Co najbardziej pomaga na ból pleców?

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
Co stosujecie na ból pleców? Dużo siedzę w ciągu dnia, taka praca, próbuję wstawać, ćwiczyć regularnie a i tak czasami ból nie do zniesienia. Chodziłam na basen ale teraz przez korona przerwa :(
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Polecam masaż.

Ale bóle są różne i przyczyny różne. Dlatego warto skupić na ich powstawaniu.
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
dokładnie trzeba wykluczyć powód powstawania bólu. A żeby leczyć można stosować maści, kremy, plastry. Ja stosuję maść Dip Hot na plecy. Czasami mnie bolą ale to spowodowane jest podnoszeniem ciężkich rzeczy w pracy.
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
na pewno przyczyny różne, u siebie właśnie siedzacy tryb życia podejrzewam, bo jednak za biurkiem to spędzam pewnie z 10 godzin dziennie, kupiłam sobie ten dip dzieki za polecenie, niezł jest
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Mi ten dip hot też pomógł swego czasu, dobry jest i radzi sobie z bóle. Daje szybkie uczucie ulgi.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Ja miałam duże problemy z kręgosłupem i po rezonansie zaczęłam teraz rehabilitację. A jak poszukujecie dobrej diagnostyki to w Warszawie polecam umówić się do https://radiomedica.pl/ Mają bardzo nowoczesny sprzęt i fajny personel :)
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Rozgrzewający dip hot u mnie działa cuda. No ale najlepiej to się nie garbić przy biurku, żeby plecy nie dostawały tak bardzo w kość ;)
 

selerka

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2017
Posty
31
Punkty reakcji
0
Moja mama ciągle coś na ból pleców kupuje, ma spory z tym problem i ciągle na lekach, wczoraj była w DOZie wykupić leki i się dowiedziała, ze osoby po sześciesiątce mają u nich teraz do 12:00 zniżkę 20 procent na leki, udało się jej sporo zaoszczędzić
 

mazi07

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
110
Punkty reakcji
2
oprócz maści można też stosować masaże. Ostatnio kupiłem matę masującą Medivon aby po pracy zrelaksować plecy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

inkaa77

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2021
Posty
9
Punkty reakcji
1
kup sobie tez witaminy na kregosłup z grupy b neurovi najlepiej niech ci lekarz przepisze
 

blaszanozeba

Zbanowany
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
89
Punkty reakcji
1
Ćwiczenia oraz podstawowa wiedza typu - nie schylaj się tylko kucaj podnosząc cokolwiek z podłogi itp. Natomiast jeśli masz chory kręgosłup co potwierdził lekarz i badania, to kiedy bardzo boli musisz wziąć leki przeciwbólowe, bo takie codziennie cierpienie jest naprawdę gorsze niż leki. Do leków przeciwbólowych koniecznie dobre tabletki osłonowe na żołądek, bo nie czarujmy się, ale tabletki przeciwbólowe haratają żołądek. Po receptę możesz zgłosić się do lekarzonline bez wychodzenia z domu.
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
Moja mama ciągle coś na ból pleców kupuje, ma spory z tym problem i ciągle na lekach, wczoraj była w DOZie wykupić leki i się dowiedziała, ze osoby po sześciesiątce mają u nich teraz do 12:00 zniżkę 20 procent na leki, udało się jej sporo zaoszczędzić
ta promocja jest cały czas aktualna, moja mama już kilka razy z tego korzystałam, zresztą powiedziałam o niej wszystkim seniorom z rodziny i teraz w dozie kupują leki
 
Do góry