Co na zmarszczki?

Emanuela31

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
na pierwsze zmarszczki (i ich unikniecie) to najwazniejsze jest nawilzanie ale sumienne i regularne. w poprzednich postach dziewczyny sie powolywaly na azjatycka pielegnacje i to jest prawda ze warto sie na nich wzorowac. n.p. tak jak proponuje Hada Labo hadalabotokyo.pl/pl/rytual-pielegnacji/rekomendowana-kolejnosc-4-kroki/ trzeba stosowac zasade kilku krokow codziennej pielegnacji :) mozna to robic na roznych kosmetykach ale akurat te linia biala/czerwona zaleznie od wieku sa serio bardzo skuteczne. nawilzenie najlepsze ze wszystkiego czego kiedykolwiek uzywalam ;)

Gula

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Miasto
Malbork
A ten richevon to gdzie dostanę?
Mamy urodziny się zblizaja to warto by bylo cos lepszego kupic ;)

Nicola

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Ja bardzo sobie chwalę zabiegi redukcyjne z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego - nie za często ale jak ma pomóc to dla czego nie. Najczęściej na takie zabiegi jestem umówiona w Klinice Stomatologii i Estetyki Twarzy w Kamieniu Pomorskim

Caraoka

Nowicjusz
Punkty reakcji
3

LilithL

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Gula napisał:
A ten richevon to gdzie dostanę?
Mamy urodziny się zblizaja to warto by bylo cos lepszego kupic ;)
Richevon chyba tylko internetowo:/ bo szukałam u siebie w miescie i nigdzie nie ma. Ale ja zamawiam teraz caly czas przez ich strone i mega szybka dostawa jest wiec dla mnie wszystko jedno czy jest stacjonarnie dostepny czy nie. a czy warto to powiem tylko jedno - WARTO :) i to bardzo, ja uzywam i jestem mega zadowolona

Caraoka

Nowicjusz
Punkty reakcji
3
A czy ktoś próbował Ziaja Kozie Mleko, krem pod oczy do skóry suchej skłonnej właśnie do zmarszczek? Widzialam też na doz.pl i jest za 6zł. Ktoś stosował?

Fanita

Zbanowany
Punkty reakcji
2
Ja swoje zmarszczki wygładzałam laserowo w Dermedzie w Katowicach https://katowice.dermed.pl/pl/Wybralam to miejsce bo depilowalam sie tam laserowo, znam klinike, maja fajne ceny i doswiadczony personel. Oczywiscie oba zabiegi dla mnie rewelacyjne i nie zamienilabym ich na nic innego

aifoza

Nowicjusz
Punkty reakcji
4
Dobre kremy są firmy klapp cosmetisc, zadowlona jestem bardzo z kremu z wit A, retinolem, olejem sezamowym. Na prawdę jest super, nawilża super, buzia jest gładka , napięta.

MateuszMj

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
wiesz co, lepiej kup jakiś uniwersalny, żeby potem nie okazało się, że jej zaszkodzisz.. często takie z naturalnymi skłądnikami są do każdego typu cery

g0cha

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
mozliwosci wyboru masz naprawde wiele. dla mnie skuteczne sa zabiegi z preparatem na bazie kwasu hialuronowego. robie je w klinice vesuna z krakowa i w moim przypadku ten zabieg siadl w 100%. duzo tez zalezy od rodzaju zmarszczek jakie chcesz likwidowac, ale to ci juz powinnien powiedziec lekarz medycyny estetycznej czy inna osoba odpowiedzialna za zabieg.

Do góry