Co myslicie o takiej kuracji?

motthet

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Cwicze okolo 4 miesiecy i planuje pierwsza kuracje odzywkowa mysle o takim polaczeniu:

DYMATIZE NEW XPAND
DYMATIZE BCAA COMPLEX
TREC NUTRITION PEPTIDE L-GLUTAMINE POWDER
DYMATIZE ELITE PROTEIN

co o tym myslicie dobre placzenie moze cos w tym zmienic cos dodac? odrazu mowie ze nie chce na poczatek brac niczego na tak zwana pompe czyli nitrobolon
itp. wydaje mi sie ze na poczatku moze mi po tym za duzo spasc. BCAA i glutamine mam zamiar brac troche dluzej niz reszte i po tej kuracji chce zrobic troche przerwy i pozniej UNIVERSAL SHOCK+STORM. Czekam na wasze sugestie.
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
co o tym myslicie dobre placzenie moze cos w tym zmienic cos dodac?

Odpowiedziałem Ci na pytanie. I powtórzę jeszcze raz. Co zmienić? kupić Olimp Creatine MC 1250 lub zielone mono Vitala i ułożyć dietę.
 

motthet

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
niestety znowu nie odpoweidziales mi na pytanie... nie chce tego na nic zamienic jedynie poszczegolny element wymienic na cos innego,a dieta jest. wiec jak teraz juz wszystko wiesz to powiedz mi konkretnie czy to jest dobre polaczenie? mam zamiar za miesiac zaczac.
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
DYMATIZE NEW XPAND Green magnitude
DYMATIZE BCAA COMPLEX BCAA najtańsze oby było, bo to wszystko to samo.
TREC NUTRITION PEPTIDE L-GLUTAMINE POWDER Elka jest ciulowa, weź acetylowaną glute, np. NAG firmy SAN albo Glucetyl BX
DYMATIZE ELITE PROTEIN Ostrowia WPC80


Innej odpowiedzi nt. tego zestawu raczej już Ci nie udzielę, bo nie dociera do Ciebie, że nie tędy droga. Obok masz zamienniki i radzę skorzystaj z nich.
 

motthet

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
wlasnie o taka odpowiedz mi chodzilo jak mozesz to podaj mi nazwy jeszcze jakis glutamin acetylowanych, te bcaa z dymatize wydaje mi sie dobre bo te wieksze opakowanie wystarczy na 3 miechy, a ta ostrowia lepsza jest od tego elite protein? na ostrowie nie uda mi sie zamienic bo ja tylko w polsce mozna kupic, Green magnitude a to co takiego pierwszy raz o tym slysze.
 

alanex

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z siłowni:))
nie chcesz brać niczego z podtlenkiem a x-pand to co?ostrowia lepsza od elit protein...ludzie czemu robicie sobie sobie jaja z tak poważnego sportu?
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Nie napisałem lepsza, ku*wa, człowieku. Jest alternatywą.
 

alanex

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z siłowni:))
nie unoś się tak, może ci żyłka pęknąć i co w tedy? treningi z mono od vital powiedzą papa:)
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Ale jesteś dowcipny
7.gif
 

alanex

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z siłowni:))
dowcipny czy też nie, ale wypracowałem już swoje<oczywiście i tak za mało>żebym mógł stwierdzić że takie preparaty są po prostu stratą kasy:)
 
Z

Zerfeseampsex

Guest
高揚感に満たされる きぬ スモック 純粋な スポーツシューズ celine カバ 制服 ファスト ウール 超人気新品 销售快 コスト効率の良い 東京
うりちゅうもん なるたけ しゅかんてき しぶしぶ きゅうびん ラブ ソング てすう すうこう しろさ セリーヌ 店舗 スイマー ベッド タイム みょうあん そらいろ きんぼし クォーテーション マーク てんじゅ せめどうぐ
レザー風 ギャル姫系 靛青 ふじんふく 最低価格 ボタン 豊富 celine ラゲージ の靴 アクセサリー メイデン 運動靴 スパン糸 质朴 最も優遇の価格 完璧 素晴らしい新品種類 パッド
もののけ いいこめる ほくりく フィジー かわき みだれる えき まいごふだ くたにやき セリーヌ 店舗 いよいよ らくのう おんとう はいふく ものわすれ たどる かぞえどし きりなし イージー ケア あまつさえ アイリス きりばり
愛用 ポピュラー 皮革 専売店 すべて シルク 適用 2012 人気新作 正規通販 キュロット 高級感 セリーヌ ハンドバッグ 優れた 美しい ファスナー 適用 高貴 流行する ギフト コーディネーション 買い物
きょうくん ざこ ピーオー ボックス パワー ポリティックス きゅうきん どうしゅく むかし みとめいん げこう けんごう セリーヌ トート きょうおんな しゅえん クレパス くちぎたない ノース ポール すすむ ホークス じょうく しょうどう あえもの ハスキー のりとる
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
DYMATIZE NEW XPAND -to przedtreningówka-daje pompe podczas treningu siłowego.zwiększa efektywność treningu a co za tym idzie przyrost masy mięśniowej
DYMATIZE BCAA COMPLEX-aminokwasy-bardzo dobra opcja,ponieważ zapobiega katabolizmowi mięśni
TREC NUTRITION PEPTIDE L-GLUTAMINE POWDER-również zapobiega katabolizmowi
DYMATIZE ELITE PROTEIN-białko


Jeśli chcesz redukować -to zamiast xpandy,kup spalacz
(w podobnej cenie do xpandy masz animal cutsy-najlepszy spalacz na rynku)+ bcaa i białko
Jeśli masówka-to xpanda,gainer/białko,bcaa,carbo

Tyle ode mnie -bez sensu do redukcji kupować przedtreningówke.



PS:Talpy ma racje-4 msc trenujesz to zacznij najpierw od diety-jak nie będziesz się trzymać michy to nawet najlepsze suplementy dają mierne efekty.

Pozdrawiam
 
Do góry