Co na PRZECZYSZCZENIE?

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Na wypróżnienie (a bez efektu przeczyszczenia - ten jest mega nieprzyjemny) bardzo pomocne są czopki eva/qu. Do tego mają błyskawiczny czas działania - około 15 minut.
 

idanowak

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
Ja piję siemię lniane dwa razy w tygodniu, pluś dodatkowo jadam codziennie owsiankę na śniadanie do której dosypuję kilka łyżek otrąb i muszę przyznać, że czuję się bardzo dobrze :) Pozdrawiam!
 

Karolcia88

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
81
Punkty reakcji
11
Ja również jem owsiankę, do tego owoce i woda mineralna i też działa.
 

Teresska

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Zalej wieczorem 5 suszonych śliwek + jedną łyżeczkę otrąb owisanych i zostaw na noc. Rano wypij i powinno pomóc :)
 

Karolcia88

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
Dołączył
19 Kwiecień 2015
Posty
81
Punkty reakcji
11
Znajoma zielarka mówiła mi o piołunie, tylko mówiła, że trzeba być bardzo ostrożnym w stosowaniu go, zbyt duża ilość może doprowadzić do biegunki.
 

natalia_zkrk

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
ponoć olej rycynowy działa bez zarzutu:) A z mniej drastycznych metod proponuje codziennie zjeść grejfruta, długoterminowo pomaga
 

Weronika_000

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2020
Posty
4
Punkty reakcji
1
Aby szybko i skutecznie się wypróznić poodczas zaparcia, warto zastosować czopki Eva/q Już 10-15 minut od aplikacji następuje fizjoilogiczne wypróżnienie, nie wywołują one skutków ubocznych.
 

Michaela33

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2021
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej wszystkim! Ja też polecam czopki Eva qu, miałam właśnie je na wyjeździe i jestem bardzo zadowolona z efektu. Byłam miesiąc poza domem niestety ciężko mi się załatwiać w obcych miejscach i potem mam kłopoty. Na szczęście poczytana na forum i te czopki serio mi pomogły. To mój list have na awaryjne sytuacje
 
Do góry