co myślicie o ....

Status
Zamknięty.

maxquero

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Oczywiście najwięcej do powiedzenia mają osoby, które te kluby widziały tylko na youtube-ie i nie byly tam na zadnej imprezie...Radze Ci, przejdz i ocen sam. Ja osobiscie nic do nich nie mam.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
co do mnie to oceniałem klub pod względem muzycznym, więc czy na żywo czy na kompie muzyka jest taka sam. Czyli prosta, ale jak ktoś lubi to nie zabraniam, byleby nie nazywał tego "techno".

A tak btw. na filmikach jest to co jest w klubie więc też nie ma różnicy

Edit- nie mam na myśli/ nie bronię tego co napisał prexeda- bo on kocha się wypowiadać o rzeczach, w których nie ma żadnego pojęcia
 

marcin857

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
150
Punkty reakcji
0
jak dala mnie to "drugoligowy" klub, nie wiem dlaczego np. o klubie Piekarnia nie jest tak głośno jak o tym klubie z wiejskimi wichurami, jest napewno kilka innych klubów w Polsce które są dużo lepsze głównie pod względem muzycznym. ale to tylko moje zdanie
 

DookoBochnia

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Lost Highway Kraków
Hrc Bochnia

kluby sa miodzio może znalazły by sie jeszcze jakies lepsze w warszawie albo gdzies ale bawie sie zazwyczaj w tych,wiele innych nie znam ;)
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
OffTopic ... gratuluje

piszemy tutaj co myslimy o Energy2000 a nie jaki klub jest "miodzio"
 

aro9955

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
113
Punkty reakcji
1
Miasto
Z Twoich marzeń
ostatnio zainteresowałem się tematem klubu Energy 2000. Interesuje mnie to co wy o nim sądzicie, czy byliście. Mile widziane filmiki i zdjęcia tylko nie ze strony energy2000.pl bo tamte już widziałem

Nie wiem jak Wam, ale mi ene2000 się bardzo podoba, uwielbiam ten klub.Fajną muze mają i w ogóle.
A skoro ene Wam się nie podoba to jaki klub preferujecie :] ?
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
co mi po tym ze klub jako o miejsce jest fajny duzy i przemyslany dział jest muzyka nie kluby imprezy itp muzyka tam grana to wies jestes zapewne dzieckiem ktore lubi "lubudubu" z głosników i nic wiecej :)

no dokladnie 14 lat masz wes idz do cycka mamy i lepiej juz nic nie pisz zanim ty pojmiesz co to ambitna muzyka to ja bede dziadkiem i z wnukami bede klasyki słuchał ...
 

aro9955

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
113
Punkty reakcji
1
Miasto
Z Twoich marzeń
Wiek tutaj o niczym nie świadczy, a Twój komentarz świadczy tylko o Tobie.
A jak byś chciał wiedzieć to weź się pisze przez ź a nie ś

A i widze, że czytać też nie umiesz.Czyli wg. Ciebie Katowice to jest wieś :lol:
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Atmosfera - ogólnie nic dodać nic ująć . Jak tańczyłam na parkiecie to aż przykro było zrobić sobie przerwe .
Do osob podpierających ściany nie naleze . Impreza do samego rana . Mi sie bardzo podobalo :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry