Co najbardziej w sobie lubisz?

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
JA najbardziej lubie w sobie swój własny niepowtarzalny styl i długie-bo aż do łopatek blond włosy.
 

magda2828

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
- oczy - podobno mam ocz jak kot :)
wszyscy mi mowią że mam figurę jak modelka, podobno mam długie i seksowne nogi :p
a oprócz tego tyłek i biust :)
a! i uśmiech! :]
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
wspaniały temat ;) przyłączę się więc z chęcią : długie ,kręcone , puszyste włosy to raz . zielono- brązowe oczy to dwa . no i oczywiście zaraz po twarzy faceci patrzą 20 cm. niżej .często słyszę ,ze mam przeszywający wzrok :)
 

Julka89

Bywalec
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
2 342
Punkty reakcji
79
Miasto
mój kawałek podłogi
Usta! Moje są dość duże i lubię je podkreślać w mocnym kolorze czerwieni lub różu.
Długie, naturalnie blond włosy! Uwielbiam ich kolor, są złote i mienią się w słońcu.... czasem ludzie myślą, że są malowane :D
Oczy! Niebieskie, czasem szare, czasem nawet lekko zielone....

Wzrok przyciąga mój uśmiech, mój odważny strój eksponujący kobiecą figurę i dobry gust.....
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Co mi sie najbardziej we mnie podoba ? Chyba wlosy, nawet wiele osob w moim zyciu mi ich zazdroscilo ponoc, najfajniejsze jest to, ze sa takie grube i kolor :brazowy taki jak uwielbiam w kwestii wlosow.
Poza tym podoba mi sie moj nos jest naprawde maly i jest ok.
Ksztalt ust moich takze lubie.
Lubie siebie.
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Ja najbardziej lubię moje usta :)
Nie muszę się martwić wstrzykiwaniem w nie czegokolwiek by były większe :D

Komplementy? Hm.. na temat ust właśnie.. czasem nóg.No i najczęściej na temat uśmiechu i zębów ;D
 

Have Fun

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ha ! Dobry temat ! Czy jest cos szczególnego we mnie? Raczej nie, ot ogólnie , tworzę całkiem apetyczną całość ;)
A jakbym się chciała uprzeć na coś to.. mój facet lubi moje stopy a ja.. lubie swoje włosy..;)
 

manuela89

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja najbardziej lubie swoje oczy... natura mi nie poskapila i obdarzyla mnie duzymi oczami ktore dodatkowo uwielbiam podkreslac... i chyba dobrze mi to wychodzi bo na ogol bardzo sie wszystkim podobaja szczegolnie chlopkom :)
 
Do góry