Co polecacie dla początkowej narciarki? jaki strój, narty?

agnieszka729

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gliwice
Podepnę się do tematu: co myślicie o takich nartach dla początkującego? snowshop.pl/narty-fischer-progressor-800-powerrail-2015-wiazania-rs11-pr
Ktoś miał jakieś doświadczenia? Jeździł?
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
ja od zawsze mialem rossingiole


Joanna_8590 napisał:
Jestem niska więc są dobre ;)
to w sumie nieistotne czy kupujesz damskie czy dzieciece, jesli model i parametry sa takie same


Joanna_8590 napisał:
Ty jesteś wysoki, już za dużo od natury dostałeś :p
wysocy i niscy maja lepiej, zawsze sie trafi cos z koncowek serii, z tych skrajnych wymiarow
 

nutria

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2013
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Słupsk
no tylko żeby tak robić trzeba mieć odpowiednie wymiary :/ <za_duża>

a swoją drogą trzeba się już rozejrzeć za strojami na tą lepszą porę roku :)
 

Joanna_8590

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2013
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Syców
Promocje, czy wyprzedaż - grunt że taniej. Jeśli ktoś ma nietypowe rozmiary to zawsze coś znajdzie. Z resztą w tej zakładce są nie tylko ubrania, można też dużo taniej kupić różne gadżety. Polecam.
 

hyperfine

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
133
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
skąinąd
Z tego co widzę, to głównie zimowe rzeczy także na przyszły sezon można sobie coś kupić. Noże i lampy kempingowe raczej się nie przydadzą. :]
 

nutria

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2013
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Słupsk
Joanna_8590 napisał:

podesłałam link dalej zainteresowanym - szkoda że dla kobiet nie ma wyboru

Joanna_8590 napisał:
Zależy komu ;) zawsze można poszukać jakiegoś innego hobby na lato :p

polecam paintball jakby co (ale to już chyba temat na osobny wątek :)
 

neska1

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2013
Posty
6
Punkty reakcji
1
[SIZE=10.5pt]Dobra chwila, aby wszystko czego jeszcze nie ma i brakuje, żeby to kupić na wyprzedażach, a dobre są na skiteam pl [/SIZE]. Takie rzeczy zazwyczaj nie należą do najtańszych, do dlaczego by nie korzystać z 50% rabatów. :)
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Bo nie ma za wiele modeli w sklepach w nietypowych rozmiarach, gdyż się nie sprzedają zwyczajnie. Widać, to po wyprzedażach, bo jest najwięcej tych nietypowych rozmiarach. Często w baaardzo okazyjnych cenach.
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
crypt napisał:
Za to w sezonie jest o wiele mniejszy wybór.
wybor w sezonie jest zawsze wiekszy, tylko ceny sa normalne



crypt napisał:
Bo nie ma za wiele modeli w sklepach w nietypowych rozmiarach, gdyż się nie sprzedają zwyczajnie. Widać, to po wyprzedażach, bo jest najwięcej tych nietypowych rozmiarach. Często w baaardzo okazyjnych cenach.
super logika
pozesonowe wyprzedaze dotycza modeli, rozmiarow ktore sie w sezonie nie sprzedaly, czyli one w sezonie takze byly dostepne, bo przeciez nikt po sezonie specjalnie nie sciaga do sklepu rozmiarow ktore nie sa popytne i to po to zeby je jeszcze przecenic
 

agnieszka729

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gliwice
Jeśli chodzi o kurtkę zdecydowanie polecam snowshop.pl/kurtka-fob-kuds001-2014-wielokolorowy idealna na początek a dodatkowo teraz w całkiem niezłej promocji
 

anys

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
dobre ubrania dostałam w Bikershop, narty tez juz upolowałam dla siebie:) już się nie mogę doczekać wyjazdu. a swoją drogą jeszcze można upolować coś taniej bikershop.pl
 
S

szyszana

Guest
Proszę tutaj - http://elvia.pl/ubezpieczenia-na-narty/To właśnie o tym powinnaś pamiętać przede wszystkim - nawet gdybyś była na zaawansowanym poziomie. Uwierz mi, że wielu ludzi nie zwraca na to uwagi, a później swoje długi spłacają latami - mowa o kosztach np. operacji ratunkowej. O ile faktycznie będziesz rezerwowała to skorzystaj z kodu rabatowego, proszę - [SIZE=small]KODZIMA56. Da cie 20 proc. rabatu. [/SIZE]
 
Do góry