Co na zmarszczki?

Emanuela31

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2018
Posty
19
Punkty reakcji
0
na pierwsze zmarszczki (i ich unikniecie) to najwazniejsze jest nawilzanie ale sumienne i regularne. w poprzednich postach dziewczyny sie powolywaly na azjatycka pielegnacje i to jest prawda ze warto sie na nich wzorowac. n.p. tak jak proponuje Hada Labo hadalabotokyo.pl/pl/rytual-pielegnacji/rekomendowana-kolejnosc-4-kroki/ trzeba stosowac zasade kilku krokow codziennej pielegnacji :) mozna to robic na roznych kosmetykach ale akurat te linia biala/czerwona zaleznie od wieku sa serio bardzo skuteczne. nawilzenie najlepsze ze wszystkiego czego kiedykolwiek uzywalam ;)
 

Gula

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Malbork
A ten richevon to gdzie dostanę?
Mamy urodziny się zblizaja to warto by bylo cos lepszego kupic ;)
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Ja bardzo sobie chwalę zabiegi redukcyjne z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego - nie za często ale jak ma pomóc to dla czego nie. Najczęściej na takie zabiegi jestem umówiona w Klinice Stomatologii i Estetyki Twarzy w Kamieniu Pomorskim
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7

LilithL

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Gula napisał:
A ten richevon to gdzie dostanę?
Mamy urodziny się zblizaja to warto by bylo cos lepszego kupic ;)
Richevon chyba tylko internetowo:/ bo szukałam u siebie w miescie i nigdzie nie ma. Ale ja zamawiam teraz caly czas przez ich strone i mega szybka dostawa jest wiec dla mnie wszystko jedno czy jest stacjonarnie dostepny czy nie. a czy warto to powiem tylko jedno - WARTO :) i to bardzo, ja uzywam i jestem mega zadowolona
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
A czy ktoś próbował Ziaja Kozie Mleko, krem pod oczy do skóry suchej skłonnej właśnie do zmarszczek? Widzialam też na doz.pl i jest za 6zł. Ktoś stosował?
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
Ja swoje zmarszczki wygładzałam laserowo w Dermedzie w Katowicach https://katowice.dermed.pl/pl/Wybralam to miejsce bo depilowalam sie tam laserowo, znam klinike, maja fajne ceny i doswiadczony personel. Oczywiscie oba zabiegi dla mnie rewelacyjne i nie zamienilabym ich na nic innego
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Dobre kremy są firmy klapp cosmetisc, zadowlona jestem bardzo z kremu z wit A, retinolem, olejem sezamowym. Na prawdę jest super, nawilża super, buzia jest gładka , napięta.
 

MateuszMj

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2020
Posty
12
Punkty reakcji
0
wiesz co, lepiej kup jakiś uniwersalny, żeby potem nie okazało się, że jej zaszkodzisz.. często takie z naturalnymi skłądnikami są do każdego typu cery
 

g0cha

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2015
Posty
39
Punkty reakcji
0
mozliwosci wyboru masz naprawde wiele. dla mnie skuteczne sa zabiegi z preparatem na bazie kwasu hialuronowego. robie je w klinice vesuna z krakowa i w moim przypadku ten zabieg siadl w 100%. duzo tez zalezy od rodzaju zmarszczek jakie chcesz likwidowac, ale to ci juz powinnien powiedziec lekarz medycyny estetycznej czy inna osoba odpowiedzialna za zabieg.
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Z produktów anti age polecam sprawdzić Eveline,mam ich serum multinawilżające, seria BioHyaluron. Jestem bardzo zadowolona! Ma przyjemną lekką konsystencję, więc nadaje się nie tylko na noc,ale też na dzień. Skóra powoli nabiera lepszego wyglądu i jest baardzo nawilżona, gładka:)
 

Elisabeth

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2021
Posty
14
Punkty reakcji
0
To zależy od ich głebokości, wieku itd chyba. Niektóre są takie, że jednak bez zabiegu ni chu chu :D
 

agness80

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2016
Posty
42
Punkty reakcji
0
Może jakiś krem od Eveline? Mają sporo serii przeciwzmarszczkowych, np. Royal Snail, dużo produktów ze śluzem ślimaka,który jest pomocny w walce ze zmarszczkami:)
 

Ananiaszka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2022
Posty
17
Punkty reakcji
0
Jak chcesz ją i tak zapisać na zabiegi to nie lepiej na ostrzykanie kwasem hialuronowym zamiast jakiegoś prasowania?
 
Do góry