Co ostatnio kupiłaś?

plotkara257

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2018
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ja kupiłam nawy zegarek :D A dokładniej zamówiłam na zegarownia.pl i teraz z niecierpliwością czekam na przesyłeczkę :)
 

adrika0

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2018
Posty
18
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio kupiłam nowy zestaw do kawy i herbaty i sukienkę na bardziej oficjalne wyjścia :)
 

aga234

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2016
Posty
85
Punkty reakcji
4
Ja (oprócz kosmetyków w rossmanie) kupiłam sobie w tym tygodniu (tzn. zamówiłam i czekam na kuriera) szczoteczkę soniczną do zębów xiaomi :D
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Też ostatnio nakupowałam kosmetyków w Rossmanie, :D przez te ciągłe promocje chyba zbankrutuję. A dziś przyszły moje nowe formy do pieczenia ciast, są śliczne :zakochany: różowe. Dziś powinny też przyjść farby do tkanin :muza: w weekend będę malować koszulkę na prezent.

formy.jpg
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
Dzisiaj to zakupy głównie spożywka, kupiłam sobie zapas mojego ulubionego kakao decomorreno, mam w planach w weekend trochę popiec bo mamy rodzinną imprezkę a będę robić tort czekoladowy, dobre kakao musi być
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Dziś na allegro kupiłam wałek do rolowania ciała i czekam na niego niecierpliwie. Kupiłam też klipsy i naszyjnik, co prawda do sukienki letniej ale tak tęsknię z wiosną i sukienkami, że kupuję już letnie dodatki.
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
niedzwiedzica napisał:
Duży zapas kosmetyków botame https://www.doz.pl/apteka/szukaj?search=botamezaczęłam robić sama trochę kosmetyki, całkiem fajna sprawa, właśnie z botame maja dużo takich baz do robienia kosmetyków w domowym zaciszu i niezłe są tego ceny
Też ostatnio zamwiałam właśnie. Jednym z hitów na jakie trafiłam okazała się odżywka Pirolam do paznokci łamliwych.
 

domi12

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2018
Posty
70
Punkty reakcji
2
Ostatnio kupiłam rolki :zakochany: teraz tylko muszę nauczyć się na nich jeździć :boisie:
 

baszka_ka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ostatnie moje zakupy to blender kielichowy, książka kucharska i fartuszek do gotowania :D
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
domi12 napisał:
Ostatnio kupiłam rolki :zakochany: teraz tylko muszę nauczyć się na nich jeździć :boisie:
Ja właśnie szykuję się do zakupu rolek albo wrotek, jeszcze się nie zdecydowałam co fajniejsze. :D
A ja właśnie rozpakowałam swoje internetowe zakupy: mięciutki kocyk z mojej ulubionej kolekcji w kotki oraz lusterko podświetlane z home&you :zakochany: oraz kubeczek i słodkości ze sklepu dr.oetkera. Uwielbiam robić zakupy przez internet. :yahoo:
 

Attachments

  • 69602321_2770903312920004_4209240298527653888_n.jpg
    69602321_2770903312920004_4209240298527653888_n.jpg
    163,5 KB · Wyświetleń: 0

klaudia771

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2016
Posty
22
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem to z zakupami w dzisiejszych czasach jest pewien problem .. jest zwyczajnie za dużo rzeczy w których można przebierać. Od zawsze stawiam na jakość jednak teraz trzeba spędzić o wiele więcej czasu by znaleźć coś godnego uwagi. Jeszcze jak poczytamy porady na blogach internetowych to już zupełnie można oszaleć. Co do zrobienia idealnego prezentu swojemu facetowi to mam jedną zasade - wybieram tylko rzeczy przydatne na codzień. Nie ma nic gorszego niż kupienie czegoś co będzie rzucone w kąt. Ostatnio zmienił pracę, jest przedstawicielem handlowym więc postanowiłam sprawić mu zestaw świetnych skarpet do garnituru. Po długiej lekturze wybór padł na markę Wola. Powiem szczerze, że to co przeczytałam w sieci okazało się prawdą. Skarpety są wykonane z wysokiej jakości materiału przy zachowaniu rozsądnej ceny :)
 

zofialipska

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2019
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio kupiłam oczyszczacz powietrza, przez internet bo nie chciałam tracić czasu na chodzenie po sklepach. Troche poczytałam na co zwracać uwagę i co jest ważne. Znalazłam też ranking oczyszczaczy powietrza, w którym można także sprawdzić opinie użytkowników. Na razie jestem zadowolona z zakupu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Szczoteczka soniczna. Wybucha mózg od inności szczotkowania względem normalnej szczoteczki :D
 

ewkamarchewka1

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
36
Punkty reakcji
1
ostatnio-sporo kosmetyków, m.in. odżywkę total action do paznokci z eveline. zimą mam z nimi problem, więc liczę, że szybko poprawę ich kondycję.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Ostatnio kupiłam tarkę do stóp cudo, bo zimą moje stopy wołają o pomoc, są suche i zniszczone. Po takim zabiegu wcieram jeszcze w skórę krem i zakładam skarpety. tarka cudo.jpg
 
Do góry