co myślicie o tym aby facet zaplanował całe wesele?

Paula889

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
Pewnie że razem !. Planować to można oddzielnie rozwód jak się nagle komuś zachce ^
 

SiSi003

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2015
Posty
29
Punkty reakcji
0
Razem pewnie i lepiej, ale jakbym miała powierzyć organizację swojemu facetowi, to chyba nie miałabym nic przeciwko. W sumie to i tak nasza organizacja była podzielona, bo każdy dostał swoją działkę, a potem tylko konsultowaliśmy się celem zatwierdzenia obustronnego ;) Bałam się jedynie o zespół, jaki wybierze, ale okazało się, że nie było się o co bać :D Zagrał super zespol i było po prostu bosko :)
 

Klara80

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2016
Posty
24
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie zdecydowanie wspólnie. Tak żeby każdy był ze wszystkiego zadowolony.
 

kopin

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
niestety ja mam całkiem odmienne zdanei i gust więc oboje w ramach kompromisu organizujemy wesele, jutro np jedziemy na targi do Bydgoszczy, słyszałam że na takich targach są fajne stoiska z wódką z grawerką.
 
F

flowers89

Guest
my razem organizujemy wesele jednak pomysły wypływają głównie od narzeczonego :) Ja niestety nie mam głowy do organizacji.
 

fokus32

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
nawet bym nie chciał sam organizować wesela, to nasz wspólny dzień więc wspólnie podejmujemy decyzję z nim związane :)
 

Wika Ziembicka

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
mów mi misiu napisał:
Dziś oglądałam bardzo interesujący program " nie mów nic pannie młodej " gdzie mężczyzna użądzą sam całe wesele tzn odpowiedzialny jest za sale , suknie , pojazd , dodatki i inne rzeczy organizacyjne . Panna Młoda w tym wypadku musi zaufac swojemu przyszłemu męzowi ,oczywiście nic nie wie na temat tego co on wybierze i jakie podejmie decyzje
dowie się dopiero w dniu tego wymarzonego dnia.

A czy wy drogie panie myślicie na ten temat , czy zaufałybyście swojemu partnerowi w takiej sprawie?
Wy panowie również możecie się wypowiadac na ten temat .
Ja osobiście uważam , że takie sprawy powinny byc przedyskutowane miedzy dwiema stronami iwybrac jakiś kompromis
Jest to absolutnie wyjątkowy dzień i nie wyolbrażam sobie że miogłabym go w całości powierzyć komukolwiek. Mój mężczyzna ma wspaniały gust, gdyż mój pierścionek zaręczynowy jest przepiękny i stylowy, ale jednak jest neizwykła magia we wspólnym oglądaniu sal, wybieraniu szczegółów, to fajne przeżycie, którego nie chciałabym omijać. Fakt, teraz miesiąc przed slubem jest już mega dużo roboty i chętnie bym komuś oddała te weselne obowiązki, ale tak się niestety nie da, chyba, że ktoś bierze wedding plannera, ltóry martwi się i robi wszytsko za niego, to i owszem.
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Ja chętnie dałabym się zaskoczyć :) Ale wiem, że to nierealne i większość spraw z tym związanych będzie spoczywała na mojej głowie.
 
F

flowers89

Guest
to jest nasz wspólny dzień więc organizujemy go razem. Ja jestem odpowiedzialna za pewnie rzeczy a narzeczony np za alkohol ale decyzję podejmujemy razem:)
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Nie powierzyłabym tak odpowiedzialnego kroku samemu facetowi. Poza tym, jak lubię nadzorować co się dzieje. Ślub ślubem, ale wesele to już poważniejsza sprawa. Nie mogę sobie wyobrazić mężczyzny tak dynamicznego i zaangażowanego, że byłby w stanie sam wszystko ogarnąć- raczej wątpliwa sprawa.
 
M

malgorzatakonik

Guest
Według mnie to nie jest dobry pomysł, u nas wiem, że jak ja się czymś zajmę to będzie tak jak tego będę chciała. Mimo, że partner ma zbliżone upodobania, to kobiety wiedza jak powinien wyglądać ich wymarzony dzień. Mężczyzna niech znajdzie dobrego DJa, bądź zespół i dobrą wódkę weselną.
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Z jednej strony fajnie byłoby mieć niespodziankę ze strony mężczyzny aby sam wszystko zaplanował,ale też z drugiej jest to dużo pracy i ma pewne wątpliwości w kwestii tego czy warto zostawić go z tym zupełnie samego,to nawet trochę nie w porządku,prawda?
 

Marta298

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2016
Posty
37
Punkty reakcji
3
Jak dla mnie to tak ważne wydarzenie dla dwóch osób że też i dwie powinny wspólnie je zaplanować
 

Krasnamonia

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mimo, że ufam swojemu narzeczonemu to w życiu bym nie pozwoliła, aby sam zorganizował wesele! :) Dwa razy większy stres, że najpiękniejszy dzień w życiu może wyglądać nie tak jak sobie wyobrażam.
 

Maciej Partyka

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiadomo, że najlepiej planować razem. Przecież to Wasz wspólny wielki dzień. Ja nie wyobrażam sobie ani żeby dziewczyna nie brała udziału w przygotowaniach ani żeby facet był całkiem bierny i się nie interesował (co oczywiście zdarza się częściej).
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Jakoś nie jestem pewna, co do tego pomysłu. Jednak jest to dzień, o którym prawie każda kobieta marzy od dzieciństwa i na pewno chciałaby mieć jakiś wpływ, jak będzie on wyglądał. A na pewno chce mieć wpływ na to, jak będzie wyglądać ;)
 
Do góry