Co ostatnio kupiłeś? (ciuchy, buty itp.)

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Te bezalkoholowe piwa ostatnio są mega dobre, kiedyś nie dało się tego pić, teraz jak mam ochotę na coś idealnego do wieczornego oglądania, wybieram właśnie piwa bezalkoholowe (ale tylko smakowe, bo po niesmakowych mam wzdęcia). Ostatnio próbowałem łomżę 0% o smaku mango. Dużo lepsza od lecha i o połowę tańsza :)
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Ja sobie ostatnio kupiłem kabriolet :cool: Paliwożerną i hałasującą bestię z napędem na tył, która odcina dwójeczkę przy 100 km/h. Idealna na ciepłe i słoneczne weekendy we 2, albo i w pojedynkę (w więcej się nie da, bo ma 2 miejsca siedzące).

Oczywiście jako "daily" mam spokojny, wygodny, mało spalający i równie nudny samochód :)
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 414
Punkty reakcji
165
Miasto
Polska
Ostatnio kupiłem laptop poleasingowy z firmy AMSO.
Przyszedł uszkodzony prawdopodobnie podczas transportu, uszkodzone opakowanie owiniętę czarną folią.
Firma AMSO wysyłając swoje laptopy niczym nie zapezpiecza sprzęt elektroniczny, tylko karton pudełka i.... nic, nawet jednej warstwy foli bąbelkowej.
Reklamowalej przesyłke i...... po tygodniu gdy byłem w pracy w innym miescie dostałem telefon od kuriera DHL że jest pod moim mieszkaniem po laptop.....wczesniej nikt mnie nie informował że będzie kurier i kiedy.
Po powrocie do domu zobaczylem ze jednak była informacja mailem..... 15 minut przed telefonem kuriera. Oczywiscie firma AMSO dostała mój numer telefonu...... ale ludzie z reklamacji nie dzwonią bo boją sie że bedzie oddzwanianie, w końcu są tacy niekompetetni że po co im aby ludzie znali do nich numery telefonów. Niech dzwonią na infolinie, tam ich grzecznie spławią......

Odradzam zakupy w firmie AMSO, laptopy i sprzęt elektroniczny może i w miare tanie ale to loteria czy przyjdą nie uszkodzone.
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
330
Punkty reakcji
44
Opisz to na wykopie, tam lubią takie sprawy, firmy, które robią takie akcje są zalewane setkami komentarzy i pod tym wpływem zmieniają politykę wobec klienta poszkodowanego
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 414
Punkty reakcji
165
Miasto
Polska
Najpierw to musze dostać nowy laptop lub odebrać pieniądze.... a potem zobaczymy.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 414
Punkty reakcji
165
Miasto
Polska
No i dostałem z AMSO nowy laptop. W AMSO można kupic dobre i w miarę tanie poleasingowe laptopy z tym że bardzo żle pakują ten sprzęt, praktycznie tylko tektura. Reklamacja trwała 2 tygodnie tylko droga mailowa, nie chcą podać nr telefonu do działu reklamacji.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 446
Punkty reakcji
83
Herbatę matcha. Nie wiem, co mnie podkusiło?🥴 Na zdjęciach w kolorowych magazynach wyglądała ładnie.
A w smaku? Coś jakby wyciąg z brudnego dywanu, z dodatkiem przeżutego przez krowę zielska, które potem zostaje w zębach.😣
Pytanie teraz, co z tym zrobić?
Dodawać dziecku do budyniu, wmawiając, że to super ekstra ufoludkowy budyń? Zaproponować chłopu do posypania kanapki, zapewniając, że to prozdrowotna przyprawa, której nawet nie odczuje? Domowej roboty maseczkę z tego zrobić?
Dobrze, że chociaż nie kupiłam tego dużo i nie dałam się naciągnąć na fikuśny i nietani, specjalistyczny pędzelek do rozrabiania, który sprzedawca, początkowo wzięty przeze mnie za sprzedawczynie, bazując dodatkowo na moim zakłopotaniu pomyłką, próbował mi wcisnąć.
Podobny przypał zaliczyłam zresztą w toalecie na dworcu w Krakowie, gdzie stojąc przy umywalce nie omieszkałam poinformować barczystego faceta, że- przecież to jest damski.
Po czym patrzę, a ten facet od dołu jest ubrany w długą spódnicę! Do tego ma popularne wśród pań 50+ sandały i nie ma jabłka Adama! I tak naprawdę jest krótko przystrzyżoną kobitą w średnim wieku!o_O
Na szczęście byłam już po myciu rąk, więc zanim pani zdołała mi coś odpowiedzieć, zwiałam...🥴
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
330
Punkty reakcji
44
A gdyby to był facet, ale utożsamiałby się jako kobieta? 😅


Dostałem ostatnio tą herbatę, oddałem siostrze, nawet nie próbowałem otwierać.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 446
Punkty reakcji
83
😆 A gdyby na dodatek przyszedł z przygarniętymi po trupie cudzymi dziećmi, ubrany jak prostytutka?🤣
Ja naprawdę myślałam, że to facet, który zabłądził...:oops: Nie polecam nikomu takiej sytuacji! Poczułam, jakby się pode mną kółko wycinało, żeby mnie strącić pod ziemię. 🥴 Jak w starych kreskówkach.:p
W dzisiejszych czasach trzeba uważać i unikać formy odpłciowej w razie czego.;)

Nie wiem. Może mam zbyt prostackie podniebienie, ale nie potrafię docenić smaku tej herbaty. Dla mnie to taka fujka jest... Mój szwagier-maniak Japonii, też kiedyś taką kupił i nie był w stanie wypić. Może nie potrafiliśmy jej dobrze zaparzyć? Ciekawe czy zasmakuje Twojej siostrze?
Jadłam za to pyszne wafelki o jej smaku, ale to były wafelki fabryczne, więc matcha była tam pewnie tylko śladowym dodatkiem. Ale być może do deserów się nadaje? Np. do kremu do tortu, nadając ciekawy smak i zielony kolor? Tylko, że ja tortów nie piekę, a zamawiam.😎
 
Do góry