Co ostatnio kupiłaś?

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
Klamrę do spinania włosów którą już popsułam a następnie gumkę frotkę do włosów (2x). :tongue:
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
Ja kupiłam kurteczkę z futerkowym kapturem i moje ulubione cienie amway.pl/product/88888,cienie-do-powiek-sunrise-artistry-signature-color#.V_9O8o-LTIU :) Są bardzo przyjemne w aplikacji i mają piękne delikatne kolory.
 

italialove

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2016
Posty
3
Punkty reakcji
1
A mi ostatnio odbiło bo kupiłam plaszczyk, botki, jegginsy i duży szal na targu oraz zamówiłam 8 lakierów z semilaca z top drogerii. I to wszystko jednego dnia! ;) Jak mój mąż się dowiedział ile wydałam jednego dnia to mi zagroził, że zabierze mi kartę. :( eh faceci w ogóle nas nie rozumieją... :D
 
O

oladobak

Guest
Ło Jezusiu! wygoncie mnie z tad, bo bede codziennie pisac :D Tak w ogole, czesc jestem Ola, jestem anonimowa zakupoholiczka :D
Wczoraj wybralam sie na zakupy do golden rose i poplynelam haha! Kupilam kilka lakierow do paznokci, krem bb ktorego uzywalam latem i moja ulubiona brow color tinted mascara, ktora niesamowicie sie trzyma na brwiach i pieknie je uwydatnia nie dajac sztucznego efektu.
Potem poszlam do Zary, kupilam dwie pary spodni i kurtke :D Paragony pochowalam, co by mnie maz z domu nie wyrzucil haha
 

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
A ja zakupiłam sobie właśnie przez internet taki zestaw epilclear do pozbycia się włosków na twarzy teraz czekam na przesyłkę nie mogę się już doczekać jak będę mogła sama się ich pozbyć bez wizyty u kosmetyczki:) Zawsze to taniej.
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
Zamówiłam sobie wczoraj kilka kolorków lakierów z Mollon :), odkąd zaczęłam robić sobie hybrydy ciągle dokupuję nowe kolory, ostatnio wpadłam w szarości, jestem ciekawa jak ten kolorek gilberte będzie wyglądał na paznokciach
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
Kupiłam dziecku buty na zimę, spodnie, dwie koszule, czapkę i szalik, a sobie nic... :( nie starczyło na mnie pieniędzy.
 
O

oladobak

Guest
na przesuszona skore (tak, troche sie zaniedbalam po lecie) kupilam tropikalny olejek z bielendy. Do wyboru byly dwa Karaibski vs egzotyczny, wybralam ten drugi. Jak narazie jest ok, od razu nawilza skore, sprawia ze jest gladka, przyjemnie pachnie i jak na olejek, to szybko sie wchlania.
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
oladobak napisał:
na przesuszona skore (tak, troche sie zaniedbalam po lecie) kupilam tropikalny olejek z bielendy. Do wyboru byly dwa Karaibski vs egzotyczny, wybralam ten drugi. Jak narazie jest ok, od razu nawilza skore, sprawia ze jest gladka, przyjemnie pachnie i jak na olejek, to szybko sie wchlania.
tez się nad nim zastanawiałam, ale w końcu wybrałam kremowe serum z zielona oliwka z tej marki
 
O

oladobak

Guest
martaa21 napisał:
na przesuszona skore (tak, troche sie zaniedbalam po lecie) kupilam tropikalny olejek z bielendy. Do wyboru byly dwa Karaibski vs egzotyczny, wybralam ten drugi. Jak narazie jest ok, od razu nawilza skore, sprawia ze jest gladka, przyjemnie pachnie i jak na olejek, to szybko sie wchlania.
tez się nad nim zastanawiałam, ale w końcu wybrałam kremowe serum z zielona oliwka z tej marki
a cos od bielendy do twarzy uzywasz? Bo zastanawiam sie nad seria rose care, widzialam gdzies dobre opinie, ze swietnie oczyszcza woda rozana i ze krem swietnie nawilza. A cena nie powiem, kuszaca :)
 

martaa21

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2016
Posty
92
Punkty reakcji
0
miałam wodę różaną, kiedys kupiłam na promocji i z tego co pamiętam to bardzo przyjemny produkt, z bielendy raczej mogę Ci polecic maski na twarz, ja upodobałam sobie szczegolnie ta węglową bo tam maja rozróżnienie na każdy rodzaj cery ;)
 
Do góry