Co ostatnio kupiłaś?

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
Poczyniłam zakupy dla dziecka, mnostwo pieluch i chusteczek nawilzanych (taaaaak, mistrzyni promocji :D). Dla siebie poczyniłam zakupy pielegnacyjne, tj. zel pod prysznic o zapachu wisni z NIVEA, co dziwne nie mam przekonania do tej marki, no ale cena byla dosc kuszaca, wiec wziela. I wziełam sie tez za pielegnacje twrzy, tu siegnełam po BIELENDE, seria rose care, roznane kosmetyki, kwasy hialuronowe, anty oxy i w ogole wszystko kuszace. Wzielam wode micelarna i krem i te polaczeie jest bardzo fajne, cera oczyszczona i nawilzona, krem jest mocno nawilzajacy, wiec nie trzeba walic grubej wartswy.
Przede mna jeszcze rossmannowskie promocje, a chlop juz jest przerazony :D
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Ja zestaw fitelli, w końcu pora wziąć się za siebie, lato za pasem czas najwyższy na zdrowy styl życia i nowy sposób odżywiania.
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
a ja kupilam tropikalny olejek do ciala z bielendy o zapachu kokosa. Nie tylko super nawilza nie zostawiajac tlustych sladow ale tez na dlug zostawia niesamowicie piekny zapach na skorze.
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
Ewelatom napisał:
a ja kupilam tropikalny olejek do ciala z bielendy o zapachu kokosa. Nie tylko super nawilza nie zostawiajac tlustych sladow ale tez na dlug zostawia niesamowicie piekny zapach na skorze.
a ja z tej marki peeling o moim ulubionym zapachu arbuza, polecam dla wszytskich fanek świezych zapachów
 

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
La Rive for Woman CASH Woda perfumowana lubię takie słodkie zapachy są cudowne. :)
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
Z la rive był fajny zapach niebieski chyba obssesion się nazywał to był identyczny jak CK Obsession night, a teraz mają - niestety nie pamiętam buteleczki - identyczny, kropka w kropkę jak YSL Black Opium, a różnica w cenie jak w mordę daj :D ale ostatni zakup zupełnie z innej beczki - gaz pieprzowy, bo się niebezpiecznie w okolicy zrobiło.
 

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
Mniemam, że policja na psy to nie do końca podziała ;) na właścicieli tym bardziej, bo patologia ale ich zwierzęta jeszcze bardziej patologiczne. Zazwyczaj za siatką zamknięte ale zdarza się że wylecą za bramę a wtedy mrozi chwilowo krew w żyłach.
 

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
zwracam honor. no to może jak tylko o zwierzaki chodzi to lepiej coś na nie bezpośrednio. gaz jakiś mi się obiło o uszy że jest tylko dla zwierząt to chyba krzywdy przy okazji nie robi
 

KrzysztofWedkarz

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2017
Posty
15
Punkty reakcji
0
To prawda ale trzeba prawidłowo używać. W gruncie rzeczy na człowieka też podziała rozpylając albo jak się rypnie agresora w główkę ;)
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
odważyłam się i kupiłam sobie farbę z loreala o odcieniu czerwonym :D ciekawa jestem efektów
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
Ekspres do kawy z Tchibo :D Promocja była to nie mogłam się oprzeć :p
 

malapyza

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ostatni zakup to nowe jeansy :) Długo szukałam w galeriach handlowych, a właściwie to idealny model udało mi sie znaleźc w sklepie online dzieki kuponiarnia.pl. Tam wyszperałam promocje na spodnie, wiec zakup udany- ladne jeansy w dobrej cenie.
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Ja ostatnio kupuję głównie przez internet :happy: I to nie tylko z lenistwa, po prostu bardzo lubię przeszukiwać sklepy i aukcje. Właśnie czekam na kuriera :D Dziś powinny przyjść sukienki i klapki z zalando, bezglutenowe słodkości od dr. oetkera i klawiatura z morele :muza:
 
Do góry