Co najlepsze na trądzik ?

jojcik.jojcik

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Proponuję naturalny aloes. Najlepszy jest domowy... smarowałem się nim i rany po trądziku naprawdę lepiej się goiły a i nasilenie zmniejszyło się : )
 

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Z własnego doświadczenia wiem, że na trądzić wpływa sposób odżywiania się. Im częściej jemy słodkie, ostre, mocno przyprawione posiłki tym bardziej tradzik się nasila. Dlatego warto zwrócic na to uwagę i jak najmniej objadac się chipsami i słodyczami. Jeśli chodzi o preparaty to polecam krem Sudocrem, bezwonny, do kupienia bez recepty w każdej drogerii i aptece, za niewielkie pieniądze. Tylko trzeba go regularnie stosować, używać punktowo, ale dosyć grubą warstwe.
 

kupidynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2010
Posty
36
Punkty reakcji
0
A czy słyszałyście o Vitelli Ictamo? jak dla mnie nie ma lepszego dermokosmetyku na trądzik, a zwłaszcza ten różowaty. Polecił mi ten preparat dermatolog. Działa przeciwbakteryjnie, może też byc stosowany przy objawach lupieżu pstrego. dostępny w aptekach bez recepty.
 

kook

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Zainteresuj się tym środkiem zdrowieuroda.biz/derminax-walka-z-tradzikiem/ nazywa się derminax, stosowałem go jakiś czas bo miałem problemy z trądzikiem i to było dla mnie rozwiązanie problemu, od siebie polecam.
 

szafka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
ja bym polecała spróbować żel curiosin. Mi bardzo pomógł w walce z trądzikiem. Po 3 miesiącach przy systematycznym stosowaniu stan skóry wrócił prawie do normy.
 
D

Dorka123

Guest
Dobry jest też krem Qcera. Mojej siostrze bardzo pomógł. To krem do stosowania na noc, do kupienia w aptekach.
 

milcia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
60
Punkty reakcji
1
Dorka123 napisał:
Dobry jest też krem Qcera. Mojej siostrze bardzo pomógł. To krem do stosowania na noc, do kupienia w aptekach.
też słyszałam o qcerze. jeszcze nie testowałam, ale zamierzam to w końcu zrobić :)
 
D

Dorka123

Guest
to kup koniecznie i daj znać jak się sprawdzi :) U siostry efekty były widoczne gołym okiem.
 

anneczka1993

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Trądzik to złożony problem i trzeba podejść do niego najlepiej z trzech stron. Po pierwsze dieta, należy unikać produktów sprzyjających pojawianiu się wyprysków. Po drugie należy myć twarz jak najczęściej, ja używam garnier 3w1. A po trzecie trzeba walczyć od środka. Jest wiele tabletek ale ciężko jest znaleźć coś odpowiedniego dopóki się nie sprawdzi osobiście. Jest to kosztowny eksperyment ale myślę że dobry wygląd jest tego wart. Też używałam wielu leków zanim nie trafiłam na ten który mi pomógł, a mianowicie Nonacne. Poleciła mi go koleżanka i nie żałuję teraz bo różnica była duża i to po 2 tygodniach. Poczytałam trochę o tych tabletkach na stronce producenta, tu jest link nplink.net/pwiclTK2 i postanowiłam kupić. Minął już ponad miesiąc i poprawa jest olbrzymia więc polecam. Teraz biorę codziennie jedną i nie martwię się już że mnie wysypie jak kiedyś :) Można też iść po receptę do dermatologa ale mi osobiście nic dobrego nie przepisał więc odpuściłam sobie.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Dorka123 napisał:
to kup koniecznie i daj znać jak się sprawdzi :) U siostry efekty były widoczne gołym okiem.
Ja również polecam, sama miałam okazję spróbowac tego jak działa i jest super. W sumie to uratował moja twarz ;P zawsze nakładałam na noc, super matowił skórę.
 
M

maalamy

Guest
Też mi się zdarza ten krem stosować jak mi coś wyskoczy, działa dosyć szybko, jak się dłużej stosuje to widać dużą różnicę, cera lepiej wygląda.
 
N

nianiaSweet

Guest
a muszę mieć na ten krem receptę, muszę iść do po nieą do dermatologa? powiedzcie mi jeszcze jaki jest koszt zakupu tego kremu?
 
M

maalamy

Guest
nianiaSweet napisał:
a muszę mieć na ten krem receptę, muszę iść do po nieą do dermatologa? powiedzcie mi jeszcze jaki jest koszt zakupu tego kremu?
Nie musisz mieć recepty, kosztuje koło 20 zł. ale pewnie już kupilaś.
 
S

szyszana

Guest
Jeśli mam sugerować coś konkretnego to na pewno aplikator na wypryski HB - stosowany systematycznie. Już wspominałam o tym na forum. Produktów na takie problemy jest całe mnóstwo, a ten jest jednak tym jedynym, który faktycznie pomaga i po jakim widać zmiany, tylko to jest dla tych, którzy potrafią pracować systematycznie.
 

Lorellai

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2015
Posty
184
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Katowice
dbanie o twarz i oczyszczanie czyli płyn miclearny -> tonik -> krem (najlepiej z aktywnym srebrem!) i to samo wieczorem i rano.
Dodatkowo raz w tygodniu mycie twarzy żelem i innego dnia robienie peelingu.
Brać cynk w kapsułach.


Mnie te wszystkie stosowane równocześnie NIGDY nie zawiodły. Obecnie mam taką cerę że nie używam nawet pudru ani podkładu.
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Najlepsza jest konsultacja dermatologiczna, gdzie lekarz dobierze Ci odpowiednią maść. Sama leczę się dermatologicznie na trądzik. Nie jest on duży, na szczęście. Stosowałam - Isotrexin gel, oraz Duac. Obecnie stosuję Epiduo.
I tej maści zdecydowanie nie polecam. Nie zauważyłam żadnej poprawy, a stan mojej cery tylko się pogorszył.
 
B

blondyneczka83

Guest
A czy ktoś, kto stosował Derminax może podzielić się ze mną swoimi spostrzeżeniami? Opinie, które znalazłam tutaj są zróżnicowane i nie wiem jak mam się do nich odnieść. Qrcze mam 30 lat i od kilku tygodni zaczyna mi wyskakiwać coraz więcej pryszczy :( Załamuje się, przecież to nie wiek na trądzik :p
 
Do góry