teraz mają drugą część tego konkursu, widzieliście? Trzeba sobie zrobić fotkę selfie z kaczką i wrzucić na instagram :) Jak się bawić to się bawić

a0_04000_img_type_0_num_0.jpg
A co powiecie na imprezę Strefa Chillu? Wejście za free, fajne zagospodarowany czas (warsztaty, kino letnie iinna atrakcje). Start dzisiaj 16 Soho Factory na Mińskiej 25 bud 8
 

matixxx

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2014
Posty
16
Punkty reakcji
1
Miasto
wwa
teraz to warto chodzić na kina plenerowe:) masa tego w Warszawie jest więc jest w czym wybierać :)
 

Aliali

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
W Warszawce jest mnóstwo ciekawych miejsc i każdy znajdzie coś dla siebie, od klubów i pubów po muzea i galerie :) Zawsze można też iść do jakiegoś parku lub na siłownię plenerową :)
 

ja_goda

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2010
Posty
118
Punkty reakcji
0
Na ten weekend (13-14 września) na Placu Konstytucji będzie duża impreza MINI. Zaplanowanych jest sporo atrakcji, jazdy próbne, wyzwania, DJ.. Będzie bardzo ciekawie :D. Więcej info jest na stronie www.miejskie-emocje.pl
 

Uniek

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2011
Posty
54
Punkty reakcji
1
ja_goda napisał:
Na ten weekend (13-14 września) na Placu Konstytucji będzie duża impreza MINI. Zaplanowanych jest sporo atrakcji, jazdy próbne, wyzwania, DJ.. Będzie bardzo ciekawie :D. Więcej info jest na stronie www.miejskie-emocje.pl
Ja będę na 100%! Doczytałem, że jak piszesz w ciągu dnia odbędą się testy najnowszych modeli MINI ale wieczorem będzie prapremiera legendarnego MINI Hatch w wersji pięciodrzwiowej! To muszę zobaczyć..
 

kiciakocia

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja polecam zapisać się na salsę, jest wiele szkół salsy w Warszawie i wiele klubów, gdzie potem można ją potańczyć, zupełnie inna atmosfera, niż w zwykłych klubach na imprezach, sympatyczni normalni ludzie, mało alkoholu, dobra zabawa :)
 

KarolinaL

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
kiciakocia napisał:
Ja polecam zapisać się na salsę, jest wiele szkół salsy w Warszawie i wiele klubów, gdzie potem można ją potańczyć, zupełnie inna atmosfera, niż w zwykłych klubach na imprezach, sympatyczni normalni ludzie, mało alkoholu, dobra zabawa :)
muszę spróbować ;)
Chodziłam już raz na kurs tańca towarzyskiego, ale było trochę drętwo ;p
 

brytfanna

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
A jeśli nie ma się partnera, to można chodzić na salsę ? zapewne wszędzie przeważają dziewczyny, bo chłopaki nie garną się do tańca :)

A co do tematu, to w niedzielę możecie wybrać się na targ jedyny na mikołajki do bluecity. Podobno można tam kupić piękne rzeczy hand made i wziąć udział w warsztatach rękodzieła. Ja się przejadę, może uda mi się kupić jakieś ciekawe prezenty dla rodziny :) .
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Wystarczy znaleźć hobby i dzięki temu przestaniesz się nudzić. Może fotografia? Dzięki temu wyjdziesz z domu i poznasz Warszawę od innej, tej magicznej strony :)
 

KatiWilk

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2015
Posty
52
Punkty reakcji
0
O tak! Potwierdzam fajowość nad zegrzem, ale ja zapytam czy znacie fajne knajpki-restauracje (ale nie bon-ton) Takie w stylu "U Szwejka" "Bazyliszek" tam gdzie można zjeść dobre jedzenie i wypić pifko?


O znalazłam odpowiedź w innym dziale :tongue: sorry
 
Do góry