Co na opryszczkę?

barbarcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Hej. Znowu powróciła mi opryszczka na ustach (to już 3 raz w ciągu 3 tygodni). Jak można to raz a dobrze wyleczyć? Znacie coś dobrego?
 

kasieknowa

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Lepiej wybierz się do lekarza i skonsultuj to. Moja córka miała podobny problem i zabrałam ją do pani dermatolog. Na recepcie dostała vaciclor i po 2 dawkach leku opryszczka jej zeszla.
 

pinkflaming

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2011
Posty
39
Punkty reakcji
0
Chyba też będę musiała wybrać się do lekarza po coś silniejszego, ostatnio żadne maści już na mnie nie działają...
 

Pestka_

Bywalec
Dołączył
4 Lipiec 2013
Posty
142
Punkty reakcji
46
Sfrustrowana swoją potraktowałam pimafucortem - na receptę kiedyś kupiłam córci na jakąś podejrzaną zmianę na nóżce. 2 dni później śladu nie było.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Jeśli lubi Ci wracać opryszczka, to zdecydowanie powinien zobaczyć Cię lekarz. Nie pamiętam nazwy, ale coś ostatnio mówiły dziewczyny, że są jakieś nowe tabletki, które szybko i skutecznie pomagają. Wiem tyle, że bierze się dwie dawki co dwanaście godzin - popytaj, może ktoś skojarzy po tym.
 

barbarcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Byłam u lekarki i okazało się, że miałam wirusa opryszczki! Dlatego tak czesto ona mi wychodziła na ustach. Pani doktor przepisała mi lek - vaciclor. Zażyłam tabletki i po 3 dawkach opryszczka mi zeszła. Zobaczymy na jak długo :) Oby na jak najdłużej.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Coś mi świta ta nazwa. A to jest nowość? Może to o tym mówiły dziewczyny. Upewnię się przy okazji i potwierdzę.
 
Do góry