co na pękające naczynka?

june28

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Witam ,
Szukam w miarę skutecznego leku ( kremu , żelu ) , aby wzmocnić kruche naczynka .
bede wdzięczna za waszą pomoc i opinie ;)
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Dokładnie pamiętaj by wzmacniać naczynka, dobrze brać jest właśnie wspomniany rutinoscorbin, witamina C, preparaty z diosminą. Wybierz krem taki, który zawiera witaminę K, wyciąg z arniki, miłorzębu, kasztanowca. Zerknij sobie na serię do naczynek flos-lek, bardzo fajna maseczka - sama stosuję od czasu do czasu.
 

betty80.80

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Pabianice
Walencja a masz jakies inne produkty z tej serii flosleka?
Mam sklonnos do naczynek zima... wiadomo mroz podraznia skore i sie zastanawialm czy nie kupic jakiegos kremu? A moze sama maseczka wystarczy?
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Zimą chyba każda z nas ma pękające naczynka. Raz wina pogody, zmian temperatury, warunków. Dwa uboższa dieta zimowa? Mam podobnie jak ty. Kup sobie dobry krem ochronny bo jeśli skóra nie będzie chroniona przed mrozem, będziesz mieć więcej plamek. Zdaje się flos-lek ma też krem na zimę do cery naczynkowej? Możesz zrobić sobie własny krem dodając rozgnieciony rutionscorbin do swojego kremu. Zwróć uwagę na to co jesz, alko bardzo sprzyja pękającym naczynkom, podobnie jak tłuste i ostre potrawy.
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Walencja a masz jakies inne produkty z tej serii flosleka?
Mam sklonnos do naczynek zima... wiadomo mroz podraznia skore i sie zastanawialm czy nie kupic jakiegos kremu? A moze sama maseczka wystarczy?

betyy, ja na moje szczęście nie mam aż tak dużych i widocznych problemów z naczynkami. Te maseczki kupuję najczęściej jak mi się plamki pojawiają. Z tej serii kilka razy skorzystałam z kremu bo podkradłam mamie. Ale livren ma rację, jak masz problem z czerwoną buzią to koniecznie chroń teraz zimą odpowiednim kremem.
 

dee79

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Walencja a masz jakies inne produkty z tej serii flosleka?
Mam sklonnos do naczynek zima... wiadomo mroz podraznia skore i sie zastanawialm czy nie kupic jakiegos kremu? A moze sama maseczka wystarczy?

mam pękające naczynka, kosmetyczna-dermatolog stwierdziła, że jestem o krok od trądziku różowatego
stosowałam już sporo (włącznie z preparatami zapisanymi przez dermatolog)
na floslek trafiłam przypadkiem - czytałam o nim na jakimś forum - a potem kupiłam w zaprzyjaźnionej aptece

używam flosleku od około 3 tygodni - miesiąca
pierwszy raz jestem na prawdę zadowolona z serii anty-red :D
krem półtłusty - używałam na te największe mrozy
krem nawilżający - używam obecnie gdy nie wychodzę z domu
na noc - półtłusty
obecnie (już jest cieplej) na dzień, jeśli wychodzę z domu - półtłusty i nawilżający razem (jak dla mnie bomba)
do tego używam maseczkę (cud-miód) i peeling z tej samej serii..

za całość (2 kremy, maseczka, peeling) zapłaciłam w aptece około 75 złotych - czyli w/g mnie - niewiele :)
a kosmetyki są warte swojej ceny
nawet gdyby przed każdym z tych kremów postawić 1 z przodu (zamiast 17, krem kosztował by 117) to dalej bym go kupowała, myślę, że nawet gdyby 0 na końcu dołożyli (z 17 na 170) to też pozostałabym wierna floslekowi..
dotychczas używałam różnych preparatów na naczynka (iwostin, vichy, aa, clarins, i jeszcze kilku) problem z naczynkami mam "od zawsze" dodatkowo teraz moja siostra (nastoletnia) już ma popękane - poleciłam jej floslek - i jest co raz lepiej.

z ręką na sercu polecam - ja osobiście nie trafiłam jeszcze na nic lepszego
mam cerę suchą i wrażliwą

mam nadzieję, że pomogłam :)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Z tego co sie orientuje, a moja kolezanka z pracy robiła, bodajze w Elite na Pereca, to jest taki zabieg, bardzo skuteczny- laserowe zamykanie naczynek. I w sumie jesli tak naprawde nic nie pomaga to byc moze jest to własnie jedyne i rozsadne rozwiazanie.
 

