co najlepsze by stracic brzuch?

suz

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, jestem tu nowy i nigdy tez sie w to nie bawilem.
Nigdy nie bralem zadnych odzywek ani nic, mam 22 lata i chcialbym stracic tylko brzuch nie cwiczylem wczesniej ani nic.
Mam zamiar zaczac biegac i brzuszki i zastanawiam sie czy cos wziac do tego, przeczytalem ostatnio ze dobry na spalanie tluszczu jest
Anadrox Pump & Burn moge sobie to wziac? ogolnie to chodzi mi tylko o stracenie brzucha
Co moglibyscie mi doradzic???
 

jonsi

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Odnośnie spalania tłuszczu, no to podstawa to zdrowa dieta dużo wody, błonnika i białko też uzupełnić. A wspomóc się możesz chociażby fajnym suplementem Sanogel, bardzo pomocnym przy detoksykacj organizmu jeden bliski znajomy miał całkiem fajny efekt przy regularnym stosowaniu. Można go dostać na suplementymbm.pl jest tam jeszcze pare innych rzeczy jak cie coś zainteresuje a co do diety to staraj się zrzucać kilogramy stopniowo, 3-4 kg na miesiąc żeby waga ci się utrzymała i nie było ef. jojo.
 

Martunia0704

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
277
Punkty reakcji
3
Ja polecam nie picia napojów gazowanych i nie najadać się tak że aż sie ruszać nie można. No i oczywiście brzuszki pomagają. Przysiady też wpływają na kondycje brzucha a w odatku wyrabiają mięśnie ud.
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Ja polecam nie picia napojów gazowanych i nie najadać się tak że aż sie ruszać nie można. No i oczywiście brzuszki pomagają. Przysiady też wpływają na kondycje brzucha a w odatku wyrabiają mięśnie ud.


brzuszki nie spalaja fatu wiec nie wiele mu to pomoże, jak diety i aerobów nie bedzie mial.
 

fluxx

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Brzuszki oczywiście spalają tłuszcz! A co do suplementów, to mój facet używał swego czasu hydroxycut. Ale każdy ma inny organizm, więc nie wiem, jak na Tobie by zadziałał. W każdym razie tutaj link do najsilniejszych spalaczy http://mmo.pl/najsilniejsze-spalacze-tluszczu-c-30.html Może wybierzesz coś dla siebie. Powodzenia
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Brzuszki oczywiście spalają tłuszcz! A co do suplementów, to mój facet używał swego czasu hydroxycut. Ale każdy ma inny organizm, więc nie wiem, jak na Tobie by zadziałał. W każdym razie tutaj link do najsilniejszych spalaczy http://mmo.pl/najsilniejsze-spalacze-tluszczu-c-30.html Może wybierzesz coś dla siebie. Powodzenia

jeśli chciałaś zabłysnąć to nie udało Ci się, poczytaj, potrenuj wtedy pisz,

po 1 brzuszki to najgorszcze ćwiczenie na brzuch.,
po 2. ćwiczenia na brzuch wzmaniają mieśnie brzucha
po 3 nie spalają tkanki tłuszcowej!!
po 4, nie da sie spalić tkanki tłuszczowej miejscowo!!

cwiczenia na brzuch mogą Ci pomóc ale jesli chcesz schudnąć to dieta podstaw aeroby również. można nie robić żadnych cwiczeń na brzuch żeby go odsłonić kiedy wy to zrozumiecie?

suplementów bym mu na razie nie polecał. każdy idzie na łatwizne, to nie jest dobry pomysł ale odradzać mu ich nie bede nie moja sprawa.
 

mag77

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
163
Punkty reakcji
0
A ja napisze, jak to jest u mnie. Od dwoch lat starm sie regularnie cwiczyc- codziennie minimum pol godziny. Po jakims czasie zauwazylam, ze sie mecze a i tkanka tluszczowa przestala znikac. Wtedy znajomy doradzil mi przyjmowac l-karnityne direct. Tak robie i jestem zadowolona. Przede wszystkim nie mecze sie tak bardzo, nie jestem wyczerpana po cwiczeniach. L-karnityne zalecono mi, gdy powiedzialam o swojej diecie- nie jem miesa.
 
Do góry