Co polecacie dla początkowej narciarki? jaki strój, narty?

N

natulka123

Guest
Roliss napisał:
Witam Was


Mam do Was prośbę Rok temu jeździlam pierwszy raz na nartach, pozyczałam stroj jak i narty, kije od kolezanki. Baaaardzo spodobał mi się ten sport W tym sezonie zimowmym chce miec już swoje wyposazenie narciarskie. Polecicie mi gdzie znajde wszystkie potrzebne tanie rzeczy? Szukam jakiegoś sklepu internetowego, żeby kupic jak najwięcej rzeczy za jedna przesylką Jaki polecacie sklep?

I jakie rzeczy do zakupu? dla początkowej amatorki narciarstwa


Czekam na Wasze propozycje
To wszystko jest uzależnione od Twojego poziomu oraz samej sylwetki: wzrost, waga. Najlepiej jakbyś pogadała z jakimś znawcą. Jeśli chodzi o tanie rzeczy to faktycznie w internecie masz taniej, zwłaszcza jak kupujesz wszystko na raz. Tutaj
http://www.skicentrum.pl/ od 500zł masz darmową przesyłkę , ale normalnie też nie jest to bardzo drogie.
 
A

anastazja20

Guest
A dla początkujących jednak polecam używane narty. Są o wiele tańsze a wystarczą na dwa, trzy sezony. Wtedy się zdążysz przekonać czy naprawdę Ci to pasuje, jak Ci się najlepiej jeździ itp.
 

Joanna_8590

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2013
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Syców
Bielizna termoaktywna to podstawa. Średnio kupuje nowy komplet co 3-4 lata. Jak dotąd miałam Spaio i Nike, jednak nie do końca spełniły moje oczekiwania. Na militariach polecają Terevel, jednak widzę głównie męskie modele. A co Wy polecacie? Szukam czegoś maks do 300 zł za komplet.
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Z najwyższej półki jest UA, ale cenowo będzie drożej. SPAIO miałam i nie narzekałam.
 

ninablue

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2013
Posty
50
Punkty reakcji
0
Dla poczatkujacych narciarzy najlepsze są narty używane.
Tanie narty są w 24tanienarty.pl
Ja sama zaczynalam moja przygodę z nartami od zakupu używanych nart.
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Joanna_8590 napisał:
A gdzie kupujesz UA? Na jak długo wystarcza?
Under Armour jest prawie niezniszczalna! W militaria.pl widziałam, że mają jakieś modele. Sama teraz testuje Fjord nansen - dobry cenowo!
 

agnieszka729

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gliwice
Przeczytaj sobie poniższy artykuł - myślę, że powinien wiele wyjaśnić. :)

snowshop.pl/przygotuj-sie-do-sezonu-narciarskiego
 

Joanna_8590

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2013
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Syców
monaBETHA napisał:
Under Armour jest prawie niezniszczalna! W militaria.pl widziałam, że mają jakieś modele. Sama teraz testuje Fjord nansen - dobry cenowo!
Dzięki, też chyba wypróbuje. Wszędzie ma bardzo dobre opinie.
 

ramsay

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
19
Punkty reakcji
1
Dobra bielizna termoaktywna! Koniecznie trzeba ją mieć, bo jeśli na stoku się przegrzejesz a potem przemarzniesz to przeziebienie murowane i cały wyjazd szlag trafia. Ja mam komplet Extreme Merino z Brubecka i działa świetnie.
 

Joanna_8590

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2013
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Syców
Ja suma sumarum zamówiłam na militariach SPAIO, mam nadzieję że się sprawdzi :) ruszam na stok już za dwa tygodnie! :D
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
Joanna_8590 napisał:
Bielizna termoaktywna to podstawa. Średnio kupuje nowy komplet co 3-4 lata. Jak dotąd miałam Spaio i Nike, jednak nie do końca spełniły moje oczekiwania. Na militariach polecają Terevel, jednak widzę głównie męskie modele. A co Wy polecacie? Szukam czegoś maks do 300 zł za komplet.
tervel coraz bardziej rozbudowuje game odziezy, moze na militaria.pl nie ma za wiele damskich bo to bardziej "meski" sklep, ale w sklepie tervel cos damskiego i dzieciecego znajdziesz

Joanna_8590 napisał:
A gdzie kupujesz UA? Na jak długo wystarcza?
jest dobra, choc ma swoja cene,
a starcza w zaleznosci jak wiele ja eksploatujesz, na mniej wiecej tyle samo co inne dobre marki typu spaio, tervel, columbia, brubeck
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
pomysl sobie jak czesto wymieniasz z szafy normalna bielizne i koszulki, a nosisz je czesciej, i to daje jakis obraz
 

Joanna_8590

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2013
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Syców
No właśnie dlatego dla bielizny termo przyjmuję ten dwuletni okres wytrzymałości...
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
nawet nie wiedzialem
ja to oceniam po stanie zuzycia
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
no chyba raczej tak powinno być bo wywalać dobrą odzież to też głupota
 

Joanna_8590

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2013
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Syców

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
Joanna_8590 napisał:
Źle mnie zrozumieliście. Chodzi mi o to, że kupując bieliznę narciarską zakładam że ma mi służyć przynajmniej przez dwa lata. Inaczej jestem niezadowolona z produktu :p Przecież jeśli po tych dwóch latach nadal będzie w dobrym stanie to nie będę kupować nowej...
ale jesli bedziesz codziennie uzywac, bo np masz taki zawód, to nie wiem czy dwa lata wytrzyma
zalezy od uzytkowania i konserwacji



Joanna_8590 napisał:
nice !
tylko to chlopiece :)
ale do schroniska jak znalazl
 
Do góry