Co na zmarszczki?

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Zabiegi sa istotne, ale chyba wazna jest tez codzienna pielegnacja. Co prawda u mnie zmarszczek niewiele na szczescie :p ale moja mama zbliza sie do 50tki i uzywa bielendy- teraz serii algi morskie i chwali sobie :) trzeba zwracac uwage na sklad ;)
 

Karolina Ryska

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
Kwasy podobno są dobre -migdałowy, azelainowy są dość delikatne a już coś mogą zdziałać.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Spróbuj niedrogich dermokosmetyków z oeparola , stimulance to dobry kremik przeciwzmarszczkowy.Nie pozostawia tłustego filmu, a cera jest nawilżona. Moja cera wydaje się bardziej napięta odkąd stosuję ten krem.
 
K

Konstancja321

Guest
Ja na razie nie mam jeszcze bardzo widocznych zmarszczek, używam kremów z kwasem hialuronowym lub algami morskimi, one działają wygładzająco i nawilżająco. Teraz mam krem z algami morskimi z bielendy, dobrze napina skórę. Oprócz tego warto sobie masować te miejsca podatne na powstawanie zmarszczek rano i wieczorem, to też zawsze w pewien sposób pomaga
 
G

gwiazdka611

Guest
No ja już mam. Mam 29 lat tak wiec w tym wieku pierwsze zmarszczki moga juz powstawać bo nie syntezuje się kolagen w skorze. Przykra sprawa ale 30-latka nie ma juz takiej skóry jak 20-latka. Skóra jest bardziej szara, zniszczona. Polecam dziewczyny poczytać sobe o koreańskiej pielęgnacji skóry. Od kiedy sama stosuję to róznica jest spora...

Serum Richevon rówineż bardzo fajne. Dowiedzialam się o nim na forum wizaż jak kilka dziewczyn sobie je polecało. Ogólnie jestem zadowolona z działania bo jest skuteczne i cera jest nawilżona. Mniejsze zmarszczki również wygładzone.
 
C

Calibri

Guest
aifoza napisał:
Spróbuj niedrogich dermokosmetyków z oeparola , stimulance to dobry kremik przeciwzmarszczkowy.Nie pozostawia tłustego filmu, a cera jest nawilżona. Moja cera wydaje się bardziej napięta odkąd stosuję ten krem.
Oeparol dla mnie był zbyt ciężki, ale nie podrażniał, co już samo w sobie było sukcesem, bo mam bardzo wrażliwą cerę naczynkową. Bardzo trudno jest mi do niej dobrać kosmetyki, zarówno do oczyszczania, jak i kremy. Do demakijażu używałam do niedawna Biodermy, ale cenowo nie wypadało to zbyt korzystnie. Teraz używam naprzemiennie wody różanej i emulsji micelarnej Dr Medica dla cery naczynkowej. Cera jest ukojona i coraz rzadziej zdarzają się "pajączki"
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Ja sie skusilam na ten krem bielendy, ktory reklamuje Edyta Olszowka, neuro hialuron. Mamie kupilam 50+ a dla siebie serum odmladzajace i obie jestesmy zadowolone, zmarszczki mniej widoczne, skora dobrze napieta, gladka, nawilzona. Super sie wchlania zarowno krem jak i serum.
 

Julia Mroczek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2017
Posty
13
Punkty reakcji
0
Mogę polecić serum na zmarszczki Richevon.
Trafiłam na ten produkt w momencie, gdy moja skóra była bardzo przesuszona i sprawiała wrażenie,ze jest bardzo cienka. Była przez to pomarszczona. Szczególnie w okolicy oczu co mnie przeraziło bo nie jestem stara.
Pierwsze zastosowanie: duże zadowolenie, cera nawilżona, zniknęły drobne zmarszczki, które pojawiły się z przesuszenia, Ogólnie skóra nie była nieprzyjemnie napięta.

Przy dalszym stosowaniu odczułam, że dla mojej skóry serum jest naprawdę korzystny. To mi się podoba,ze nie tłuści skóry .

Cenowo jest to kosmetyk z wyższej półki, ale uważam, że warto bo opakowanie jest wydajne.
 

Marseille

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2017
Posty
77
Punkty reakcji
2
Ja mogę polecić tą serię:
preparaty-skinceuticals-1.jpg

Drogie, ale warte swojej ceny. Z tańszych, lubię kosmetyki z Yves Rocher
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Sluchajcie, co myslicie o neuro glicolu z witamina c z bielendy? Sa to kosmetyki odmladzajace ale rowniez przeznaczone do cery z niedoskonalosciami, wiec sie zastanawiam czy by mamie nie kupic czegos w tym stylu.
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
No właśnie ja też stoję przed takim dylematem ale widziałam jakąś nowość bielendy, to seria lift, to są kosmetyki do cery dojrzałej zdaje się
 

MalwaPiasek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2016
Posty
50
Punkty reakcji
1
Bridgett, nie zastanawiaj sie! Bielenda ma duzo kremow przeciwzmarczkowych, a seria LIFT jest super. Moja mama ma krem na noc i na dzien i nawet ja widze roznice w wygladzie jej cery. Bardziej napieta, zaczerwienienia znikaja, zmarsczki bardziej wygladzone. Ogolnie cera bardziej promienna, mlodsza :)
 

donszutka

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja też używam Richevon na zmarszczki, bo jako jedyny nie podrażnia i faktycznie likwiduje zmarszczki najbardziej na czole. Polecam :)
 

Agata9393

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Piaskownica - właśnie zastanawiam się nad tym produktem. Słyszałam, że jest na bazie ekstraktów roślinnych, to prawda? Jeśli tak, to musi być bardzo delikatny i szczerze mówiąc wątpię, że wygładzi głębokie zmarszczki.
 

jane_309

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja mojej mamie kupilam richevon. Co prawd anie wyglada jej twarz jak po botoksie i dzieki bogu, ale zmarszczki sa jaby splycone. Mama mowila, ze jako jedyny ten krem nie dziala tak sciagajaco jak inne np z bioliqa ;)
 

jane_309

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2018
Posty
5
Punkty reakcji
0
No mezoterapię też warto raz na jakiś czas używać
Bo sam richevon wiadomo, napnie skórę, ale trzeba zadziałać czasami odważniej :)
 
Do góry