Co na ujędrnienie ciała?

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Dobrze jest stosować dobry peeling, ja używam vegan friendly peeling do ciała arbuzowy bielenda, jest niedrogi, fajnie pachnie i przede wszystkim działa od razu, skóra po nim jest natychmiast wygładzona.
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
A to nie widziałam takiego, pomarańczowy bielendy z tej serii to tak, wpadł mi w oko w rossku ale nie kupowałam jeszcze, któraś z Was może stosowała?
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
peeling to najlepszy sposób na ujędrnienie ciała. Ja stosuję peeling żurawinowy z Lirene i skóra potem jest tak aksamitnie gładka, że nie mogę się przestać dotykać :p
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem poza peelingiem dobrze jest też używać olejku w kremie kokosowego bielendy, on działa ujędrniająco a poza pięknie pachnie, świetnie i szybko się wchłania i wcale nie ma tłustej konsystencji
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
bridgett napisał:
A to nie widziałam takiego, pomarańczowy bielendy z tej serii to tak, wpadł mi w oko w rossku ale nie kupowałam jeszcze, któraś z Was może stosowała?
seria vegan friendly ma zapach pomarańczy, bardzo lubie ten balsam i jego konsystencję
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
Kolezanki zapomnialy, ze aktywnosc ruchowa tez jest wskazana? Samo sie nie zrobi przeciez :p Ja polecam mel b i gwarantuje ze po miesiacu juz widac roznice :)
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
Nie wiem... ja po ciązy już przestałam wierzyć w cuda. Zwyczajnie wiem, ze nie da się cofnąć czasu i rostepow. Nie będę sie oszukiwac ze samo przejdzie - potwierdzaja kolezanki z wieloletnim stazem macierzynskim. Czesc zdecydowala sie zreszta na zabiegi laserem, ktore podobno sa nieinwazyjne. Z tego co mowila znajoma robia cos takiego w Klinice bieńkowski - chodzi o dzialanie w ramach terapii swiatlem LED - ktos kojarzy? Kolezankce bardzo pomomglo - widzialam na silowni - skora pieknie wygladzona, ale tez w bardzo naturalny sposob
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
[SIZE=10.5pt]Ja chodzę na siłownie i to jest dobra forma na utrzymanie kondycję i wyjście z domu z koleżanką. Wybralam siłownie i fitness w Katowicach w Altus Fitness. W Altus Fitness można znaleźć też saunę i solarium. [/SIZE]
 
Do góry