Minadka

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Maści z kasztanowcem są dobre, tylko niektóre dziwnie pachną.
 

Tonina

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
a macie jakiś sposób na pajączki? niektóre mam już zsiniałe, więc pewnie nie obędzie się bez wizyty u specjalisty, w szczególności że żylaki mi się pogorszyły
 
Z

zyla_zbanowany

Guest
Tonina napisał:
a macie jakiś sposób na pajączki? niektóre mam już zsiniałe, więc pewnie nie obędzie się bez wizyty u specjalisty, w szczególności że żylaki mi się pogorszyły
Polecałabym Ci rajstopy przeciwżylakowe. Nadal są jednym z najskuteczniejszych sposobów na pajączki i żylaki.

Oczywiście jednak wizyta u specjalisty też jest dobrym pomysłem. Zapytaj koniecznie o badanie USG Doppler, aby stwierdzić, w jakim stanie są Twoje żyły.
 
K

katatonia

Guest
no tak, żeby pozamykać popękane naczynka to najlepszy jest laser. Moja siostra była w Dermedzie na takim zabiegu i buzia wyglądała znacznie lepiej. Tylko też fakt, że w przypadku takiej naczynkowej cery trzeba o nią bardzo dbać, unikać różnicy temperatur i słonka
 

basiaO

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Rurtyna przede wsszystkim ale mój lekarz powiedziała, że by dała efekt trzeba brać minimum 6 tabletek rutinoscorbinu dziennie a to zbyt obciąża żołądek...:(
 

sobolek

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
wszystko zostało powiedziane, oprócz tabsów koniecznie dużo witaminy C w naturalnej psotaci. Uważajcie na preparaty z diosmina, bo potrafią strasznie uczulić. :/
 

kasia735

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
42
Punkty reakcji
0
Szukaj preparatów z kasztanowcem i witaminą C. Jest do wyboru duża ilość kosmetyków-serum z witaminą C (choć te z dużym stężeniem witaminy C są głównie kierowane do kobiet borykających się już ze zmarszczkami).
 

terminatorka

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
stosuję redbloker od jakiegoś czasu na naczynka. Ma właśnie wit C, o której tu pisała poprzedniczka, wyciag z kasztanowca, algi, ponadto spf15 i zielony pigment itd. Idealny na moją naczynkową, bardzo wrazliwa skore… oprócz przybledzania naczynek, nawilza na długo tez, skora jest mniej podrazniona. Co więcej tez ma kolkagen, wiec przeciwzmarszczkowo tez działa, polecam :upup:
 
M

michasia90

Guest
Mi panie w Ziko doradzily kremy z Iwostinu i takie wlasnie zakupilam. Sprobuj Iwostin albo przejdz sie do Ziko- na pewno dobrze Ci doradzą :)
 

klaressa

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja na naczynka polecam zabieg zamykania naczynek laserem IPL. [SIZE=9.5pt]Miałam bardzo duży problem z naczynkami, suplementy nie pomagały, próbowała różnych metod, ale bez efektu. Moja przyjaciółka, która też była na zabiegu poleciła mi gabinet Bellisana. Jestem bardzo zadowolona z wyboru, lekarz jest sympatyczny, kompetentny, ma dużą wiedzę. Naczynek nie widać już od kilku miesięcy, wszystko ładnie się udało i po zabieg utrzymuje się dokładnie taki efekt, o który mi chodziło.[/SIZE]
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
Do cery naczynkowej polecam serie kosmetykow bielendy-dr medica naczynka, ja mam krem na dzien i na noc z d-panthenolem, ktory dziala lagodzaco oraz nawilzajaco. Krem swietnie nadaje sie tez jako baza pod makijaz, redukuje zaczerienieia skory, zmniejsza widocznosc naczynek i dziala przeciwrumieniowo
 
Do góry