Co myślicie widząc przystojnego faceta?

Kazytka

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2012
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Kiedy przechodzi obok mnie odwracam na krótko głowę z długim "hymmm"
Jezeli siedzi w obok mnie (tramwaj , autobus etc) potrafię spojżeć i stwierdzic "nice" albo nawet zagadać jeżeli ma na sobie coś co daje mi temat i niema obok psa ogrodnika.
No ale nie czesto takich widuje.
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
czy gdy mijacie na ulicy w tramwaju itd. przystojnego chlopaka to myslicie "wow ale ciacho, ale :cenzura:" , bo wiadomo ze faceci tak mysla gdy mijaja jakas super laske. I czy wtedy "przeszywacie takiego wzrokiem" albo wpatrujecie sie w niego?

Rzadko zdarza się taka sytuacja, kiedy to ktoś mi się podoba :) A jeżeli już tak się stanie ... To chwilę popatrzę i idę dalej . Jednak nie mam myśli typu, " ale ciacho" - dla mnie to głupie hasło :/
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Jeśli w ogóle kogoś takiego zauważę (bo zazwyczaj spaceruję ze słuchawkami i potrafię dzięki temu ludzi nie zauważać xD) , zazwyczaj patrzę chwilę a ta chwila jest zależna od długości włosów :p
 

Dreamer Girl

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2012
Posty
22
Punkty reakcji
1
Gdy widzę przystojnego faceta zwracam na niego uwagę ale zaraz spuszczam wzrok .
 

Miryam

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
Kair/Zawiercie
Nie gapię się na chłopaków, bo religia zabrania gapienia się na każdego faceta zbyt pożądliwie. :p
Ale jeśli już siedzi jakieś "ciacho" jak to nazywacie, czasem zerknę, obczajam urodę... I nic. :p
Wielu jest ładnych kolesi ale po co mi się na nich gapić skoro mam swojego?
Moje koleżanki zawsze mijają facetów i mówią głośno: "Ale ciacho" "ale d*pa" "ale orzeszek ( O_O )" etc.
 

Ajta

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
czy gdy mijacie na ulicy w tramwaju itd. przystojnego chlopaka to myslicie "wow ale ciacho, ale :cenzura:" , bo wiadomo ze faceci tak mysla gdy mijaja jakas super laske. I czy wtedy "przeszywacie takiego wzrokiem" albo wpatrujecie sie w niego?

Nie powiem, lubię zawiesić oko na niezłym przystojniaku. :przewraca:
Szkoda tylko, że prawie zawsze towarzyszy mu jakaś 'koleżanka'.. :lagodny:
 
B

BeamerBenzOrBentley

Guest
od kilku dobrych lat nie spotkalam kogos takiego na kim moglabym zawiesic oko. do ..lipca tego roku. juz go nie widuje, ale kilka razy sie mijalismy. patrzylam na niego. ale tylko dlatego, ze on patrzyl.
 
B

BeamerBenzOrBentley

Guest
zdarza się, chociaż bardziej zwracam uwagę na zapach...

no dobra, masz przed soba 10 mezczyzn, zamykasz oczy, szukasz zapachu ktory ci sie spodoba, wybierasz tego najladniej pachnacego, otwierasz oczy, mezczyzna zupelnie nie w twoim guscie, wiec co ci po zapachu? bez sensu:)
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
czy gdy mijacie na ulicy w tramwaju itd. przystojnego chlopaka to myslicie "wow ale ciacho, ale :cenzura:" .
Tak.

I czy wtedy "przeszywacie takiego wzrokiem" albo wpatrujecie sie w niego?
Nie.
 
Do góry