Co najbardziej pomaga na ból pleców?

lissica

Nowicjusz
Punkty reakcji
4
Co stosujecie na ból pleców? Dużo siedzę w ciągu dnia, taka praca, próbuję wstawać, ćwiczyć regularnie a i tak czasami ból nie do zniesienia. Chodziłam na basen ale teraz przez korona przerwa :(

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
21
Miasto
Dzielnica Łódzka
Polecam masaż.

Ale bóle są różne i przyczyny różne. Dlatego warto skupić na ich powstawaniu.

mazi07

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
dokładnie trzeba wykluczyć powód powstawania bólu. A żeby leczyć można stosować maści, kremy, plastry. Ja stosuję maść Dip Hot na plecy. Czasami mnie bolą ale to spowodowane jest podnoszeniem ciężkich rzeczy w pracy.

lissica

Nowicjusz
Punkty reakcji
4
na pewno przyczyny różne, u siebie właśnie siedzacy tryb życia podejrzewam, bo jednak za biurkiem to spędzam pewnie z 10 godzin dziennie, kupiłam sobie ten dip dzieki za polecenie, niezł jest

nierannyptaszek

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Mi ten dip hot też pomógł swego czasu, dobry jest i radzi sobie z bóle. Daje szybkie uczucie ulgi.

aifoza

Nowicjusz
Punkty reakcji
4
Ja miałam duże problemy z kręgosłupem i po rezonansie zaczęłam teraz rehabilitację. A jak poszukujecie dobrej diagnostyki to w Warszawie polecam umówić się do https://radiomedica.pl/ Mają bardzo nowoczesny sprzęt i fajny personel :)

koozka

Nowicjusz
Punkty reakcji
1
Rozgrzewający dip hot u mnie działa cuda. No ale najlepiej to się nie garbić przy biurku, żeby plecy nie dostawały tak bardzo w kość ;)

selerka

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Moja mama ciągle coś na ból pleców kupuje, ma spory z tym problem i ciągle na lekach, wczoraj była w DOZie wykupić leki i się dowiedziała, ze osoby po sześciesiątce mają u nich teraz do 12:00 zniżkę 20 procent na leki, udało się jej sporo zaoszczędzić

Do góry