Co na zmarszczki?

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
jessi_ca napisał:
Ja ostatnio wypróbowałam Argan face oil do twarzy, z Bielendy. Wybrałam taki z pro retinolem, przeciwzmarszczkowy i jestem z niego bardzo zadowolona... Wygładza twarz i nawilża lepiej niż zywkły krem. Na lato idelany bo nie jest tłusty, a od kremów i upału robiły mi się na twarzy wypryski, a teraz nie mam z tym problemu
kupilam go mamie i rowniez sobie chwali. widzialam tez z bielendy skin clinic professional i zastanawiam sie czy sobie nie kupic. bielenda w kwestii czy to kremow czy olejkow nigdy mnie nie zawiodla :)
mnie tak samo. uwielbiam olejki z bielendy naprawde sa genialne i bardzo wydajne
 
J

Jula92

Guest
jessi_ca napisał:
kupilam go mamie i rowniez sobie chwali. widzialam tez z bielendy skin clinic professional i zastanawiam sie czy sobie nie kupic. bielenda w kwestii czy to kremow czy olejkow nigdy mnie nie zawiodla :)
No właśnie też zainteresowałam się tym kremem Skin clinic professional, odmładzającym, używał go ktoś? W sumie większość kremów tej firmy które mialam mnie nie zawiodły...Tylko zastanawia mnie czy mogę go używać jeżeli jeszcze nie mam zmarszczek, ale chciałabym zapobiec ich powstawaniu?
 

sandal_wood

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Nie słyszałam o tym kremie, za to byłam na kilku blogach z kosmetykami i tam prowadzące bardzo pochlebnie wypowiadały się o kremach przeciwzmarszczkowych marki Sensilis. Ja jeszcze nie potrzebuję (tak mi się wydaję :) ), ale mojej mamie kupiłam Sensilis Supreme z kawiorem. Bardzo się ucieszyła i codziennie go używa. Moim zdaniem i jej skóra prezentuje się znacznie lepiej i młodziej. Warto zajrzeć na Facebooka, bo Sensilis prowadzi swój fanpage i można dowiedzieć się więcej o produktach, jak i samej marce.
 
N

nianiaSweet

Guest
ja planuje mamie na prezent kupić krem przeciwzmarszczkowy loreal revitalift filler, krem ma ponoć możliwości wypełniania zmarszczek przez co przywraca skórze gęstość, dzięki temu twarz ładnie się wygładzi i nabierze sprężystości, takie mam oczekiwania zobaczymy jak sprawdzi się na twarzy mojej mamy.
 
J

jagnam

Guest
Ja polecam zabieg kwasem hialuronowym. Na chwilę obecna nie ma w zasadzie skuteczniejszej metody na walke ze zmarszkami. Daje to bardzo dobre efekty i jednocześnie jest to bezpieczne bo kwas jest naturalnie występującą w organizmie substancją .Sama wykonywałam zabieg w Gdańsku w klinice medycyny estetycznej. Konkretnie tutaj:
http://clinicadermatologica.pl/zabiegi/kwas-hialuronowy/

Miejsce jest na Marii Curie Skłodowskiej.Jestem bardzo zadowolona z efektów bo są bardzo dobre.
 
N

nianiaSweet

Guest
no właśnie krem który kupiłam mamie loreal revitalift filler ma w składzie kwas hialuronowy, potrzebny przy walce ze zmarszczkami, dlatego go kupiłam mamie
 

Agnieszka Dergacz

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2014
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wy tylko te zabiegi i kremy ;) a nie lepiej jest wprowadzić domowe sposoby na zmarszczki i uczynić je nawykami w swoim życiu? Parę drobnych nawyków, a na przestrzeni lat mogą zdziałać cuda. Jest parę ciekawych artykułów na ten temat, taniej wychodzi niż kremy, ale jak kto woli ;)
 
J

Jula92

Guest
Na zmarszczki dobrze działają masaże twarzy i wszelkiego rodzaju maseczki wygładzające. Jedną z moich ulubionych masek tego typu jest maseczka odmładzająca z serii skin clinic professional od bielendy, po niej mam gładką i napiętą twarz
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Jakoś mi się wierzyć nie chce, że masaże spłycą zmarszczki. Tutaj powinna być zastosowana aktywna pielęgnacja odbudowująca, żeby skóra
była jędrna i elastyczna, żeby kontur twarzy był bardziej wyrazisty i chociaż to nowość ale proponowałbym neovadiolem zmarszczki potraktować.
 

pelka

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
a ja zrobiłam sobie sama krem przeciwzmarszczkowy, w internecie kupiłam zestaw do wykonania kremu i zrobiłam go sama :)
 
N

nianiaSweet

Guest
samba_mamba napisał:
Ale w jakiej postaci ma ten kwas? Jakiś kompleks specjalny? Jak dokładniej działa?
wiadomo, że z wiekiem skóra traci objętość i twarz zaczyna "opadać", a krem revitalift filler ma w składzie mikrometryczny kwas hialuronowy, który działa bezpośrednio w naskórku, poprawiając nawilżenie skóry no i sprawia że skóra jest bardziej jędrna i lepiej wypełniona.
 

jadzix

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
a co myslicie o kremie z vichy neovadiol? chciałam mamie kupić pod choinkę bo czytałam że ma bardzo dbore recenzje. Ma kompleks uzupęłniający i proksylan który nadaje gęstości skórze a w sumie na to mama najbardziej narzeka. Jest już w okresie menopauzy, do tego bierze hormony i na skórze też się to odbija niestety :(
 
N

nianiaSweet

Guest
nie wiem, ale z loreal revitalift filler na pewno by się ucieszyła, bo daje naprawdę dobre efekty i widać różnicę w wyglądzie skóry po regularnym stosowaniu kremu.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Mega fajne efekty, przy dobrej cenie tak naprawdę :p A można teraz trafić zestawy kremu revitalift filler. Sama zresztą swojej mamie kupiłam na gwiazdkę.
 
A

acidic

Guest
Mi pomaga seria forte nano cell xtreme z bielendy. Codziennie uzywam z tej serii plynu micelarnego i nie dosc ze mega dokladnie usuwa makijaz to pozostawia skore miekka, gladka, bardzo napieta :) moja mama natomiast uzywa kremu na noc i po regularnym stosowaniu widzi znaczaca roznice w skorze- jest grubsza i jedrna :)
 
M

monikakow79

Guest
Krem kremem, ale w pewnym wieku najlepiej sprawdzi się zabieg w dobrym salonie kosmetycznym. Polecam zabieg odmładzający przeprowadzany przy pomocy nici PDO. Daje świetne rezultaty, efekt utrzymuje się podobno ok 2 lat Moja mama była z tego zabiegu zadowolona.
 
B

bombonierka

Guest
Spróbuj zabiegów mezoporacji bezigłowej wykonywanych z zastosowaniem urządzenia Dermation. To innowacyjne zabiegi, które są bezinwazyjne i poprawiają kondycję skóry. Polegają na bezigłowym wprowadzaniu w skórę substancji aktywnych. Świetnie działają nie tylko na zmarszczki, warto poczytać trochę więcej o nich w internecie.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Widzę, że to już stary post. Mimo to, chciaiłabym napisać, że w takiej sytuacji może po prostu warto kupić bon o jakieś tam wartości do salonu kosmetycznego, a osoba obdarowana sama wybierze z jakich zabiegów chciałaby skorzystać? Według mnie tak jest prościej :)
 
Do góry