Co robić, aby rozkręcić tę znajomość?

Nikki18

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jakiś czas temu mój znajomy zapoznał mnie ze swoim kolegą, który od dłuższego czasu szukał dziewczyny. On mi się bardzo podoba, ja jemu(chyba) też. Problem w tym, że on jest bardzo nieśmiały i wiem, że to bardziej ja powinnam przejąć inicjatywę. Z drugiej strony nie chcę go osaczać, więc sobie założyłam, że będę pisała np.co drugi dzień. Co powinnam zrobić albo czego nie powinnam? Strasznie mi zależy na tej znajomości, mam za sobą wiele nieudanych związków i nie chcę, żeby ten też taki był. Błagam, pomóżcie!
 
E

Elen

Guest
To przejmij inicjatywe i zamiast zasypywac go wiadomosciami, to zaproponuj spotkanie. Zobaczysz jak zareaguje, jak sie zgodzi to ok. A jak nie... to wypada uszanowac. Nic nie tracisz.
 

mphtk

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
30
teraz jest coraz cieplej zawsze mozesz sprowadzic rozmowe np na temat jazdy roweerem ze chetnie bys pojezdzila ale samej to nie lubisz i zaproponuj mu czy nie zechciałby sie z Tobą gdzies zabrać no chyba ze nie lubisz roweru to może to byc kino albo nawet spacer jak jest ładna pogoda w trakcie romowy ze dzis jest tak ladnie i ze szkoda siedziec w domu wiec takie luźne propozycje zobacz jak zareaguje :)
 

asiula2244

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2015
Posty
46
Punkty reakcji
1
Zaproponuj chłopakowi spotkanie, jeśli się zgodzi to zainteresuj go jakoś i fajnie poprowadz rozmowę.
 

Kilgore

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
takie pisanie na fb czy smski spraw do przodu nie pchną; zaproponuj spotkanie jak jest zainteresowany to z pewnością nie odmówi
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
Teraz jest juz prawie lato. Zaczynają sie koncerty, festyny. Napisz do niego czy niechciałby pójść tam z Toba bo nie masz z kimiśc a w domu Ci sie nudzi. A jak juz to wypali to działaj. Tylko wiesz z kulturą :D
 

MarylkaTu

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
62
Punkty reakcji
0
Dokadnie, sam FB nie załatwi sprawy. Znajdź jakiś pretekst i razem wyjdźcie, albo poproś go o pomoc. Na FB lub przez sms to poflirtować można, ale znajomość może zostać do końca w faie flirtu :)
 
Do góry