Co ostatnio kupiłeś? (ciuchy, buty itp.)

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
I jeszcze moje fotki :)
opt1318952458l.JPG
klz1318952444g.JPG
opt1318952424o.JPG
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Ta kratka wygłąda całkiem dobrze. Tylko czy to będzie praktyczne w noszeniu.Przecież nie będziesz w nich chodził po dywanach tylko po mokrym śniegu.Wiesz jak wyglądają nogawki od spodni jak się przejdziesz w takich warunkach.Będziesz musiał bardzo często ten materiał zapierać i może on długo nie wytrzymać.Chyba że w takich warunkach,tj.przy błocie i śniegu nie będziesz ich wywijał.
Ogólnie mnie się podobają ,no i pewno będzie w nich ciepło w nogi,co jest bardzo ważne.
 

audia4

Bywalec
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
841
Punkty reakcji
44
Wiek
31
Miasto
Kolbuszowa
Myślę, że nie będzie tak źle :D
Kiedyś miałem podobne i dobrze się trzymały, a materiał tak się nie brudził :)
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Ta kratka wygłąda całkiem dobrze. Tylko czy to będzie praktyczne w noszeniu.Przecież nie będziesz w nich chodził po dywanach tylko po mokrym śniegu.Wiesz jak wyglądają nogawki od spodni jak się przejdziesz w takich warunkach.Będziesz musiał bardzo często ten materiał zapierać i może on długo nie wytrzymać.Chyba że w takich warunkach,tj.przy błocie i śniegu nie będziesz ich wywijał.
Ogólnie mnie się podobają ,no i pewno będzie w nich ciepło w nogi,co jest bardzo ważne.
Po czym wnosisz, że będą ciepłe?Wnętrza nie widać więc nie wiem skąd te wnioski ;)
Ogólnie są całkiem spoko. Jednak nie mój styl :)
 

Akaahyymm

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Jeansy slim fity w sklepie Takko, niestety fotek nie mogę znaleźć ale spróbuje coś zrobić :)
 

tiago22

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
a ja kupilam sobie marynarke :123: i cieszylam sie niezmiernie, bo w outlecie zaplacilam za nia 1/4 ceny niz w zwyklym sklepie a jest przepiekna :D
 

Snappy

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Słupsk
Kerfur świetna marynarka, z tym t-shirt'em musi genialnie wyglądać !

Ja ostatnio zakupiłem taką śmieszną bluzkę, genialna na imprezy ;) http://images44.fotosik.pl/164/be5d62fc03cfc433.jpg
 

LQ2009

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
****
Puma 3.0 LO SF Ferrari model. Całkiem przyjemne buciki,ale jeszcze w planach jedna para do kupienia. Obowiązkowo biała :)
 
Do góry