Co ostatnio kupiłaś?

Faceci mają taki temat, to dlaczego My mamy być gorsze. :D

Ostatnio kupiłam sobie dwie pary rybaczek. Jedne dżinsowe, drugie w kolorze pudrowego różu. ^_^

Bianka

Użytkownik
Isen, mam nadzieję, że ten wydech kupiła Ci Twoja dziewczyna, albo przynajmniej że była przy tym zakupie, bo inaczej nie mieścisz się w temacie "Co kupił" :scary:

Kupiłam ostatnio nową walizkę, stara była za mała i się nie pomieściłam z rzeczami. Kupiłam jeszcze pare ciuchów, nowy zegarek (w ramach pamiątki z podróży), drobne suweniry na targu, książkę "Giba. W punkt. Autobiografia" (musiałam ją po prostu mieć ^_^ ) oraz "W cieniu prawa" Remigiusza Mroza.

Isen1822

Ten najgorszy.
Bianka napisał:
Isen, mam nadzieję, że ten wydech kupiła Ci Twoja dziewczyna, albo przynajmniej że była przy tym zakupie, bo inaczej nie mieścisz się w temacie "Co kupiłaś" :scary:
Hmm..... W zasadzie to idąc tym tokiem myślenia, to można powiedzieć, że po części to kupiła mi to moja sąsiadka, gdyż dała mi trochę grosza za pomoc w przeprowadzce ;P

A tak na poważnie, no to widzę temat w którym tak mało facetów, więc przyszedłem ze wsparciem ;) No chyba bardzo się nie gniewacie cooo?

amelia181

Użytkownik
Ja tam się nie gniewam miło że nie tylko kobiety lubią się pochwalić o nowo zakupionych rzeczach. :tongue:

A w dodatku chwalicie się o tym Nam kobietą... :D

Do góry