Co Pomyślisz, Gdy...

agulia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Częstochowa
... gdy zobaczysz osobę na wózku inwalidzkim, która podjeżdża do samochodu, a następnie wstaje z wózka i normalnie wsiada do auta???

Bardzo proszę o szczere wypowiedzi :)
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Ja bym pomyślała, że ta osoba ma pewne kłopoty z chodzeniem, może jest częściowo inwalidą i lepiej jest mu jeździć wózkiem niż chodzić na nogach.Zdarzają się takie przypadki.
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Ja bym pomyślała, że ta osoba ma pewne kłopoty z chodzeniem, może jest częściowo inwalidą i lepiej jest mu jeździć wózkiem niż chodzić na nogach.Zdarzają się takie przypadki.
Dokładnie. Co niektórzy mogą jeszcze pomyśleć,że ludzie robią takie rzeczy dla "zwały" ale takich żartów się raczej nie robi :/
 

souL_

Be my very own constellation... =*
Dołączył
18 Styczeń 2006
Posty
877
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tarnów
1) Tak jak moje poprzedniczki, ze ta osoba ma cześciowy problem z chodzeniem.

2)Ktoś sobie robi okropne jaja, zeby np. zarobić kase na ulicy czy coś...:/
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
moze byc tak ze ktos, bardzo szybko sie meczy podczas chodzenia i moze przez to np. stracic przytomnosc, albo jest czesciowo sparalizowany i nie ma siły na długi spacer

fakt moze byc i tak ze ktos to robi, zeby np zarobic kase, wzbudzic zainteresowanie
 

Mr. Mysterious

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zakład psychiatryczny.
A jakiej reakcji oczekujesz? Zgłoszenia go do sądu za udawanie inwalidy? :lol:

Oczywiście tak naprawdę będę podejrzewał, iż ta osoba ma jakieś problemy, lecz nie są one aż tak uciążliwe.
 

Tux

a co to jest ranga?
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
633
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Tarnów (no - prawie)
Dokładnie jest tak jak mówią hihra Milka's i souL_. Są ludzie którzy pomimo iż mają władzę w nogach, mogą mieć inne problemy, np. jakieś wady stóp, czy inne, które powodują że chodzenie jest po prostu uciążliwe, choć być może możliwe. I wtedy ciężko jest chodzić. A specjalnie przygotowany dla inwalidy samochód mozna prowadzić nawet nie używając nóg.
 

agulia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Częstochowa
Bardzo Wam dziękuję za wypowiedzi:) Podbudowaliście moją wiarę w ludzi!!!
Właśnie jestem w takiej sytuacji, że choć mogę się na własnych nogach utrzymać to dłuższy spacer nie wchodzi w grę. W związku z tym staję się więźniem własnego mieszkania.
Boję się, że widząc mnie na wózku, a potem wstającą na nogi ludzie będę na mnie dziwnie patrzyli, coś w stylu "udawaczka"...
 
Do góry